renty rodzinne 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

nie ma ani jednego zapisu który mówiłby o jakimkolwiek procentowym obliczaniu alimentów, proszę nie słuchać tego typu wypowiedzi, bo można słuchając takich wiadomości jedynie stracić.... Rodzinne (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

inwalidzkiej teraz ma urzad miasta wyplacac bo od 2003r wychowuje sam syna i powinienem otrzymac rodzinne wraz z dodatkiem 170 zł Bylem w urzedzie miasta i powiedzieli ze juz mi sie rodzinne ani (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

ze udziela skad taki wniosek wziąść prosze o odpowiedż Paula prawo-pracy.net witam chciałam sie dowiedzieć czy przysługuje mi rodzinne jeżeli z pitu dochów miesięczny na 2 osoby to 980zł.a w tym (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

będą dowalały choćby symboliczne alimenty bo inaczej finanse państwa tego nie wytrzymają (utrzymania tych którzy nie mają p[rawa do emerytury lub renty) [...] [/cytat] Konia z rzędem temu, kto

Nienależnie pobrane świadczenia rodzinne

Nienależnie pobrane świadczenia rodzinne

podobna sytuację- nienależnie pobrane świadczenia rodzinne. W marcu tego roku( 2012) złożyliśmy wniosek o zasiłek na dzieci. Musieliśmy oczywiście dostarczyć wszystkie niezbędne dokumenty, (...)

Renta wyrównawcza Pilnie potrzebuję pomocy :(

Renta wyrównawcza Pilnie potrzebuję pomocy :(

dochodów w 2012 i 13 roku to po co kolejne o źródłach dochodu przez ostatnie dwa lata. i dlaczego nie mogli poprosić o wszystko za jednym razem tylko ciągle robią wszystko , by utrudnić mi całą (...)

ile moglem dorobic do renty chorobowej w roku 2012 jest to najnizsza renta

ile moglem dorobic do renty chorobowej w roku 2012 jest to najnizsza renta

ile moglem dorobic do renty chorobowej w roku 2012 jest to najnizsza renta ile moglem dorobic do renty chorobowej w roku 2012 jest to najnizsza renta

Rozliczenie dochodów dziecka w PIT 2012.

Rozliczenie dochodów dziecka w PIT 2012.

przedmiotu oddanego nieletniemu do swobodnego użytku, np. książek, zabawek lub sprzętu sportowego. Dochody dziecka z renty rodzic dolicza do dochodów wspólnych w PIT-36 i wypełnia załącznik PIT/M. (...)

Adwokat Przeworsk

Adwokat Przeworsk

poświadczenia dziedziczenia można dokonać działu spadku. Sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych Sprawy te dotyczą ustalenia prawa do emerytury, renty, zasiłku macierzyńskiego czy też chorobowego. (...)

PRZEDLUŻENIE RENTY RODZINNEJ

PRZEDLUŻENIE RENTY RODZINNEJ

PRZEDLUŻENIE RENTY RODZINNEJ PRZEDLUŻENIE RENTY RODZINNEJ witam. w czerwcu 2013 roku skoncze 25 lat, do konca czerwca mam rente rodzinna. w 2012 roku podjelam nauke w studium 2 letnim i rokiem

Odmowa przyznania renty rodzinnej dla wdowy

Odmowa przyznania renty rodzinnej dla wdowy

Odmowa przyznania renty rodzinnej dla wdowy Witam, Mój tato zmarł 4 września 2012 roku, a 25 września tego samego roku moja mama skończyła 45 lat! A więc zabrakło jej 21 dni do uzyskania renty

Uchylenie Alimentów na rzecz dziecka

Uchylenie Alimentów na rzecz dziecka

w wysokości 95 zł a od kwietnia jestem po ślubie poznałem matkę z dzieckiem co też otrzymuję alimenty na córkę z funduszu 400 zł bo ojciec nie płaci i też otrzymuje rodzinne w wysokości 95 (...)

Podwyzszenie / obniżenie alimentow ?

Podwyzszenie / obniżenie alimentow ?

rodzinne na dzieci w angli oraz inne zasilki przyslugujace osoba pracujacym tutaj tzn(tax credit,child benefid oraz rodzinne) Chcialbym dowiedziec sie czy mam szanse na obnizenie alimentow.DZIEKUJE (...)

Renta rodzinna po ojcu

Renta rodzinna po ojcu

społeczne." Więcej... http://wyborcza.pl/1,76842,10590080,Dla_kogo_renty_rodzinne_i_socjalne.html#ixzz26ptig3ak Chciałabym się dowiedzieć, czy to oznacza, że zmieniły się warunki (wykazałam (...)

Nowy system rentowy służb mundurowych wywoła protesty?

Nowy system rentowy służb mundurowych wywoła protesty?

Nowy system rentowy służb mundurowych wywoła protesty? Dla policjantów którzy obecnie zaczynają prace, mam niestety nie miłą informację. Stracicie preferencyjne renty inwalidzkie, a także renty

Pakiet rentowy

Pakiet rentowy

staremu renty nie będą niższe i budżet nie zaoszczędzi. Nie zostaną zniesione limity dochodów dla dorabiających rencistów. I nie wzrosną renty rodzinne przyznawane wdowcom i dzieciom (...)

Zasiłki rodzinne 2012

Zasiłki rodzinne 2012

Zasiłki rodzinne 2012 Cześć i witam. Chce pobrać jednorazową zapomogę z tytułu urodzenia dziecka, jakie dokumenty powinnam mieć przygotowane?? kserokopie następujących dokumentów: 1) dokumentu

Przedłużenie renty z urzędu

Przedłużenie renty z urzędu

się telefonicznie dzwoniąc w sprawie pit 11a. Zgodnie z art. 17 ustawy z dnia 11 maja 2012 r. osoba, która w dniu 01.01.2013 ma ustalone prawo do renty z tytułu niezdolności do pracy na okres (...)

Ulga na dzieci uczące się, 2012 - jaka kwota ?!

Ulga na dzieci uczące się, 2012 - jaka kwota ?!

? Okoliczność otrzymywania przez dziecko renty nie pozbawia prawa do ulgi. HanaMontana Prawo mówi że rodzice maturzysty/ucznia, który w październiku rozpoczął studia mają prawo do ulgi za wszystkie (...)

Nowe prawo o alimentacyjne (2017)

Nowe prawo o alimentacyjne (2017)

doskonały. Tamta bo inaczej o niej pisać nie mam zamiaru jest nygusem do pracy żyje z zasiłków (500+, alimenty i inne zasiłki rodzinne itp lekko 3000 tys ma miesięcznie). Dzieci mojego partnera są (...)

Alimenty na chore dziecko

Alimenty na chore dziecko

nabrał kupę kredytów i zwolnił się specjalnie z pracy. Sędzina się zlitowała,ale powiedziała ze powinien placić ok 900-1000zł. Moj syn na dodatkowo jeszcze 560 zł renty i różne stypendia za (...)

POzwać matkę!!!!!!!

POzwać matkę!!!!!!!

to straszne bedzie z Twojej strony,jezeli chcesz pozwac mame!Wydaje mi sie,ze jestes juz w takim doroslym wieku,ze powinnas zarobic na swoje i dziecka utrzymanie!!!Naleza Ci sie przeciez rodzinne to nie (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

opieki i kontaktów z synami zatajając nawet miejsce zamieszkania z dziećmi,wbrew wyrokowi KOMORNIK zajmuje Mi z 75% renty podtawowej za 36lat pracy 3/5 i ZUS będzie Mi od przyszlego miesiąca wypłacał (...)

alimenty na ojca

alimenty na ojca

materialna w jakiej się znajdują. Więcej na ten temat można przeczytać w tej opini prawnej: e-prawnik.pl/porady-prawne/prawo-rodzinne/alimenty-na-ojca.html e-prawnikpl Witam serdecznie. Mam pytanie (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

. pozdro.Lidona lidona A tu poczytaj o tej kolejności od kogo alimenty żadać:  http://e-prawnik.pl/porady-prawne/prawo-rodzinne/alimenty-dla-niepelnosprawnej-siostry.html lidona Powiem CI tak: dziękuję (...)

Unieważnienie czynności komornika.

Unieważnienie czynności komornika.

i rodzinne na dziecko i wlasnie dostalam pismo z ZUS ze mam zajecie komornicze chcialam zapytac czy komornik moze pobierac zaleglosci z renty socjalnej bardzo dzieuje i prosze o szybka odpowiedz Ilcia28

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

kuratora społecznego. A zatem..chyba juz nie masz wątpliwości. Renty nie mozna traktować"z przymrużeniem oka" ,bo jak mówisz są "renciści i renciści:":)) A wyjątki odbiegajace od zasady w innych (...)

Porzucona niepracujaca żona, a prawo alimentacyjne

Porzucona niepracujaca żona, a prawo alimentacyjne

trochę, a bedą uciekać z domu by do Ciebie dotrzeć. Twój ex bęedzie je miał kilka lat, a Ty do końca życia, gdyż jak córki zrozumieją kiedys to rodzinne kazirodztwo i to,że siostra-suka zabrała (...)

Renty dla mundurowych 2012.

Renty dla mundurowych 2012.

Renty dla mundurowych 2012. Cześć. Do kiedy będą zgłaszane uwagi o ustawie o rencie mundurowych? Kojarzycie? Chodzi mi o ten projekt że teraz bedzie 80% pensji na chorobowym zamiast 100% jak (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

. Dotychczas obowiązek ten był bezwzględny. Znowelizowane prawo rodzinne dopuszcza jednak możliwość uchylenia się rodziców od dostarczania swojemu dziecku środków utrzymania, ale pod warunkiem że (...)

1

2