roczna karta ewidencji obecności w pracy 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


wzór Karty przekazania odpadu obowiązujące od 2011r.

wzór Karty przekazania odpadu obowiązujące od 2011r.

Ewidencji Odpadów 2011 możecie pobrać z: http://ekospecjalista.pl/wp-content/uploads/2011/01/Karta-Ewidencji-Odpad%C3%B3w-2011.doc Kartę Ewidencji Komunalnych Osadów (...)

Prawo rodzicielskie

Prawo rodzicielskie

dla niej fotelika i zamierzal znowu wozic ja w foteliku dla malutkich dzieci w ktorym z trudnoscia sie zapinala w pasy i miala problemy z oddychaniem. zaczelam sie orientowac, ze cos jest nie (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

niestety też jestem w sytuacji, w której to ex mojego męża jest lekko mówiąc wariatką. O ile My przeszliśmy?! Prawie 2 letnia walka w sądzie o kontakty z dzieckiem i jego ex nadal (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

protokołu wypadku w pracy i jego uznanie. Prosze o potwierdzenie, że wypłata zasiłku chorobowego uznanego za wypadek w pracy wynisi 100 %. Obecnie otrzymuję 80 % i po każdym przesłanym (...)

Widzenia ojca z dzieckiem.

Widzenia ojca z dzieckiem.

w zyciu bywa, ze ten kto kocha zawsze przegrywa" niestety w naszych przypadkach prawdziwe. duzo sily i radosci w zyciu lena lena alimenty.pl Dzien dobry.Mam pytanko...Chodzi mi o wzor pisma (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

pomoc czytam te wszystkie komentarze i jestem w szoku.Mam 20 lat mam trojke dzieci z jednym mezczyzna ktorego poznalam w wiwku 15 lat i z nim wkroczylamm w dorosle zycie,od roku jestesmy malzenstwem (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

- i o zgrozo ... robi to w obecności dzieci ..... wierze ,ze w RODKu dzieci powiedzą prawdę ... i ze zobaczą ją psychologowie... oby tak było .....piszcie o waszych doświadzczeniach (...)

Separacja a rozwód versus dziecko

Separacja a rozwód versus dziecko

nie mógł go zabierać był agresywny wobec mnie w obecności dziecka i wiem, że buntuje dziecko na mnie i będzie to robił i on i jego matka, czy mam szanse wygrac odwiedziny w mojej obecności? (...)

Prawa ojca

Prawa ojca

okoliczności sprawy, gdyż sąd zawsze kieruje się dobrem dziecka. W przypadku gdy dziecko zostanie przy matce, może pan złożyć wniosek o ustalenie kontaktów. Poza tym osoba przy której (...)

Ewidencja czasu pracy

Ewidencja czasu pracy

wpisać w rubryce DZIENNA NORMA CZASU PRACY? 8 godz, bo taka jest norma, czy może 2 godz bo przeciez tyle pracownik pracuje w danym dniu... 3. Co nalezy wpisać w rubryce RAZEM FAKTYCZNY (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

ZLEGALIZOWANE W POLACE:W POLSCE MAM MELDUNEK STALY;MIESZKAM W NIEMCZECH:OJCIEC DZIECKA MIESZKA W POLSCE;ALE OD 20-TU LAT PRACUJE ZAGRANICA-OBECNIE W DANI NA PAPIERACH:ZALEGLOSCI (...)

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

której pisałem wcześniej. W tym temacie zmiany poczynione w Ustawie w 2011 roku nic nie zmieniły. PPHUEDMAR

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

jest chory itp. Chcialbym starac sie w sadzie o opieke nad dzieckiem, ale jest mozliwe w Polsce wygranie takiej sprawy??? (Artur) Możesz w trakcie trwania sprawy rozwodowej złożyć wniosek (...)

Pozew w sądzie pracy - brak pieniędzy, fałszowanie dokumentów, ukrywanie wypadku

Pozew w sądzie pracy - brak pieniędzy, fałszowanie dokumentów, ukrywanie wypadku

inspektorom PiP. Czy o taką karę ja mam wnioskować, czy sąd pracy sam ją orzeknie? 3) Chcę wezwać na świadków byłych pracowników, jednakże jako jedyny kontakt mam ich adresy pozyskane w (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

marcu. W sierpniu przyszła odpowiedź z Niemiec, że zaczynają szukać dłużnika. W grudniu przyszło pismo, że został znaleziony. Po wyciągnięciu wszystkich odpisów złożyłam w lutym (...)

kto ustala plan urlopowy

kto ustala plan urlopowy

spowodowałaby poważne zakłócenia toku pracy. • Jeżeli pracownik nie może rozpocząć urlopu w ustalonym terminie z przyczyn usprawiedliwiających nieobecność w pracy, (...)

Wymeldowanie pełnoletniego dziecka.

Wymeldowanie pełnoletniego dziecka.

pomoc :) pewnasprawa "Jestem w domu co weekend" fakt przebywania 2 dni w domu w tym przypadku jest uzasadniony - Studia dzienne. Studiując dziennie zgodnie z Art 8 UOELiDO powinnaś dokonać (...)

Problemy z pracodawcą

Problemy z pracodawcą

traktowanie pracownika. Bardzo Proszę o pomoc bo juz nie umię sobie dac rady z taką sytuacją w pracy. Jedyne co można w tej sytuacji zrobić, to zgłosić sprawę do Państwowej Inspekcji (...)

Nauczyciel kontraktowy a nie przedłużenie umowy o pracę

Nauczyciel kontraktowy a nie przedłużenie umowy o pracę

Nauczyciel kontraktowy a nie przedłużenie umowy o pracę Zostałam zatrudniona w 2011 roku na zastępstwo w szkole podstawowej na pół etatu. W tym czasie zrobiłam studia podyplomowe (...)