Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Dziewczyny, jakie alimenty na 1 dziecko zasądził sąd od bezrobotnych tatusiów waszych dzieci?9 Grudnia 2002

  starcza na kieszonkowe dla dziecka(kino, lody, cukierki, zoo,hot-dog i coca cola) a nie na jego utrzymanie. pyrda Polecam wszystkim dyskutującym na ten temat artykuł w przedświątecznej (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  zarobic na mandatach bo duzo moich znajomych tez dostało 100zł za piwo!! paranoja nie mam zamiaru tego płacic Bo to Polska qrwa i jebane psy zawsze czaekaj na okazje zeby pozadnych obywateli przesladowac (...)

 • Planujemy z moim partnerem wspólne życie. Spodziewamy się dzidziusia, a alimenty, które płaci na dzieci utrudniają nam nawet wygranie sprawy o zmniejszenie ich, a co dopiero wspólny Start. 8 Kwietnia 2010

  pozwolić na 38 lat kredytu żeby mieszkać w Wawie w skromnym małym dwupokojowym mieszkaniu (nie liczyłam na to, że mi Państwo da...!!!!!) przezywałam biede okropną zyjąc ciągle z corką (...)

 • Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów31 Stycznia 2002

  bardzo duzo, a nie jak okreslasz "wystepuje dosc rzadko". Cos o tym wiem pracuje w sądzie i widze to na codzien muza To co ty napisales jest nie tyle co smutne ale nad wyraz GLUPIE. Nie wiesz jak czuja (...)

 • Rozwod - podzial majatku27 Maja 2003

  Witam Chcialbym uzyskac pomoc prawna w kwestii rozwodu i podzialu majatku. Bedzie to dlugie ale musze wszystko opisac. W 1989 rozpoczelam wspolnie z mama budowe domku jednorodzinnego. Do chwili slubu wspolnymi silami (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  nie ośmieszę... Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Marek.D prawo-pracy.net u pewnego pracodawcy zacząłem pracować na początku roku. umowę obiecał jeszcze zanim u niego robiłem.. wciąż nie miał (...)

 • ojciec nie płaci, co robić?29 Września 2008

  problem mój dotyczy nie płacenia przez ojca alimentów. zasądzono mu 350zł na każde z nas, bo mam jeszcze młodszego brata. Oboje się uczymy-on w szkole średniej, ja natomiast studiuję dziennie. ojciec (...)

 • Umowa zlecenie15 Lipca 2002

  Chcę zatrudnić osoby do zberania wpisów do katalogu. Jest kilka rodzajów wpisów a co za tym idzie różne prowizje od nich (liczbowa a nie procentowa). Czy mogę to ująć w umowie zleceniu w formie: "zleceniodawcy (...)

 • Podział majątku26 Lutego 2001

  Komu należy się dom wybudowany na działce nalężącej do jednego ze współmałżonków (niezamieszkały). Jak spłacić drugą stronę stronę wg czego? Nakładów, aktualnej wartości? Co zrobić jak (...)

 • Alimenty gdy mam niepełnosprawne dziecko.POMOCY!!17 Czerwca 2011

  Witam mój obecny mąż ma dwójkę dzieci z pierwszego małżeństwa ma zasądzone 480zł na nich łącznie. My obecnie mamy dwójkę dzieci w tym niepełnosprawne dziecko 6 lat i synka 2 lata. Była żona (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane