Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • rozwód - 'psychiczny' mąż22 Lutego 2014

  Witam, Już sama nie wiem co mam robić dlatego postanowaiłam zasięgnąc porady na tym forum. Jestem mężatką od 23 lat. Mam 3 (8, 17, 22 lata) dzieci. Od ok. 5 lat przeżywam z moim mężem (...)

 • sąsiadka psychicznie chora neka moja rodzine20 Lutego 2014

  wysyła nam listy w ktorych sledzi kazdy nasz ruch w takim stopniu ze opisuje dokladnie z data i godziną co robimy co mamy w ogródku i inne opowiada takze niestworzone rzeczy obcym ludzią niektorych (...)

 • rozwod koscielny17 Września 2013

  nie zyje i nie mieszkam z tamto kobieto 8 lat,zdradzala mnie oklamywala byla alkocholiczko teraz jestem w nowym zwiazku i chce partnerce zrobic niespodzianke wziac z nio slub koscielny ale nie mam (...)

 • Gdzie zgłosić zaniedbanie osoby starszej wymagającej całodobowej opieki7 Lipca 2013

  Moją babcią opiekuje się syn-kawaler. Babcia wymaga całodobowej opieki, praktycznie nie ma z nią kontaktu, nie odpowiada na pytania, słabo reaguje na cokolwiek, nie potrafi wykonać koło siebie podstawowych (...)

 • Unieważnienie małżeństwa.7 Sierpnia 2012

  Dzień dobry. Proszę o infmormacje na temat powodów unieważnienia małżeństwa. Wiem że śmierć jest jedną z opcji. Inne powody niestety nie są mi znane. No może poza stwierdzeniem że druga osoba (...)

 • Osoba chora psychicznie zadłużyła mieszkanie - czy długi przejdą na dziecko?30 Maja 2012

  Witam Własnie dowiedzieliśmy się, że matka mojego narzeczonego - która cierpi na schizofrenię paranoidalną, ma dług wys 1500 zł wobec spółdzielni mieszkaniowej ! Kobieta ta ma dochód - rentę chorobowa, (...)

 • osoba psychicznie chora a prawo jazdy25 Sierpnia 2010

  Witam Mam takie pytanie czy osoba, która jest chora psychicznie może prowadzić auto?czy takiej osobie nie powinno sie zabrać prawa jazdy?Z góry dziękuję

 • proces ubezwlasnowolnienia19 Sierpnia 2010

  witam Mam takie pytanie moja koleżanka ma problem z siostrą jest ona chora psychicznie i chce ją ubezwłasnowolnić jak taki proces wygląda?Z góry dziękuję za pomoc Może złożyć (...)

 • Matka chora psychicznie złożyła pozew o rozwód22 Marca 2010

  Moja matka,cierpiąc na chorobliwą zazdrość,tzw zespół Otella,złozyła pozew o rozwód,w którym napisała,ze ojciec ją zdradza,ma liczne kochanki i znęca sie nad nią psychicznie!Wszystko to są (...)

 • prosze o pomoc w sprawie rozwodu!!25 Stycznia 2010

  prosze o pomoc chce zlozyc papiery do sadu o rozwod z winy meza jak to napisac ?jak dlugo bedzie sie to ciaglo ? mam 4 miesieczna corke czy moze mi ja zabrac ?czy musi placic alimety po rozwodzie rowniez (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane