Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  przyczepił. Co mam zrobić w tym przypadku? Przychodzi mi do głowy wziąć umowę teściów i pokazać to kierownikowi US jako dowód, że jednak można tak zrobić, nie wiem czy to dobre wyjście.... Na którymś (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  niej największe zaufanie i myslę, że gwarantuję bezpieczeństwo. kaskada Ja korzystam z oferty firmy EUROTAX z Wrocławia, i z przykrością stwierdzam że jestem bardzo niezadowolona, (...)

 • problem z kominem9 Marca 2007

  w zeszlym roku stworzyliśmy wspolnote, w tym roku podczas inwentaryzcji, kominiarze stwierdzil,i ze mam zle podłączony piecyk gazowy, gdyz piec węglowy i piecyk mam podłączony do jednego (...)

 • Podział majątku26 Lutego 2001

  Komu należy się dom wybudowany na działce nalężącej do jednego ze współmałżonków (niezamieszkały). Jak spłacić drugą stronę stronę wg czego? Nakładów, aktualnej wartości? Co zrobić jak żadna (...)

 • Bierny prezes spółdzielni mieszkaniowej21 Października 2012

  Mam problem z prezesem spółdzielni mieszkaniowej. Mam w mieszkaniu zamontowany piecyk gazowy, który jest niewygodny, ponieważ połowa wody, która leci z kranu spływa niużyta do (...)

 • Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja12 Grudnia 2012

  Michał.Mamy grudzien ,a ja dostaje dopłaty za paczki z września sendit tłumaczy się tym,że UPS też ich tak pużno o tym informuje tylko ,że jak wysyłałem bezpośrednio przez UPS to ,jak (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  kwita. Aga Totalny kretynizm do kwadratu!!!!!!!!!!!!! Szkoda słów, na ludzi Twojego pokroju!!!!! "Płacisz grosze za podnaje (poza czynszem) a wymagsz by Ci wlaściciel dogadzał według Twoich pomysłów"- (...)

 • Szkoda całkowita z OC19 Listopada 2002

  Na początku listopada miałem wypadek samochodowy. Jadąc przez skrzyżowanie z drogi podporządkowanej wyjechał mi inny samochód. Policja przyznała jego winę . Po oględzinach rzeczoznawcy PZU stwierdziło, (...)

 • Niezłożona deklaracja VAT-R13 Marca 2012

  Witam! Mam następujący problem. Z dniem 1 lutego tego roku rozpocząłem prowadzenie działalności gospodarczej( pierwsza działalność), forma opodatkowania - ryczałt 8,5%. Niestety nikt nie poinformował (...)

 • NOTA OBCIAżENIOWA - czy słusznie zostałam obciązona kosztami?30 Sierpnia 2006

  Witam, Pracowałam w dużej ogólnopolskiej firmie, w dziale Handlu na stanowisku Kasjer - Fakturzysta. Umowa o pracę zawarta na czas określony (10 lat) + umowa odpowiedzialności materialnej, ponieważ mam również (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane