Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  się, że w połowie trwania umowy zmieniono druczki polis. Agenci PZU namawiali do ich podpisania mówiąc, że to tylko nowe formularze, a postanowienia są te same. Okazuje się, że dodano punkt, który (...)

 • Waloryzacja polisy PZU3 Marca 2004

  Witam. Mam polisę założoną przez rodziców w '84r. (ubezpieczenie uposażenia dzieci). Powinienem dostać teraz znaczną kwotę z PZU, lecz oni oferują mi śmieszne pieniądze. Szukam kogoś, (...)

 • WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC12 Grudnia 2001

  2 tygodnie temu miałem wypdek. Zostałem uderzony przez samochód. Sprawca jest ubezpieczonu w Warcie. Tam też zgłosiłem szkodę. Przedstawiono mi kosztorys naprawy. 2 elemnety wzbudziły mój niepokój: za (...)

 • Ubezpieczenia Zaopatrzenia Dzieci - polisa...6 Kwietnia 2007

  Witam. Kilka dni temu otrzymałem zawiadomienie z PZU Życie SA dotyczące Ubezpieczenia Zaopatrzenia Dzieci. Jako że w kwietniu kończę 21 lat to upływa właśnie umówiony okres ubezpieczenia (...)

 • RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.29 Stycznia 2004

  Gdzie to zglosic? Przez dwa lata nie dostale ani 1 RMUA! (koza) raczej nie mozna nigdzie tego zglosic,poprostu musisz nachodzic kadrowa i zadac - badz niech dadza tobie odpowiedz na pismie i dopiero z tym (...)

 • Szkoda całkowita z OC19 Listopada 2002

  Na początku listopada miałem wypadek samochodowy. Jadąc przez skrzyżowanie z drogi podporządkowanej wyjechał mi inny samochód. Policja przyznała jego winę . Po oględzinach rzeczoznawcy PZU (...)

 • Poszukuję osób oszukanych przez PZU26 Lutego 2009

  Jesli ktoś został oszukany przez PZU po wypadku lub stłuczce. Przy wycenie szkody PZU często proponuje (bezprawnie) zamienniki. Przygotowuje materiał o tej firmie. Radek Masłowski Panorama TVP (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  tym wszystkim juz nie chcialem pisac, bo za duzo tego by bylo. Prosze o rade. Łukasz prawo-pracy.net [b]Hej! A ja mam też ciekawy przypadek! Pracuję w firmie u mojej teściowej. Od 5 miesięcy jestem na (...)

 • Polisa PZU Życie6 Kwietnia 2011

  Witam, Moja babcia ma w PZU polisę na indywidualne kontynuowane grupowe ubezpieczenie rodzinne na życie. Babcie właśnie mnie upoważniła do odebrania tych pieniędzy (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  obecnie płaci się już wszędzie na całym świecie,właściciel powinien ją zwrócić jeśli mieszkanie nie jest zdewastowane,jeśli wyprowadzasz się w kłótni tak na prawdę nic nie możesz (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane