Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

  • Prywatna kamienica a wypowiedzenie 22 Lutego 2013

    Witam Mieszkam w prywatnej kamienicy od prawie 8 lat umowę z mężem podpisaliśmy na czas nieokreślony. Mieszka z nami jeszcze córka (5lat). 2 lata temu poprzedni właściciel sprzedał kamienice, obecny właściciel (...)

  • Problemy z lokatorami1 Czerwca 2001

    Jestem właścicielem kamienicy. Obecnie przeprowadzam wyodrębnienie lokali (8 mieszkań), właściwie to czekam już tylko na zatwierdzenie przez nadzór budowlany. Moje pytanie dotyczy lokatorów, którzy są (...)

  • zasiedzenie nieruchomości w złej wierze11 Stycznia 2011

    Dzień dobry. Potrzebuję pomocy w ocenie sytuacji ponieważ zasięgnąłem języka w różnych kancelariach i odpowiedzi były różne. Mój dziadek mieszka na terenie posesji od 1955 roku. Na jej terenie stoi (...)

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane