Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Unieważnienie małżeństwa.7 Sierpnia 2012

  Dzień dobry. Proszę o infmormacje na temat powodów unieważnienia małżeństwa. Wiem że śmierć jest jedną z opcji. Inne powody niestety nie są mi znane. No może poza stwierdzeniem że druga osoba (...)

 • Osoba chora psychicznie zadłużyła mieszkanie - czy długi przejdą na dziecko?30 Maja 2012

  Witam Własnie dowiedzieliśmy się, że matka mojego narzeczonego - która cierpi na schizofrenię paranoidalną, ma dług wys 1500 zł wobec spółdzielni mieszkaniowej ! Kobieta ta ma dochód - rentę chorobowa, (...)

 • osoba psychicznie chora a prawo jazdy25 Sierpnia 2010

  Witam Mam takie pytanie czy osoba, która jest chora psychicznie może prowadzić auto?czy takiej osobie nie powinno sie zabrać prawa jazdy?Z góry dziękuję

 • proces ubezwlasnowolnienia19 Sierpnia 2010

  witam Mam takie pytanie moja koleżanka ma problem z siostrą jest ona chora psychicznie i chce ją ubezwłasnowolnić jak taki proces wygląda?Z góry dziękuję za pomoc Może złożyć (...)

 • Matka chora psychicznie złożyła pozew o rozwód22 Marca 2010

  Moja matka,cierpiąc na chorobliwą zazdrość,tzw zespół Otella,złozyła pozew o rozwód,w którym napisała,ze ojciec ją zdradza,ma liczne kochanki i znęca sie nad nią psychicznie!Wszystko to są (...)

 • prosze o pomoc w sprawie rozwodu!!25 Stycznia 2010

  prosze o pomoc chce zlozyc papiery do sadu o rozwod z winy meza jak to napisac ?jak dlugo bedzie sie to ciaglo ? mam 4 miesieczna corke czy moze mi ja zabrac ?czy musi placic alimety po rozwodzie rowniez (...)

 • Drazliwa sytuacja rodzinna3 Grudnia 2009

  Witam! Opiszę może pokrótce swój problem. Mianowicie, z moją babcią na mieszkaniu jest zameldowany jej syn, osoba bez pracy, ciągle matacząca, mająca pełno długów, alkoholik, można śmiało (...)

 • rozwod25 Kwietnia 2009

  moja zona jest obecnie w zakladzie psychiatrycznym bo miala atak schizofreni i mogla mnie zabic ,chcialbym sie dowiedziec czy dostane na drugiej rozprawie rozwod w sadzie powiedzieli (...)

 • Rozwod z psychopatka7 Października 2008

  Witam. Za 3 tygodnie rozwodze sie.Ex zona jest psychicznie chora i w czasie trwania malzenstwa nie chciala sie leczyc gdyz twierdzila ze jest zdrowa.Jej szantaze samobojstwem nie pozwolily mi zakonczyc (...)

 • alimenty na byłą żonę24 Września 2008

  Witam, mój chłopak od kilku lat płaci alimenty na byłą żonę i dziecko, nie uchyla się i płaci w terminie. Rozwód został orzeczony bez winy kilka lat temu. Od miesiąca jesteśmy małżeństwem. Czy w (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane