reklama a vat 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

bez spełnienia wymogów ustawowych, powiadomienie rodziny, zakładu pracy dłużnika, etc. Panie Kass - marna ta Pana raczej ant-reklama Staniszewskiego. Fukert Szukam skutecznej windykacji w Poznaniu na

VAT-25

VAT-25

czy aby VAT od tego auta został opłacony w Niemczech i czy np. ta niemka (mimo tego, że w niemieckim teil 1 i 2 nie ma nic co wskazywało że to auto firmowe, leasingowe) nie była np. płatnikiem vat (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

czy limity VAT na materiały budowlane mają wzrosnać?! luc667 limit będzie wyższy jeśli złożysz wnioski o zwrot VAT w I kwartale 2012 r, to jest na bank pewne! eryk14 Wiadomość dla osób (...)

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

? 5, 8 oraz 23 proc. 5-proc. stawka VAT znajdzie zastosowanie do pieczywa świeżego (zgrupowanego w pozycji PKWiU 10.71.11.0 według klasyfikacji z 2008 roku, która będzie stosowana dla potrzeb VAT (...)

Deklaracja VAT 2011 r. - za styczeń 2011

Deklaracja VAT 2011 r. - za styczeń 2011

Deklaracja VAT 2011 r. - za styczeń 2011 Podatnicy, którzy po raz pierwszy złożą deklaracje VAT za styczeń 2011 r., mają do wyboru dwie opcje. Mogą złożyć deklarację (...)

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

nabyte. Oznacza to, że kupując auto z kratką dziś, wraz z początkiem 2011 roku i tak stracimy możliwość odliczania VAT od paliwa.

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

?Reklama będzie dobra. bart158960 Zalecam ostrożność i rozwagę  przy wyborze operatora kurierskiego Sendit.pl.Spotkała mnie taka sam historia jak Was Informacje o weryfikacji i przekwalifikowaniu (...)

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 !

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 !

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 ! Oto najważniejsze zmiany w VAT od 1 kwietnia: * stawka na chleb (z terminem ważności ponad 14 dni) 23 proc. -> 8 proc. od 1 kwietnia * stawka na ciastka (...)

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT Witam!! Mam pewien problem. Od sierpnia 2011 r. prowadzę działalność gospodarczą. Do końca 2011 r. rozliczałem się (...)

Rejestracja umowy leasingu w urzędzie skarbowym w 2011

Rejestracja umowy leasingu w urzędzie skarbowym w 2011

będę mógł ich odliczać. W przypadku zawarcia umowy leasingu na samochód z kratką przed końcem 2010 r., aby zachować możliwość odliczania VAT w całości od płaconych rat leasingowych, należy (...)

Nowe druki vat 7 2011

Nowe druki vat 7 2011

Nowe druki vat 7 2011 Od kiedy należy korzystać z nowych druków VAT 7? Czy jest to obowiązek od 1 stycznia czy może jednak w grę wchodzi okres rozliczeniowy?? Minister Finansów zastrzegł, (...)

PKWiU 2011 - ustawa o VAT 2011 - klasyfikacje statystyczne JAKIE ZMIANY ???

PKWiU 2011 - ustawa o VAT 2011 - klasyfikacje statystyczne JAKIE ZMIANY ???

PKWiU 2011 - ustawa o VAT 2011 - klasyfikacje statystyczne JAKIE ZMIANY ??? Od 1 stycznia 2011 r. podatnicy, aby ustalić właściwą stawkę VAT dla towarów i usług, będą (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku i do tej

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to ! Nowy projekt nowelizacji ustawy o VAT już od 1 stycznia 2011 r. zmienia stawki VAT. Oto informacje na ten temat: 22% stawka podstawowa (...)

jaka wysokość stawki vat w przetargu?

jaka wysokość stawki vat w przetargu?

, natomiast cała usługa miała sie zacząć od 2011. W przetargu zastosowałam stawke vat 23% jak bedzie obowiązywać w 2011 roku ale moja oferta została odrzucaona z powodu złej stawki (...)

vat 2011 zmiany

vat 2011 zmiany

vat 2011 zmiany Nowych przepisów w ustawie o VAT jest naprawdę dużo. Do najistotniejszych zmian, jakie ustawodawca wprowadził do sytemu VAT zaliczają się: * Zmiany w zakresie stawek (...)

VAT 2011 - jakie zmiany ???

VAT 2011 - jakie zmiany ???

