Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • ROZWÓD-z orzekaniem czy bez orzekania o winie?13 Sierpnia 2002

  Witam Państwa, mimo ewidentnej winy męża(bardzo często nadużywa alkoholu, awanturuje sie, wyzywa itd słyszy i widzi to małe dziecko)Zdecydowałam się na rozwód bez orzekania o (...)

 • Rozwód4 Maja 2010

  Witam Podjęłam decyzje o rozwodzie z moim mężem, który przebywa obecnie w zakładzie psychiatrycznym, ja natomiast jestem bezrobotna, czy mogę w takim wypadku uzyskać rozwód bez orzekania (...)

 • Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!7 Kwietnia 2008

  było w domu a jak wracał to miał o wszystko pretensje - ciągle słuchałam "zrób coś z sobą, zobacz jak ty wyglądasz", a chyba każda z nas wie że pierwszy okres po porodzie to nic pięknego bo (...)

 • Gotowe pozwy rozwodowe - wzory23 Czerwca 2008

  www.dokumenty.e-prawnik.pl Tutaj znajdziecie gotowe wzory pozwód rozwodowych, o alimenty, o separację i wszystko co związane z rozwodem. PROSZE O POMOC WSPRAWIE ROZWODU SARA JEZIORSKA (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???30 Października 2002

  gogo a moj rozwod trwal tylko miesiac kosztował mnie 300zl.miałem szczescie.było bez okrzekania o winie.nie mam dzieci.wszystko zalezy w jkim miescie toczy sie rozprawa i ile osob przed toba jest. (...)

 • Mąż chce rozwodu, co robić?9 Czerwca 2006

  Byliśmy z mężem 10 lat przed ślubem i 5 po. Będąc w ciąży mąż zakomunikował mi, że mnie nigdy nie kochal i nie potrafi tak dalej żyć. Urodziłam dziecko, mąż nie zmienił zdania, nie mieszka z nami. (...)

 • TO MOJE OSTATNIE WOŁANIE O POMOC!!!22 Stycznia 2006

  To jeszcze raz ja, ale chyba po raz ostatni szukam tu pomocy. Moja sprawa jest widocznie zbyt skomplikowana jak na to forum albo też nie wzbudza zainteresowania ze wzglęgu na to, że nie poruszam tutaj tematu (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  Jestem z mężem 5 lat po ślubie,mamy dwoje dzieci.Chce się z nim rozwieść. Mieszkamy razem, jednak od 2 lat nic nas nie łączy poza wspólną opieką nad dziećmi i rachunkami. Ponieważ to małżeństwo nie (...)

 • Alimenty na byłą małżonkę!5 Października 2010

  Witam Mam pytanie jestem w trakcie rozowdu, oboje z żoną jesteśmy winni rozpadu tego małżeństwa i moje pytanie dotyczy aliemntów na była żone czy mam sie tego spodziewać skoro moja była żona w chwili (...)

 • pozew o rozwod - uzasadnienie5 Lutego 2004

  chce sie rozwiesc, maz powiedzial, ze da mi rozwod i nie bedzie robil problemow, pozew mam prawie napisany, prawie, bo brak mi slow i logicznego myslenia, aby wszystko co doprowadzilo do mojej decyzji ujac w slowa (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane