pytania na egzamin na inspektora kontroli skarbowej w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku (...)

Aplikacja kuratorska

Aplikacja kuratorska

Monika S. alimenty.pl W tym roku podobno nie bęzie naboru na aplikację w koszalinie, bo ubiegłoroczni zaczęli dopiero we wrzesniu nie nie maja etetów. Poza tym ludzie na (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

przeprowadzą w przyszłym roku i który jest lub nie akceptowany przez prezesa SO oraz ministerstwo, w tym roku taka kontrola dotyczy np tzw. dozorów uproszczonych, w kręgu (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

w dni ustawowo wolne w punktach bukmacherskich - to jest karygodne.Po co jest Ustawa?Po to żeby ja łamać? Dlaczego MY mamy pracować w Swięta i to w dodatku za tak marne pieniądze? (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

od czasu rozwodu ogranicza widzenia z dziecmi? na ferie nie zabiera, na wakacje tylko na 2 tyg. reszta go nie obchodzi, bo nie ma urlopu i ma w nosie co ja wtedy z dziecmi zrobie. czy (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

ciąży! Przedtem pracowałam u niej na caly etat, robiłam nadgodziny, "byłam na każde piernięcie", ale w papierach miałam napisane,że pracuję na pół etatu. niedośc,że gdy (...)

testy na aplikację

testy na aplikację

piechotą nie chodzi, ja jak na razie mam dylemat. kaleson kaleson, tylko wiesz, egzamin na aplikację też nie kosztuje mało :-) Jeżeli więc już wydajesz prawie tysiąc złotych na (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

sytuacje i czekam na jakieś wskazówki z Waszej strony: Wynajmuję (a raczej wyrozumowywałam) 3 pokojowe mieszkanie w Warszawie wraz z 2 koleżankami. Z właścicielem podpisałyśmy umowę na (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wiceprezesa, który w marcu 2011 roku zauważył, że wynagrodzenia rady nadzorczej są za wysokie. Dlaczego? Doszedł do nowelizacji tzw. ustawy kominowej. W artykule 29b ust. 2 napisano, (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

sierpnia 2010 r. w Wydziale I na rozprawie sprawy ze skargi J. B. na postanowienie Dyrektora Izby Skarbowej we W. Ośrodek Zamiejscowy w L. z dnia [...] stycznia 2010 r. (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

kolo Hamburga (odpis aktu urodzenia odnalazl sie i zostal przeslany do Koln) gdzie pracowal na kolei i zostal przeniesiony do Grudziadza w 1912 roku. W 1913 roku w grudziadzu (...)

Utrata prawa jazdy

Utrata prawa jazdy

, mam pytanie czy moge po roku starac sie o skrocenie mi kary i czy musze robic kurs na prawko czy wystarczy tylko zapisac sie na egzamin? Pomozcie! Co pol roku mozesz pisac (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

tej miłej firmie kredytu ale moją największą zaskoczony dostałem kredyt w mniej niż 2 godziny w moim koncie, a następnie myślę, że śnię, bo to było dawno czekałem na pożyczkę (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

problem że szef każe mi przychodzic w soboty na praktyki.Niech ktoś kto wie cos na ten temat powie mi czy to jest zgodne z prawem czy jakoś tak...I na dodatek mówi tak ..."czy to (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

znaczną część czasu jestem na uczelni. Czy w takim wypadku mogę domagać się alimentów od moich rodziców? zaspa [b]Witam, serdecznie.[/b] Mam 22 lat, mieszkam w Łotwę. Studiuję na (...)

Egzamin

Egzamin

nie nie zdali.. Nie wiem czy źle zrozumiałam sens tych pytań i źle na nie odpowiedziałam czy to było po prostu widzimisię profesora. Oto pytania I gr: 1. Jakie normy składają się na (...)

Prowizja banku za zajęcie egzekucyjne

Prowizja banku za zajęcie egzekucyjne

koncie fimowym tyle liczą, na zwykłych opłata jest mniejsza, ale umyślnie zajmują na drugim żeby ściągać masakryczne opłaty. Czytałem, że to znana już praktyka. Był wyrok sądu w (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

głównym sukcesem w życiu jest zajście w ciąże i urodzenie dziecka. Pańć, które tuż po zobaczeniu na teście dwóch kresek lecą na L-4 i domagają się od państwa często (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

w którymś momencie będę musiał działalność gospodarczą zamknąć i tak się stało. Matka synów jednak danych nie oddawała. Wystawiłem w tym roku w 4 agancjach na (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Serdecznie pozdrawiam, Tomasz Piotrowski Dyrektor ds. komunikacji P.R.E.S.C.O. PS. Nie zawsze będę w stanie odpisać od razu na zawarte w wątku lub na priv pytania, ale (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

finanse dodatkowe na małego. Dowodem na to może być sytuacja w której zażadał zwrotu połowy pieniedzy jakie wydał na leki dla dziecka po wizycie u lekarza. Czy ktoś ma podobną (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

na dzieci. w tej chwili zaleglość jest na kwotę 9750 zł. Wiem, że mieszka w okolicy Londynu i pracuje. Nie wiem jednak gdzie. Dowiedzialam sie rownież , że pobiera benifity na (...)

samowola budowlana

samowola budowlana

stanowisko. Z uwagi na powyższe, na mocy przytoczonych przepisów, orzeczono jak na wstępie. stan56 witam! sprawa jest trochę skomplikowana mam nadzieję, że ktoś pomoże 21 lat temu (...)

jazda bez prawa jazdy

jazda bez prawa jazdy

dojeżdżać do pracy a nie mam czasu na kurs? annana Witam, mam takie pytanie mam 16 lat i chcę się pouczyć jeździć. Co mi grozi w razie kontroli policji( nie łamię przepisów) jadę (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty na siebie???? bardzo prosze o pomoc kinamina Jesli w marcu koncze 25 lat i chce dalej studiowac dziennie, czy w takim przypadku jestem w stanie wygrac sprawe o alimenty w (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie art. 14 (...)

1

2

3