VAT 2011 - jakie zmiany ??? Najważniejsze zmiany wprowadzone do ustawy o VAT obejmują: 1) zmiany w zakresie stawek podatku VAT, 2) dostosowanie do PKWiU 2008 (zmiany m.in. w załącznikach (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

możliwość odliczenia 100% podatku VAT przy zakupie samochodu z "kratką" nie będzie już możliwa. Z dniem dzisiejszym pozostało 35 dni, kiedy można jeszcze odliczyć 100% VAT. Warto się tym (...)

Nowe wzory druków do podatku od towarów i usług

Nowe wzory druków do podatku od towarów i usług

Nowe wzory druków do podatku od towarów i usług Nowe wzory druków do podatku od towarów i usług: * VAT-7 (12), * VAT-7K (6), * VAT-7D (3), * VAT-8 (4), * VAT-9M (2), * VAT-IM (...)

Jakie szkolenia  są zwolnione z vat w 2011?

Jakie szkolenia są zwolnione z vat w 2011?

Jakie szkolenia są zwolnione z vat w 2011? Mam pytanie, które szkolenia będą zwolnione z VAT w 2011 roku. Na podstawie przywołanych przepisów, od 1 stycznia 2011 r. zwolnieniem (...)

W roku 2011 kupiłam piec C.O. i mam faktutę. Piec zakładał majster zajmujący się takimi naprawami,

W roku 2011 kupiłam piec C.O. i mam faktutę. Piec zakładał majster zajmujący się takimi naprawami,

W roku 2011 kupiłam piec C.O. i mam faktutę. Piec zakładał majster zajmujący się takimi naprawami, W roku 2011 kupiłam piec C.O. i mam faktutę. Piec zakładał majster zajmujący się takimi (...)

PKWiU a VAT 2011

PKWiU a VAT 2011

PKWiU a VAT 2011 Od 1 stycznia 2011 r. będą obowiązywać przepisy dostosowujące ustawę o VAT do PKWiU z 2008 r. Nowelizacja ustawy o VAT wprowadzająca te zmiany została (...)

Odliczanie VAT od aut 2011 - jakie zmiany ??

Odliczanie VAT od aut 2011 - jakie zmiany ??

Odliczanie VAT od aut 2011 - jakie zmiany ?? Zmiany w VAT, które weszły w życie od 1 stycznia 2011 r., przewidują m.in. likwidację obowiązku: * przedkładania przez nabywców samochodów (...)

 Wzór faktury na sprzedaż złomu w 2011

Wzór faktury na sprzedaż złomu w 2011

Wzór faktury na sprzedaż złomu w 2011 Mam takie pytanie, czy wystawiając fakturę na złom w przedsiębiorstwie powinnienm uwzględnić 22% VAT czy 0%? Wszystko zależy od tego, czy firma jest

 Udostępnianie darmowych programów a opłata za serwer

Udostępnianie darmowych programów a opłata za serwer

(np firma x wykupuje reklama na miesiac za 100zł), czy to też mogę zrobić jako prywatna osoba czy już firma potrzebna? Dziękuje z góry za odpowiedź

Faktura VAT 2011 - wzór !

Faktura VAT 2011 - wzór !

Faktura VAT 2011 - wzór ! Bezpłatny wzór faktury VAT można pobrać na : http://dokumenty.nf.pl/Dokument/344/FAKTURA-VAT-od-1-stycznia-2011r/faktura-fakturowanie-vat-wystawianie-faktur/

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011 Samochód dostawczy o ciężarze poniżej 3500, mający OBT stwierdzający, że jest ciężarowy, będzie obowiązywać zawieszenie w odliczaniu Vat od zakupionego (...)

Podatki VAT 2011

Podatki VAT 2011

Podatki VAT 2011 Witam Gdzie znajdę skalę podatkową na rok 2011? Jaki vat od usług cateringowych?Z góry dziekuję za pomoc

USTAWA VAT 2011

USTAWA VAT 2011

USTAWA VAT 2011 Witam Gdzie znjade ustawe o podatku Vat na rok 2011 dokładnie interesuje mnie teks jednolity tej ustawy.Z góry dziekuję

Przetargi 2011 a podatek VAT

Przetargi 2011 a podatek VAT

Przetargi 2011 a podatek VAT Przetarg odbył się w 2010 roku, zaś umowa będzie podpisana w 2011 roku. jaka obowiązuje stawka VAT w tej sytuacji?? z góry dziękuję za odpowiedź!