Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  zdejmuje z PZU obowiązek wypłaty tych "kokosów". Pozostaje jednak obowiązek wypłaty wpłaconych środków z odsetkami. należałoby udowodnić, że PZU spowodowało stratę w postaci utracenia (...)

 • Waloryzacja polisy PZU3 Marca 2004

  okoliczność przemawiająca na moją korzyść w ewentualnej potyczce z PZU? awro prawo-cywilne.net Polisa posagowa, umowa posagowa, polisa ubezpieczenia zaopatrzenia dzieci PZU 1) (...)

 • Reklamacja butow - odmowa13 Maja 2008

  wszystkich. Mam ten sam problem co Wy i też proszę o pomoc w postaci takiego odwołania na: rodrigezzz@tlen.pl. Z góry dziękuje i pozdrawiam. Już mam dość kupowania butów przez internet. (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  laczylo z moim mezem od poznania do rozwodu.Nie wiem co mam pisac.Pomozcie- pozdrawiam (Beatkap) Po pierwsze, trzeba iść do sądu kościelnego i sprecyzować ewentualny tytuł prawny nieważności. Dlaczego (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  malzenstwwa od kosciola?? core Jak to nigdy?? Na pierwszych zeznaniach owszem, byliśmy na innych terminach ale na badaniu psychologicznym mijaliśmy się w drzwiach! Badanie było godzina (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  -Nieroba, który zamiast dawać na dzieci sama żyje z alimentów dzieci. 2. Ojciec nie chce płacić? Przypieprzyć mu komornikiem. Zająć konto bankowe, wynagrodzenie, a jak trzeba będzie to ostatnie (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  popołudniową. Ja już wyczułem że coś jest nie tak i pojechałem do jej pracy i tam ustaliłem że nie ma jej w pracy na drugą zmianę. Zadzwoniłem do niej, powiedziała że nie ma jej w (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  za rokiem i jest tak ,że każde z nas ma osobne sprawy i osobne łóż?a. Nie akceptuję jego zachowań ani poglądów, sytuację pogarsza fakt,że właściwie jestem na jego utrzymaniu. Nie mogę (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  możliwości przeniesienia mnie na inne stanowisko,praca w ciągłym stresie, nie zawsze przyjemne rozmowy z klientami, odbieranie non stop telefonów. Szef od początku wysyłał mnie na (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!23 Stycznia 2005

  niz my w Europie. Czesto Filipinka w razie konfliktu wezimie strone rodziny a nie meza cudziemca. Ogolna przkonanie na Filipinach jest ze kazdy Europejczyk czy Amerykan jest bogaty. O ile maja (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.