rodzinne -kryteriumdochodowe na 2011-2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

chyba nie czyta i zasadzili mi zabezpieczenie alimentów na 5000 zł na żonę i dziecko (3 latka). Kosmiczne. Wtedy trafiłem do adw. Magdaleny Staszewskiej. Konkretną i bardzo wygadana. Złożyła (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

prawo-pracy.net WITAM.CZY JESLI DOCHOD NA OSOBE PRZEKROCZYL 504 ZŁ NA OSOBE,A WYNIUSŁ 529 ZŁ NA OSOBE.CZY W TEJ SYTUACJI NALERZY MI SIE DODATEK W KWOCIE 400ZŁ?JESTEM NA URLOPIE WYCHOWAWCZYM.UMOWE (...)

szukam adwokata z Krakowa z zacięciem do rozwodów

szukam adwokata z Krakowa z zacięciem do rozwodów

sprawą bo obu stronom zalezało. najgorsze że na wszystko miała czas a odpowiedzi pisała na kolanie o 23:00 i gnała na pocztę główną wysyłac w terminie odpowiedzi. żenada Łukasz (...)

skuteczny adwokat prawo rodzinne ŁÓDŹ!!

skuteczny adwokat prawo rodzinne ŁÓDŹ!!

rozprawie. Pan Mecenas na spotkaniach ze mną oraz na rozprawie stawił się osobiście. Wszystkie spotkania przebiegły w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Więcej informacji znajdziecie na (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

od czasu rozwodu ogranicza widzenia z dziecmi? na ferie nie zabiera, na wakacje tylko na 2 tyg. reszta go nie obchodzi, bo nie ma urlopu i ma w nosie co ja wtedy z dziecmi zrobie. czy naprawde (...)

Unieważnienie małżeństwa

Unieważnienie małżeństwa

sklepach z córcią i picie piwa 1 za drugim na szczęscie siostra i mama mi pomogły i nie musiałam juz zostawiać małej z nim.Wszystkie moje prosby o skończeniu z piciem były na darmo.Wyjazd (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

abyś przez ten czas pozwoliła NA WIDZENIE SIĘ Z DZIECKIEM-sprubuj porozmawiac na ten temat z nim polubownie ale nagraj to na dyktafon -rozmawiaj z nim na wazne żeczy jak jego zarobek (...)

Rodzinne

Rodzinne

Rodzinne Witam. Od 16.04.09-15.07.09 byłam zatrudniona na umowę o prace, na okres próbny ze stawka 1400zł brutto. Jednak od 21.05.09 do chwili obecnej przebywam na zasiłku chorobowym (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

to tak długo trwa i nic nie wynika z tych opinii? Ja mam iśc na drugie badanie na życzenie eks, bo będzie walczył do upadłego o synka.Manipuluje wszystkimi na około, kawał despoty. (...)

Wycofanie się z rozwodu

Wycofanie się z rozwodu

77 alimenty.pl Witam! Wniosłam pozew o rozwód na początku lipca i na dzień dzisiejszy doszłam do porozumienia z mężem i chcemy ze sobą zamieszkać i razem wychowywać dzieci.Sąd zwolnił mnie (...)

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

- polecam - szybko sprawnie i na temat. Efekt 300 zł alimentów na dziecko bez winy super kontakty itd. Bardzo dobry adwokat i to widać w rozmowie i na rozprawie. Kris Potwierdzam skuteczność (...)

Czy dziadkowie mogą płacić alimenty?

Czy dziadkowie mogą płacić alimenty?

takiego jak fundusz alimnetacyjny. Jedyne co otrzymuje samodzielan matka na dzieci to 170 zl dodatku + rodzinne na 1 dziecko a to pod warunkiem ze ich dochod miesiceczny na osobe nie (...)

Dobry prawnik - sprawy rodzinne alimenty opieka nad dziećmi

Dobry prawnik - sprawy rodzinne alimenty opieka nad dziećmi

Rymkiewicz-Aranowska to osoba, na którą można liczyć nie tylko w sprawach rodzinnych. Jej wiedza, doświadczenie i umiejętność pracy z klientem przekładają się na skuteczne rozwiązania. (...)

Dobry adwokat KRAKÓW

Dobry adwokat KRAKÓW

spore podwyższenia alimentów na dziecko. Jestem mega zadowolona, kobieta zna się na rzeczy, rozwód z winy męża juz na drugiej rozprawie, alimenty dla mnie i dziecka takie, jak chciałam. (...)

ALIMENTY A RODZINNE

ALIMENTY A RODZINNE

REGURALNIE PLAACILEM)ZABIERAM DZIECI NA WAKACJE ODWIEDZAM, KUPUJE CIUCHY, KARTY DO TELEFONÓW ITD... JESTEM W POLCE CO 2 MIESIACE NA KILKA DNI POBIERAM TEZ RODZINNE NA MOJE DZIECI I (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dodatek do zasiłku rodzinnego na rehabilitację lub kształcenie dziecka niepełnosprawnego, to wysokość zależy od wieku dziecka: 60 zł/miesiąc na dziecko do 5 roku życia 80 zł/miesiąc na (...)

ADWOKAT do sprawy rodzinnej. NAJLEPSZY PILNE!!

ADWOKAT do sprawy rodzinnej. NAJLEPSZY PILNE!!

. Zawsze znalazł czas na rozmowę i konkretnie odpowiadał na moje pytania. Ogromna wiedza i doświadczenie Pana Mecenasa sprawiły, że po tak długim czasie w końcu czuję ulgę i mogę spać spokojnie. (...)

Zasiłek dla samotnie wychowującej matki

Zasiłek dla samotnie wychowującej matki

arodancja i idiotyzmem sie nie spotkalam mam niepelnosprawne dziecko pobieram 500+ pielegnacyjne rodzinne i na samotna matke po kupnie lekow pieluch i drobnych zakupow nie wiele zostaje do tego oplaty (...)

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

coraz mniej, az w ogole przestalam. Ostatnio bylam zapisana na kurs ale nie wiem czy to sie liczylo do alimentow. Rowniez nie uczeszczalam na zajecia na tym kursie nieregularnie. Kiedy mialam (...)

Rozwód - dobry adwokat

Rozwód - dobry adwokat

, że rozwód skaleczy ją finansowo. Na szczęście na swojego pełnomocnika wybrała pana mecenasa Cyrańskiego, którą ją przed tym uchronił. Pan mecenas zgłosił do sądu a następnie przeprowadził (...)

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

mieliśmy przybierający na sile kryzys (ale tylko chyba "moim zdaniem"). Żona zawsze stawiała na swoim, a jak nawet udało mi się "coś załatwić" to i tak okazywało się że właściwie jej (...)

Chcę rozwodu - SZUKAM b. dobrego ADWOKATA

Chcę rozwodu - SZUKAM b. dobrego ADWOKATA

dość mocno ograniczyć prawa do dziecka. Na szczęście trafiłem na odpowiedniego prawnika z odpowiednim momencie. Kancelaria na swojej stronie adwokat-rodzinny.com ma dokładnie wypisany (...)

ADWOKAT do sprawy rodzinnej. NAJLEPSZY PILNE!!

ADWOKAT do sprawy rodzinnej. NAJLEPSZY PILNE!!

Miałem okazję korzystać z pomocy Pana Mecenasa Igora Klimkowskiego w trudnej dla mnie sprawie. Pan Mecenas wykazał ogromne zaangażowanie. Zawsze znalazł czas na rozmowę i konkretnie odpowiadał na (...)

Kontakty z dzieckiem - ADWOKAT ŁÓDŹ

Kontakty z dzieckiem - ADWOKAT ŁÓDŹ

spraw swoich klientów. Na każdym etapie wspiera i rozwiewa wątpliwości. Polecam serdecznie i zostawiam namiary na stronę internetową kancelarii: https://www.klimkowski-kancelaria.pl/ . kostekkk (...)

Dobry prawnik prawo rodzinne WROCŁAW

Dobry prawnik prawo rodzinne WROCŁAW

Miałem okazję korzystać z pomocy Pana Mecenasa Igora Klimkowskiego w trudnej dla mnie sprawie. Pan Mecenas wykazał ogromne zaangażowanie. Zawsze znalazł czas na rozmowę i konkretnie odpowiadał na (...)

Sprawa rozwodowa

Sprawa rozwodowa

aktualnie pracuję w hipermarkecie zarabiam ok 1400 zł prowadzę też od roku swoja działalność gospodarczą na razie wychodzę na 0. Czy powinnam wcześniej poprosić męża o wyprowadzkę? Czy (...)

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

partnerka otrzymuje alimenty na swoją córkę od swojego byłego męża. Ja również jestem rozwiedziony i wychowuje samotnie córkę. Moja była płaci mi alimenty na dziecko z którym mieszkam. (...)

alimenty

alimenty

na czarno zarabia 2000 zł. nie płaci nic na dziecko wszystko przepija . Dziecko odwiedza raz na jakiś czas . Czy mogę starać się o alimenty i o pozbawienie go praw rodzicielskich , mimo (...)

Dobry adwokat...

Dobry adwokat...

plecami pismo procesowe do Sądu o treści innej niż ustalono i na dodatek podziałało to na moją niekorzyść do tego stopnia, że ten sam przeciwnik założył mi teraz następną sprawę i żąda (...)

Dobry Adwokat Łódź - ROZWÓD,ZUS

Dobry Adwokat Łódź - ROZWÓD,ZUS

Chróścielewskiej bez większych nadziei. Mąż wysłał mi pozew rozwodowy i twierdził, że w sądzie nie mam żadnych szans i powinnam zgodzić się na jego warunki rozwodu. Na szczęście Pani (...)

1

2

3

4

5

...

15