pytania na prawo jazdy 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

prawo-pracy.net jeżeli nie jestem zamężna a jestem na wychowawczym to mam szanse na płatny wychowawczy? jak to załatwić?? monia prawo-pracy.net Do końca 2008 r. będę na (...)

Testy na prawo jazdy 2011 - nowe pytania egzaminacyjne !! sprawdź !

Testy na prawo jazdy 2011 - nowe pytania egzaminacyjne !! sprawdź !

Testy na prawo jazdy 2011 - nowe pytania egzaminacyjne !! sprawdź ! Od 1 stycznia 2011 weszły w życie nowe pytania egzaminacyjne na wszystkie kategorie (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

sobie na tą klatę, utrzymanie w tym mieszkaniu jeszcze swojego narzeczonego? To jest jakaś inna.. kobieca "logika"... A co obie panie i reszta powie na propozycję opieki nad dziećmi jeden do (...)

Aplikacja kuratorska

Aplikacja kuratorska

i złożyłem dokumenty na kuratora społecznego bo być może w przyszłości chciałbym objąć stanowisko kuratora zawodowego, ale słyszłem że jest beznadziejna sytuacja na rynku, a czasami (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

, a dodatkowo możecie zadawać mu pytania na które musi odpowiedzieć), po takiej sprawie jeżeli jest to nieskuteczne, składajcie wniosek o odebranie prawo jazdy i skierujcie dłużnika (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

nie każdego stać na 100 czy 200 zł na poradę ,bądź ok . 1000- 1500 na "reprezentanta" w sądzie iza12014gmail.com alimenty.pl Prawo rzekomo mówi tyle ile ojciec dziecka płaci (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

wytrwała w tym związku. Ja na twoim miejscu dawno rzuciłbym męża podał o alimenty na dzieci i siebie. Szkoda Ciebie dla takiego faceta odzyskaj wolność dla siebie samej i dzieci a na (...)

darmowe testy na prawo jazdy 2011

darmowe testy na prawo jazdy 2011

darmowe testy na prawo jazdy 2011 Witam , czy darmowe testy dostępne w internecie są takie same jak w ośrodku ruchu drogowego? Czy pytania tam zamieszczone są dobre? Czy te (...)

Sprawiedliwy czy wredny prokurator?

Sprawiedliwy czy wredny prokurator?

troszeczke laskawszy) w twoim przypadku podejrzewam ze wyrok sądu III RP bedzie taki: 1- 2 lat w zawieszeniu na 2 -3 lata, prwo jazdy zostanie zabrane na ok. 1 roku a możesz liczyc na (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

kilku miesiącach sami wystawili mi pismo, że rozkładają dług na raty. Z tym, że ja wpłacałam wszystko na konto TP, nie na ich ponieważ nigdy nie dostałam informacji z TP, że mój (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

zarabia 2100 netto,ale na pasku na renke dostaje 1300 niekiedy 1200. POWODEM WYPROWADZKI MEZA BYŁO TO ZE MAZ ROMANSOWAŁ Z KOBIETAMI NA CZATACH I OGULNIE NA INTEENECIE,SPOTYKAŁ SIE (...)

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

ODPOWIEDŹ PS. MÓJ SĄSIAD "PSIOK" ZGARNĄŁ MNIE ZA JAZDĘ NA ROWERZE PO ALKOHOLU... PARANOJA ja prawo-cywilne.net za jazde pod wpływem alkocholu dostałem zakaz na 3 lata i rok w zawieszeniu (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przekazaniem pieniędzy Mojej Byłej. Była złożyła wniosek o kredyt na moje nazwisko na poczet alimentów bez mojej wiedzy.Czy to jest możliwe?czy prawo na to pozwala?Dzieci odwiedzam,zabieram (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

mojej działce tylko) szacuję na jakieś 60m. Na stary kabel była podpisana zgoda z elektrownią wraz ze skromnym odszkodowaniem. Na położenie nowego (niby to było tylko przełożenie (...)

prawo jazdy problemy w wydziale komunikacji

prawo jazdy problemy w wydziale komunikacji

prawo jazdy problemy w wydziale komunikacji A więc mam takie pytania: 1. Zdałem na prawo jazdy kat. D i zrobiłem kwalifikacje zawodowa na przewóz osób. Pani (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

od czasu rozwodu ogranicza widzenia z dziecmi? na ferie nie zabiera, na wakacje tylko na 2 tyg. reszta go nie obchodzi, bo nie ma urlopu i ma w nosie co ja wtedy z dziecmi zrobie. czy naprawde (...)

Testy na prawo jazdy 2011 - darmowe testy na prawo jazdy kat B 2011

Testy na prawo jazdy 2011 - darmowe testy na prawo jazdy kat B 2011

Testy na prawo jazdy 2011 - darmowe testy na prawo jazdy kat B 2011 Polecam dla przyszłych kierowców stronkę z darmowymi testami na prawo (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

by sformułowania "ustala się", "określa się" bądź pokrewnego, co wskazywałoby na konieczność weryfikacji zasad na podstawie których wypłaca się wynagrodzenia. Byłby to zabieg jednak zbędny, (...)

spadek

spadek

nich dom przechodzi na współmałżonka, czyli w tym momencie z racji ze zmarła babcia przechodzi na dziadka. Czyli połowa domu należy się dziadkowi a druga połowa babci: jest dzielona na (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

, mam zaleglosci alimentacyjne ktore mem zamiar splacic. komornik straszy wiezieniem w irlandii czy to mozliwe? wiem tez ze w takich przypadkach zatrzymywane jest prawo jazdy. prawo jazdy (...)

USTAWA z dnia 5 stycznia 2011 r.  o kierujących pojazdami

USTAWA z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami

/pirat-drogowy-na-kurs-reedukacyjny.html). Otóż ustawa wchodzi w życie w styczniu 2013 roku i tu pojawia się pytanie - czy osoba, która uzyskała prawo jazdy w maju 2012 roku również (...)

Przekroczenie limitu pkt karnych w wyniku wykroczenia zarejestrowanego przez fotoradar.

Przekroczenie limitu pkt karnych w wyniku wykroczenia zarejestrowanego przez fotoradar.

wykroczenia). 5. Zakładając, że stracę prawo jazdy w wyniku przekroczenia 24 pkt karnych: Czy prawo jazdy jest zabierane na jakiś określony minimalny czas, czy też mogę (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

podwyszce. mama alimenty.pl 1000zl na dziecko, 200zl na mnie doda alimenty.pl 550 na dziecko 10 lat, przydałoby się 850. Co wy na to? matka alimenty.pl Tobie by sie przydalo czy na (...)

Prawo jazdy a VAT - kursy na prawo jazdy zwolnione z VAT , z wyjątkiem motocykli !!!

Prawo jazdy a VAT - kursy na prawo jazdy zwolnione z VAT , z wyjątkiem motocykli !!!

Prawo jazdy a VAT - kursy na prawo jazdy zwolnione z VAT , z wyjątkiem motocykli !!! Dotychczas wszystkie kursy prawa jazdy były zwolnione z podatku VAT. Od 1 stycznia (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie (...)

najnowsze testy na prawo jazdy kat B 2011 r

najnowsze testy na prawo jazdy kat B 2011 r

najnowsze testy na prawo jazdy kat B 2011 r Witam W tym roku zamierzam zdać prawo jazdy i chciałbym sie dowiedziec gdzie moge odszukac testów na prawo jazdy (...)

Prawo jazdy na motocykl w 2011 - jakie nowości ?? kategoria A2 , kategoria A , kategoria AM - SPRAWDŹ TO !

Prawo jazdy na motocykl w 2011 - jakie nowości ?? kategoria A2 , kategoria A , kategoria AM - SPRAWDŹ TO !

Prawo jazdy na motocykl w 2011 - jakie nowości ?? kategoria A2 , kategoria A , kategoria AM - SPRAWDŹ TO ! Od 2011 powstanie nowa kategoria A2, uprawniająca do prowadzenie motocykli (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

głównie też polega, ale różnica polega na tym, że zawodowo pomagam w różnych sprawach, chociaż nie zawsze mam na to ochotę, a na forum prywatnie pomagam tylko tym, którzy mogą przez (...)

Nowe pytania na prawo jazdy 2013 - jaka ilość?

Nowe pytania na prawo jazdy 2013 - jaka ilość?

Nowe pytania na prawo jazdy 2013 - jaka ilość? Ile ma być nowych pytań na prawo jazdy? Ile z tej puli będzie losowanych i w jaki sposób? 4,5 tysiąca pytań (...)

Prawo jazdy - nie podałem informacji o chorobie, można to zmienić?

Prawo jazdy - nie podałem informacji o chorobie, można to zmienić?

Prawo jazdy - nie podałem informacji o chorobie, można to zmienić? Witam Będąc na badaniu lekarskim nie podałem informacji o chorobie (cukrzyca typ I)- lekarz od prawa jazdy potrzebuje (...)