rozliczenie podatku za2010 r. w danii Wyszukiwarka e-prawnik.pl


PIT 36 - ROZLICZENIE DOCHODÓW Z ZAGRANICY

PIT 36 - ROZLICZENIE DOCHODÓW Z ZAGRANICY

w Danii. Z tego co się orientuję składka ta odprowadzana jest do SKAT-u czyli duńskiego urzędu podatkowego, w wiec chyba traktowana jest jako podatek. A ja bedzie wyglądało to w (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

przyjda w pozniejszym czasie, zaplacilismy po czym ona kiedy ja nakrylam w mieszkaniu zaczela nam grozic rozprawa w sadzie ze bedziemy placic za brak miesiecznego wypowiedzenia za (...)

VAT-25

VAT-25

został uzupełniony pismem z dnia 19 listopada 2008r. (data wpływu 19 listopada 2008r.). W przedmiotowym wniosku został przedstawiony następujący stan faktyczny: Wnioskodawca w (...)

Rozliczenie od programów typu Bug Bounty w Polsce

Rozliczenie od programów typu Bug Bounty w Polsce

Bounty inFakt (data wglądu: 11.04.2022): https://infakt-wp-files.s3.eu-central-1.amazonaws.com/2020/09/Regulamin_BB_11092020-.pdf W regulaminie działającego w Polsce programu typu Bug Bounty (...)

Problem z Urzędem Celnym i bezprawne wszczęcie postępowania podatkowego o niezapłaconą akcyzę za sprowadzony z Danii samochód.

Problem z Urzędem Celnym i bezprawne wszczęcie postępowania podatkowego o niezapłaconą akcyzę za sprowadzony z Danii samochód.

(Volkswagen Touareg rok prod. 2005) był sprowadzony do Polski z Danii w 2014 roku jako pojazd samochodowy ciężarowy do przewozu towarów. - pojazd ten był zarejestrowany w kraju nabycia (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Ubezpieczeń Społecznych, Strażą Graniczną oraz urzędami kontroli skarbowej. Równolegle kompetencje kontrolne w sprawach stosunku pracy wykonuje PIP. W 2002r. w 17% skontrolowanych (...)

PODWÓJNY PODATEK!!Za Emeryturę, Pomocy!! PODWÓJNY PODATEK!!Za Emeryturę, Pomocy!!

PODWÓJNY PODATEK!!Za Emeryturę, Pomocy!! PODWÓJNY PODATEK!!Za Emeryturę, Pomocy!!

PODWÓJNY PODATEK!!Za Emeryturę, Pomocy!! PODWÓJNY PODATEK!!Za Emeryturę, Pomocy!! Witam .Proszę wszystkich o pomoc jak z tego wybrnąć , pobieram emeryturę z Danii i tam zostaje pobierany (...)

Jak odzyskać pieniądze? Mam wyrok z klauzulą wykonalności. Co dalej?

Jak odzyskać pieniądze? Mam wyrok z klauzulą wykonalności. Co dalej?

odsetkami od 27 czerwca 2005 r. oraz zwrot kosztów procesu (340,00 zł). Komornik wystąpił o egzekucję świadczenia w kwocie 4.527.95 zł, w tym koszty egzekucyjne to 190,30 zł (postanowienie (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

, że spłacać podatek za pieniądze, których nigdy nie miałam nawet w rękach, moja matka całe to pismo za przeproszeniem olała, podobno gdyby dała jakieś pismo w ciągu pół (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

sierpnia 2010 r. w Wydziale I na rozprawie sprawy ze skargi J. B. na postanowienie Dyrektora Izby Skarbowej we W. Ośrodek Zamiejscowy w L. z dnia [...] stycznia 2010 r. nr [...] (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

konsulacie honorowym zaplacilem za nią tylko 100USD palahobog alimenty.pl do palahobog.mi w ambasadzie RP w Bangkoku powiedziano,ze nie mozna ubiegac sie o wize Schengen przez konsulat w (...)

POZEW DO SĄDU PRACY- czy dobrze sformułowany?

POZEW DO SĄDU PRACY- czy dobrze sformułowany?

powyższego uznaję, że w rzeczywistości kwota diet nie została uwzględniona , przez co domagam się wypłacania diet za poszczególne delegacje: od 30.stycznia.2010 r. do 27. Lutego.2010 (...)

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

: 3.500 zl. odszkodowania oraz pomoc w sprzedazy auta w stanie w jakim jest za 3.100 zl. Tak czy siak chlop jest w plecy ok. 3.500 zl plus strata na wartosci auta, dlatego, wiem (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

forum kilkanaście) podkreślam, ze przedawnienie nie następuje z urzędu i trzeba o nie wnieść do sądu. Za każdym razem, w każdej mojej wypowiedzi podkreślam, że przedawnienie podnosi sie (...)

