rodzinne w holandii 2011 ile i kiedy wyplacane Wyszukiwarka e-prawnik.pl


prawa rodzicielskie

prawa rodzicielskie

(bo mu zabronila sie z mała widywać) i ma ją u siebie dwa razy w miesiącu na sobote i niedziele. Jeszcze zabiera dziecko w każdy poniedziałek i w czwartek razem ze (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

inaczej taki urlop jest nie wazny i trzeba się od nowa zatrudnić na minimum 6 miesięcy żeby otrzymać urlop trzeba wszystko załatwiac przed koncem urlopu macierzyńskiego i takie rzeczy załatwia (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

odejscie zezwolil mi jak sie pozniej okazalo jego nowa kochanka zaszla w ciaze ale w tym samym czasie juz mial kolejna..tamta poronila..w tym czasie kiedy przebywalam w Uk bral (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

) zeby zabral dzieci na miesiac wakacji i tydz ... [/cytat] i Tu chwała Tobie co w pewnym sensie też i potwierdza to regułę...jesteś wyjątkowa i wyjątkiem. W tym (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

bezmyślne i pożałowania godne. Z taką filozofią wpędzacie swoje dzieci i byłych mężów w biede i społeczne wykluczenie. Tak właśnie rodzi się lumpenproletariat i (...)

Jaki adwokat od rozwodów - Gliwice lub Zabrze?

Jaki adwokat od rozwodów - Gliwice lub Zabrze?

że Pani Mecenas walczyła o moją sprawę. I wygrała. Tutaj telefon +48 666 609 065 i jej super blog http://rodzinne-prawo.pl/. hannadrozdek Tylko i wyłącznie Legaleo - Kancelaria (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

uspokoić, że on mi pomoże i że mój ex wróci prosząc mnie. Powiedział mi, wymagania i zrobiłem tak jak polecił mi, bo nie mogłem go zobaczyć osobiście. Zrobił jego pracy i zaklęcie (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

na nim pracował. Był ubezpieczony w krusie i teraz raz na kwartał dostaje rente w wysokości ok. 400 zł. Moja mama jest schorowana i ma rente, którą także dostaje raz na kwartał (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

sądzie nie liczą się czyli w całości było to 8 miesięcy-złożyłam sprawę w końcu stycznia a termin był w końcu września). Martwiłam się bardzo bo zależało mi na czasie i (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

teoretycznie gdyż pomaga mu matka/Zapomniałam wspomnieć że ma swoje mieszkanie i bardzo drogi samochód i ogólnie żyje w luksusie a ja spłacam wszystkie długi i kredyty za wychowaczy.prosze (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

a nie dupke w domku grzać. iwcia alimenty.pl licencjat i magister w dzisiejszych czasach to gówno (taka podstawówka, która nic nie gwarantuje). Żeby było jasno sama mam magistra..i (...)

Legalizacja miękkich narkotyków

Legalizacja miękkich narkotyków

The Madness!!! Studiosus wy i wasze legalize legalize! Bujaka porąbało was po co legalizować skoro i tak jest to wszystko łatwo dostępne i tanie!!! A kiedy legalizacja nastąpi (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

. maz oddal pozew w polowie grudnia w sadzie w gliwicach i jak na razie jest cisza. ja bym wolala zeby sie to jak najszybciej skonczylo. neta alimenty.pl jeszcze troche poczekasz ja skladalam (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pracownika... prosiłabym o szybką poradę:) pozdrawiam goskavd prawo-pracy.net pracowałam w sklepie sporzywczym na pół etatu i nie wiem ile mi sie nalerzy za urlop za siedem i pół (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

pokrywaniu w całości lub w części kosztów utrzymania lub wychowania uprawnionego. Obowiązek alimentacyjny obciąża krewnych w linii prostej oraz rodzeństwo, a także w pewnych (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

koncie i jeżeli podjąłbym pracę to ile może zająć komornik? Musi mi zostać najniższa krajowa czy minimum socjalne? I ile ona wynosi? jaro33 Witam Mam pytanie jak jest naniższa (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

te 1500kć ale długu który powstał od 1993 - 1994 nie spłacił. W 2003 skończyłam 18 lat i założyłam sprawę o alimenty ponieważ byłam już pełnoletnia i sąd w polsce wydał (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

widywałam tylko w dniu kiedy je kupiłam, potem nawet w święta dziecko przysyłane było w za małych i podartych ciuchach. Dodatkowo mąż opłacał przedszkole w kwocie (...)

szukam adwokata z Krakowa z zacięciem do rozwodów

szukam adwokata z Krakowa z zacięciem do rozwodów

sprawa zakończyła sie szybko i po mojej mysli....mimo że myślałam że będzie się ciągnac i ciągnąc. Stały kontakt telefoniczny w tym w soboty z panią adwokat, szybka reakcja (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

vat25. co w takiej sytyacji mam zrobić. Prosze o odpowiedz guto Witam, mam pytanie mąż sam był w Holandii, ma fakturę na wynajem lawety, otrzymał w komisie w Holandii (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

domu i mowil ze jest w pracy a bawil sie z panienkami w dyskotekach!w 6 miesiacu ciazy zostawil mnie i odszedl do rozwodki z 2 dzieci .Reke tez na mnie nieraz podniosl !Znam wielu (...)

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

to wszystko w ogóle zrobić, od czego zacząć? ile trwa w ogóle proces rozwodowy? ile łącznie kosztuje rozwód? czy strona przeciwna przegrana coś zwraca i ile? Nie (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

lepszy.Ja w opini pani psycholog jestem osoba zamknieta-a jaka mam byc po szesciu latach maltretowania fizycznego i psychicznego,interwencje policji,niebieska karta,szukalam pomocy w osrodkach (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

... One tak lubią i niema się co przejmować na zapas , bo zemną i tak jej nie wyjdzie . Ale nie dla tego że sad coś zdecyduje po prostu jestem chory na białaczkę i mam już to w (...)

alimenty

alimenty

Poprosić o pomoc konsulat Polski w Hiszpani i Hiszpański w Polsce. Podać dane osobowe i ostatnie znane miejsce pobytu plus np. ostatnie znane miejsce pracy. U mnie w rodzinie (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

ze taki wniosek kosztuje 600zl.druga sprawa to taka ze nie mam swiadków bo wszystko trzymam w czterech scianach i myslę że w sądzie mąż by sie wszystkiego wyparł i wtedy wrocimy (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

pomoc-do kiedy muszę płacić i czy w takiej sytuacji muszę nadal płacić ? czy muszę wystosować pismo do sądu o zaprzestanie ? Kto poniesie koszty adwokackie i sądowe w (...)

alimenty za granicą

alimenty za granicą

bez pracy, mieszkania... rozwód braliśmy w Holandii . statela Witam mam pytanie jestem już rok w Niemczech i jak bym chciała odwołać rodzinę w Polsce i + A i (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

prowadzimy jako nieliczni w kraju. Wiemy jak to robić i mamy poparcie w wielu sądach w kraju. Trzeba jednak użyć konkretnych argumentów. Jakich, to już nasza tajemnica (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał (...)

1

2

3

4

5

...

36