Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

  • Alimenty dla byłej żony pośmierci byłego męża6 Marca 2011

    Sąd zasądził alimenty byłemu mężowi na żonę, rozwód był z winy męża. Wyczytałam w internecie i zasłyszałam od innych osób, że gdyby były mąż ożenił się ponownie a później umarł to byłej (...)

  • _______Renta dla wdowy_______PROBLEM22 Kwietnia 2008

    Witam, potrzebuje pomocy a mianowicie. ZuS odmówił mi prawa do renty rodzinnej , w sierpniu br. koncze 50 lat , byłam w trakcie rozwodu , ktory w chwili smierci męza nie był prawomocny . Po smierci sad umorzył (...)

  • Niska renta rodzinna dla wdowy...16 Stycznia 2008

    Witam. Sytuacja była taka, że zmarł teść. Dostawał 2100 PLN emerytury. Teściowa dostawała coś koło 800 PLN. Po śmierci męża zwróciła się do ZUS-u o rentę rodzinną. ZUS wyliczył 900 PLN tej renty. (...)

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane