rewaloryzacja emerytur od 01.03.2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Rewaloryzacja emerytur 2012!!

Rewaloryzacja emerytur 2012!!

Rewaloryzacja emerytur 2012!! Przepraszam, co dokładnie wpływa na waloryzacje emerytur? Rozumiem że te sumy to sa już kwoty pieniążków bez obcinania z nich podatku? wysokość inflacji (...)

Rewaloryzacja emerytur

Rewaloryzacja emerytur

Rewaloryzacja emerytur Czy w marcu emerytury będą już wyższe czy dopiero w kwietniu? Bardzo proszę o odpowiedź.

PROTEST PRZECIWKO WALORYZACJI KWOTOWEJ!!

PROTEST PRZECIWKO WALORYZACJI KWOTOWEJ!!

sprawiedliwy rowniez dla niskich emerytur i rent. janina64 ja w to uwierze ze to dziła, jak zobacze ze emerytura babci wkoncu realnie wzrosnie, tym bardziej ze jej leki zinkneły z listy refundowanyhc!! (...)

nowa kwota bazowa od 1 marca 2011 do wyliczania emerytur

nowa kwota bazowa od 1 marca 2011 do wyliczania emerytur

nowa kwota bazowa od 1 marca 2011 do wyliczania emerytur Kwota bazowa, która będzie obowiązywała od 1 marca przy ustalaniu rent i emerytur, wynosi 2716 złotych.

Czy komornik może zająć rente rodzinna ?

Czy komornik może zająć rente rodzinna ?

potrącaniu świadczeń wypłacanych w kwocie zaliczkowej, a następnie kwoty świadczenia lub świadczeń podlegające rozliczeniu w trybie określonym w art. 98 ust. 3, kwot nienależnie pobranych emerytur, (...)

Zmiana mieszkania i

Zmiana mieszkania i "pozbycie" się uciążliwego, dorosłego dziecka - jak najlepiej?

przedstawiona sytuacja, to wersja kolegi i nie umiem określić stopnia jej rzetelności. Czemu o tym nadmieniam? Ponieważ Romek od jakiegoś czasu tłumacząc się z opóźnienia za regulowanie należności (...)

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

alimenty od 4 lat coprawda tylko 150zl ale zawsze cos jak moge je wyegzekwowac od ojca dziecka bo od tych 4 lat nie dostalam ani grosza ,dodam ze wyprowadzilam sie z miejscowosci w ktorej mieszka (...)

waloryzacja emerytur rozpoczęta

waloryzacja emerytur rozpoczęta

waloryzacja emerytur rozpoczęta Od wczoraj rozpoczęła się waloryzacja % emerytur. W ramach waloryzacji emeryci dostaną 71 zł więcej? Za mało, napewno emeryci cieszą siez tych 71 złotych (...)

waloryzacja emerytur 2011-termin

waloryzacja emerytur 2011-termin

waloryzacja emerytur 2011-termin Witam Mam pytanie co z waloryzacja emerytur 2011 od kiedy 1 marzec?Za wszelkie inforamcje z góry dziękuję

Podwyżka emerytur-kiedy

Podwyżka emerytur-kiedy

Podwyżka emerytur-kiedy Witam Czy może ktos odpowiedziec na moje pytanie, ciągle pojawiaja sie sprzeczne informacje, dokładnie chodzi mi o wyskośc emerytur od kiedy będzie podwyzka i o (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

pracowników "na czarno" , mało tego po przepracowanym miesiącu nie chcą wypłacić pensji i od nowego miesiąca - pracownik dowiaduje się, że od jutra ma się już nie pokazywać. Jak od (...)

Emerytury mundurowe od 2012 !

Emerytury mundurowe od 2012 !

Emerytury mundurowe od 2012 ! witam. pragnąłbym się dowiedzieć jakie są planowane zmiany w zakresie emerytur mundurowych. z góry dziękuję za odpowiedź!

Jaki fundusz emerytalny???

Jaki fundusz emerytalny???

miejsca w rankingach, ale jakich? Oczywiście wszystko jest przedstawione w jak najlepszym świetle, jak w sklepie.. pamiętaj, że od każdego nabytego klienta agent otrzymuje prowizję! Najlepszy OFE? (...)

podwyżki emerytur w 2011 - JUŻ OD MARCA !!!

podwyżki emerytur w 2011 - JUŻ OD MARCA !!!

podwyżki emerytur w 2011 - JUŻ OD MARCA !!! Od marca 2011 świadczenia wzrosną o 3,1 proc. To więcej niż wcześniej przewidywał rząd. Wszystko dlatego, że opublikowane przez GUS wskaźniki, (...)

Wyższa renta socjalna 2012 od marca?!

Wyższa renta socjalna 2012 od marca?!

Wyższa renta socjalna 2012 od marca?! W przyszłym roku ma się zwiększyć podwyżka rent i emerytur, ma być wyższa niż w marcu tego roku. Czy to możliwe jest, ja się pytam? To jest sprawka (...)

Urlop macierzyński 2002

Urlop macierzyński 2002

DOŁĄCZYĆ TAKIE ZAŚWIADCZENIE OD LEKARZA PATRYCJA Jestem matką na urlopie macerzyńskim. Mam taki problem: 1) urodziłam córkę 11.07.02 (to oczywiście nie problem :-) ), a więc bez wątpienia byłam (...)

Ile będzie wynosić kwota bazowa emerytur od marca 2012 ?

Ile będzie wynosić kwota bazowa emerytur od marca 2012 ?

Ile będzie wynosić kwota bazowa emerytur od marca 2012 ? Hallo! Proszę mi napisać ile będzie wynosić kwota bazowa, bo nigdzie nic o tym nie ma!! Jak to jest mozliwe ze tego nidzie nie ma?? Chyba (...)

przeliczanie emerytury - nowelizacja ustawy

przeliczanie emerytury - nowelizacja ustawy

przeliczanie emerytury - nowelizacja ustawy Witam. mój dziadek od 15 lat jest na emeryturze,w latach 1951-58 prawcował w rolnictwie potem do 90 roku jako nauczyciel. Od znajomego usłyszał że w (...)

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

32 Ustawy Emerytalnej , w 1a uchyla punkt 2, który nakazywał odliczanie od okresu pracy o szczegól nym charakterze między innymi urlop zdrowotny. Z tego wynika, ze teraz taki urlop zalicza sie do tych

alimenty a renta z tytułu niezdolności do pracy

alimenty a renta z tytułu niezdolności do pracy

schronisku wystarczy mi ale dla niego. Dziś odbyła się rozprawa w sądzie o alimenty od rodziców ,prawnik z MOPSU napisał mi pozew, ale sąd oddalił zabezpieczenie pozwu i nie przyznał mi nawet 200zł!Rodzice

Waloryzacja emerytur i rent oraz innych świadczeń od lutego 2011 !!! sprawdź zmiany !

Waloryzacja emerytur i rent oraz innych świadczeń od lutego 2011 !!! sprawdź zmiany !

Waloryzacja emerytur i rent oraz innych świadczeń od lutego 2011 !!! sprawdź zmiany ! Od lutego 2011 r., ZUS w ramach corocznej waloryzacji (najprawdopodobniej - 2,7 proc.) podwyższy wypłacane

kwota bazowa 2011

kwota bazowa 2011

pomniejszone o potrącone od ubezpieczonych składki na ubezpieczenia społeczne (emerytalne, rentowe, chorobowe) w roku kalendarzowym poprzedzającym termin waloryzacji emerytur i rent. malina343

Wcześniejsza emerytura, a OFE

Wcześniejsza emerytura, a OFE

góry dziękuję. Prawdopodobnie od 1.01.2007r nie bedzie wczesniejszych emerytur.(taki jest projekt w sejmie, jezeli kobieta nie osiagnie wieku 55lat a mezczyzna 60 lat do 31.12.2006 - nie obejmie (...)

nowy projekt emerytur dla mundurowych?

nowy projekt emerytur dla mundurowych?

55 lat i długości służby 25 lat. JAsio15 zmiany obowiązują od 31 grudnia tego roku. Rydel a kogo dokładnie?? wlodekMaly funkcjonariusze Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji

Nie będzie wcześniejszych emerytur dla kobiet!

Nie będzie wcześniejszych emerytur dla kobiet!

konsekwencji zmian w lekach refundowanych, a przewidziała co będzie z emeryturami za 20 lat. wodzisław Należy znieść przywileje emerytalne wszystkim bez wyjątku, poczynając właśnie od górników, (...)

Podwyżka emerytur 2011 !! 39,4 zł. dla każdego !

Podwyżka emerytur 2011 !! 39,4 zł. dla każdego !

Podwyżka emerytur 2011 !! 39,4 zł. dla każdego ! Rząd przygotował założenia nowej ustawy. Zgodnie z nią każdy emeryt, bez względu na wysokość świadczenia, dostanie taką samą podwyżkę - 39,4 (...)

Jesienne Expose premiera Tuska.

Jesienne Expose premiera Tuska.

bezrobociem.Tusk znowu będzie obiecywać, mówić że trzeba zaciskać pasa jak 5 lat temu. Ale trudno mi jest zaciskać pasa jak widzę jak politycy go popuszczają bo im od kasy brzuchy rosną. A nie (...)

PSL i PO podnoszą wiek emerytalny!

PSL i PO podnoszą wiek emerytalny!

podatków zajmą się zwiększeniem miejsc pracy i likwidacją przywilejów! Zaczynając od siebie! "Wszyscy jedziemy tym samym autobusem!" tomeklos

ZUS nie chce przyjąc nowego WWPW do renty

ZUS nie chce przyjąc nowego WWPW do renty

1980-1989), 21.02.2012 wystąpiłem o ponowne przeliczenie WWPW na nowych zasadach i obecnie wynosi on 101,5%(lata pracy 1977 - 1986). Jednakże ZUS twierdzi iż nowy WWPW dotyczy tylko emerytur a renty (...)

Duże poparcie dla utrzymania wieku emerytalnego!!

Duże poparcie dla utrzymania wieku emerytalnego!!

Czesi .Na wcześniejsze emerytury powinni iść Ludzie schorowani a nie obiboki. redhourse a kiedy będzie załatwiony obywatelski projekt dotyczący emerytur. w sejmie leży od marca 2009 r basia9 (...)

1

2