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

złożyć w terminie do złożenia zeznania podatkowego za rok, w którym nastąpiło zbycie nieruchomości. ? A co z osobami, które nabyły nieruchomości po 31 grudnia 2008 r.? ? (...)

Jak nie zapłacić podatku od sprzedaży mieszkania

Jak nie zapłacić podatku od sprzedaży mieszkania

Jak nie zapłacić podatku od sprzedaży mieszkania W 2000 r. moja mama postanowiła zmienić mieszkanie (spółdzielcze własnościowe , wykupione w 1998r.) .Niestety umowę kupna (...)

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

, zgodnie z którym, jeżeli w okresie, w którym, w myśl ust. 10, 11, 12, 16 lub 18, podatnik mógł obniżyć kwotę podatku należnego, nie wykonał on czynności opodatkowanych, (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

zabierają głos ??? połowa osób chyba żeby tylko popisać sobie. Za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym mandat jest w wysokości 100zł. ale za usiłowanie spożywania mandat (...)

alimenty i ustalenie ojcostwa

alimenty i ustalenie ojcostwa

państwie (art. 17 rozporządzenia). Królestwo Danii uczestniczy w stosowaniu Rozporządzenia nr 4/2009 jedynie w określonym zakresie. W celu wykonania orzeczenia w (...)

Szkoda całkowita z OC

Szkoda całkowita z OC

przeczytania; - podpisywać zgody na rozliczenie kosztorysowe w przypadku szkód z OC; (ostrzegamy złaszcza przed podpisywaniem druków w TU SAMOPOMOC oraz WARTY-ugoda) POLSKIE PRAWO NIE ZNA (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

. Dopłata za kg ponad deklarowaną wagą to u przewoźnika 3 zł a u nich 20 zł i doliczyli mi jeszcze opłatę za "przesyłkę powyżej maksymalnej wagi" w wysokości 250 zł gdzie w (...)

SN  postanowienie

SN postanowienie

rozstrzygnięcia w nich zawarte są od siebie zależne i wzajemnie uwarunkowane. W toku rozpoznania sprawy na skutek wniesienia apelacji przez jednego uczestnika sąd może znieść współwłasność (...)

Zwrot podatku z UK

Zwrot podatku z UK

Zwrot podatku z UK Zwrot podatku za pracę w UK Zwrot podatku za pracę w UK przysługuje każdej osobie, która legalnie pracowała w jednym z krajów: Anglii, (...)

Darowizna

Darowizna

. Darowizna wymagać będzie formy aktu notarialnego. Piotr_76 witam, mam pytanie rodzice chcieliby przekazac mi darowizne w kwocie ok 100tys zł problem tkwi w tym ze tata pracuje za granica (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

. Serdecznie Cię pozdrawiam...:) Kaśka alimenty.pl A jakie to ma znaczenie, że się stoi za mężczyzną czy za kobietą?! W ogóle nie powinno być tego typu kategoryzowania, bo przez to (...)

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

towarów bez wynagrodzenia, w szczególności darowizny - jeżeli podatnikowi przysługiwało prawo do obniżenia kwoty podatku należnego o kwotę podatku naliczonego od tych czynności, (...)

Praca za granicą i w Polsce

Praca za granicą i w Polsce

Praca za granicą i w Polsce Witam, mam pytanie czy muszę się rozliczać z podatku po stronie polskiej, jeżeli pracowałam tylko 3 miesiące (do marca 2012) a od kwietnia 2012 za (...)

Umowa o dzieło a Urząd Skarbowy

Umowa o dzieło a Urząd Skarbowy

to jest taki ich slang jedna zmiana to 3 h (jedna zmiana w piatek, dwie w sobote i dwie w niedziele) I wszystko bylo ok poki nie przyszly pieniazki za wykonana prace. Za jedna (...)

Transakcje wymiany PLN na USD w kantorze internetowym, a podatek i PIT-36

Transakcje wymiany PLN na USD w kantorze internetowym, a podatek i PIT-36

nie mogę uzyskać jednoznacznej odpowiedzi, a czasu na rozliczenie jest coraz to mniej. W skrócie przedstawię sytuację. W roku 2020r. kilka-kilkanaście razy dokonywałam kupna (...)

czy komornik moze zajac zwrot podatku ulgi prorodzinnej w 2012r.?

czy komornik moze zajac zwrot podatku ulgi prorodzinnej w 2012r.?

czy komornik moze zajac zwrot podatku ulgi prorodzinnej w 2012r.? czy komornik moze zajac zwrot podatku ulgi prorodzinnej w 2012r.? Urzędy skarbowe nie będą przekazywać (...)

1

2

3

4

5

...

7