Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rozwód kościelny8 Stycznia 2002

  unieważniac? Jeśli jednak problem dotyczy osoby wierzacej, trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie co to w ogole jest sakrament i co oznacza (patrz KKK). Owszem, zdarzają się sytuacje wyjątkowe (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  informację o możliwościach, opłatach, ryzykach itp. odszkodowania@medium.pila.pl lub 600023799 wllodek99 co ZA GŁUPOTY ...... a płacił Pan zaliczkę na biegłego 2000 zł , nawet Pan nie wspomiał (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!23 Stycznia 2005

  Filipinka i jestescie w Polsce, nie ma problemow. Nie nalezy jakkolwiek przjezdzac totaj na stale z dobytkiem, bo prawo prewatnej posadlosci jest skrajnie nie korzyste tutaj. I o ile chce sie ktos wypowiedziec (...)

 • ślub z obywatelem Turcji14 Maja 2004

  on narodowości . To jakie będzie małżeństwo zależy od nas samych , w każdy związek aby był udany obie strony muszą włozyć trochę pracy. Turek czy nie , człowiek człowiekowi nie jest równy. Na (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam u Ksiedza.Kazal mi opisac wszystko co mnie laczylo z moim (...)

 • Obywatelstwo niemieckie24 Czerwca 2002

  matki. Jedyną szansą na uzyskanie obywatelstwa, jest podsiadanie obywatelstwa ( czyli niekoniecznie że ktoś mieszkał, pracował itp) przez ojca lub matkę. Gdy w ojciec należał do niemieckiej armii (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  narażona na jakikolwiek stres. Dbajmy o swoje maleństwa dziewczyny, nic nie jest ważniejsze! kasia prawo-pracy.net [b]Witam Mam pytanko... okazało się że jestem w początkowej ciąży (5 tyg). Umowa (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  dostała w roku 2011... może warto na nowo to zgłosić... matka2dzieci Witam ja również mam z nimi problem. Chodzi o to, że mam niezapłacone rachunki w Orange i od pewnego czasu dzwoni do mnie wyżej (...)

 • Rozwód kościelny - PILNE!!!1 Września 2003

  Czy może mi ktoś pomóc w sprawie unieważnienia małżeństwa kościelnego? Jeszcze mam jedno pytanie: Czy jeżeli rozwód cywilny miałam 3 lata temu, wniosek o unieważnienie małżeństwa złożyłam rok temu, (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  wiecej bym chcial otrzymywac poniewaz pieniadze laza na koncie na przyszlosc dzieckanp studia czy dolozenie pieniedzy na mieszkanie. czas pomyslec o podwyszce. mama alimenty.pl 1000zl na (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane