przykład projektu po kl na 2011 działanie 6.2 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

znajdziesz? Oddajmi.pl działa na terenie całej Polski! Po prostu odwiedź nas na www.oddajmi.pl oddajmi witam.jestem z woj.zach-pomorskiego na moich dwoch działkach budowlanych jest (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

dwóch latach (od 2011 do 20013)? Pozdrawiam leonxel Witam! Bardzo proszę o radę. Od 20lat ojciec z nami nie mieszka i jest z mamą po rozwodzie, alimenty, czasami dostawaliśmy (ja i brat) po (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, na kazde (...)

Plan zagospodarowania przestrzennego

Plan zagospodarowania przestrzennego

5,0 m na odcinku 1KL od zakrętu 1KD. 2. 2MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej bliźniaczej do 2 kondygnacji + poddasze użytkowe, wolnostojąca na działkach około 1000 m2 l kondygnacja (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

niecierpliwoscia na odpowiedz sandra alimenty.pl Na zaocznych nie musi na Ciebie płacić . Idź na dzienne; same korzyści m alimenty.pl Moja sąsiadka ma córkę alkoholiczkę ,która (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

nie spłacał. 3. Znajdujesz w końcu pracę -ok 1200zł miesięcznie (jest super jak na małą mieścinę w której na przykład mieszkasz) 4. Po dwóch miesiącach komornik zajmuje (...)

MATKI CHROŃCIE SIEBIE I SWOJE DZIECI!!!

MATKI CHROŃCIE SIEBIE I SWOJE DZIECI!!!

mamy,to nie było po jego mysli,zaczęły się groźby,wyzwiska,awantury.Przychodzi raz na jakiś czas,w trakcie wizyt jest agresywny. Boję się jego,bo nie wiem co może zrobić.Dziecko reaguje (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

. Dowiadywałam się, nie ma szans na więcej. beata Jak to jak IM sie zylo z 9 setkami miesiecznie? To bylyu pieniadze na JEDNO dziecko i tylko na nie a nie rowniez na mamusie (tak ja (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

zarabia 2100 netto,ale na pasku na renke dostaje 1300 niekiedy 1200. POWODEM WYPROWADZKI MEZA BYŁO TO ZE MAZ ROMANSOWAŁ Z KOBIETAMI NA CZATACH I OGULNIE NA INTEENECIE,SPOTYKAŁ SIE (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

Kronenberga. realizację pilotażowego projektu na rzecz osób zadłużonych, które mają problemy ze spłatą należności lub za chwilę znajdą się w takiej sytuacji. Celem projektu jest (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

by sformułowania "ustala się", "określa się" bądź pokrewnego, co wskazywałoby na konieczność weryfikacji zasad na podstawie których wypłaca się wynagrodzenia. Byłby to zabieg jednak zbędny, (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przekazaniem pieniędzy Mojej Byłej. Była złożyła wniosek o kredyt na moje nazwisko na poczet alimentów bez mojej wiedzy.Czy to jest możliwe?czy prawo na to pozwala?Dzieci odwiedzam,zabieram (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

wpływających co miesiąc na konto. Widzicie tylko i wyłącznie swoją sytuację.. ale sytuacji drugiej strony to już nie dostrzegacie. Po prostu patrząc na wasze wyrachowanie, i tą specyficzną (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

plany i tak nap na przykład przykład dla okręgu Miami plan taki zakłada każdy czwartek po zajęciach do piątku rano a w kolejnym tygodniu od czwartku do poniedziałku rano lub (...)

Zaproszenie do badania

Zaproszenie do badania "Stres Pomagających"

innym: ratowników medycznych, personel zatrudniony na oddziałach ratunkowych, pracowników socjalnych oraz kuratorów sądowych i społecznych. Uczestnictwo w badaniu polega na wypełnieniu internetowej

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

podpisanie umowy, jak uzgodniliśmy na pełen etat. po 3 miesiącach wreszcie przyniósł umowę..ale na pół etatu.. no i podpisałem, była na czas określony. umowa wygasła i znów (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

samochód przepisał na ojca, pracuje na czarno, wynajmuje mieszkanie. Zostawił potężne obciążenia na domu (niespłacona hipoteka po jego kredycie na firmę). Jakie (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

podwyszce. mama alimenty.pl 1000zl na dziecko, 200zl na mnie doda alimenty.pl 550 na dziecko 10 lat, przydałoby się 850. Co wy na to? matka alimenty.pl Tobie by sie przydalo czy na (...)

Prawa autorskie

Prawa autorskie

znaleźć odpowiedź na dziś wieczór i nie wiem jak się za to zabrać 1. Na potrzeby promocji swojego powiatu tworzysz stronę internetową poświęconą ?wyprawom w miejsca nieznane??. Zamieszczasz (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

to miejsce w kwietniu podczas robienia projektu organizacyjnego na nowy rok szkolny. Z dniem 4 maja 2011 pracownik poszedł na zwolnienie lekarskie, przypuszczam że na zwolnieniu (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

zameldowanych tam osób o spłatę zadłużenia. Jako że rodzice pracują na czarno to nie mieli jak ściągnąć z nich pieniędzy więc weszli mi na pensję. Kwota jest wielka bo to 25tys. Komornik (...)

PRESCO!POMOCY!!!

PRESCO!POMOCY!!!

jednak niż na okres 3 miesięcy (art. 77 ust. 4 w związku z art. 75 ust. 1 i 2 Prawa przewozowego). Tak więc to by było na tyle.. Pozostałą część Twojej wypowiedzi na temat dochodzenia (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

pytanie w związku z powyższym paragrafem. Jeżeli mam umowe z pożyczkodawcą - prywatna umowę - w której jest wyraźnie napisane na co pójda pożyczone pieniądze przykład - na samochód (...)

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

osiągnięciu już wymiaru 26 dni urlopu-to wtedy liczy się go proporcjonalnie do tegoż wymiaru i zaokrągla się dni w górę na korzyść pracownika i mnoży się przez 8 godzin (przykład:26 (...)

Czy to wystarczy żeby iść na L4

Czy to wystarczy żeby iść na L4

z art. 177 par.3 Kodeksu pracy, umowa o pracę zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy albo na okres próbny przekraczający jeden miesiąc, która uległaby rozwiązaniu (...)

Indywidualne ogrzewanie w bloku

Indywidualne ogrzewanie w bloku

, chociażby zmniejszając moc cieplną dostarczaną przez MPEC na cele centralnego ogrzewania i ciepłej wody. Należy podkreślić, że do szukania "oszczędności" polegających na zdjęciu (...)

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

przerzucić na konsumenta. Powyższe zmiany przedstawiono w założeniach do projektu nowelizacji ustawy o VAT oraz ustawy o transporcie drogowym. Po wejściu nowych przepisów w życie nie (...)

Eutanazja

Eutanazja

przytaczam taki abstrakcyjny przykład. Pełno jest przecież opowieści o ludziach, którzy na Zachodzie bali się udać do szpitala, by w niejasnych okolicznościach nie wykonano na nich (...)

Mieszkanie policyjne

Mieszkanie policyjne

otrzymuje odmowę na zasadzie " nie - bo nie". Trzy razy pisałem o zgodę i za każdym razem inna przyczyna odmowy. Mam zamiar zgłosić do Prokuratury podejrzenie dokonania p-stwa na podstawie wyżej (...)

Budowa domku letniskowego całorocznego na działce budowlanej

Budowa domku letniskowego całorocznego na działce budowlanej

to pola i łąki. Usłyszałem w starostwie, żebym wybudował jeden domek na zgłoszenie na sąsiedniej działce i wtedy powołał sie na istnienie w okolicy domków drewnianych. Czy ktos (...)

1

2