Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  tzn. wrócić do swoich regulaminowych godzin pracy (które do tej pory były nagminnie łamane- mam wypracowane nadgodziny za które mi nie zapłacili i nie zapłacą).Moja szefowa oświadczyła (...)

 • Rozwódz-Strach!Pomocy!31 Maja 2010

  Potrzebuje pomocy ponieważ boje się rozwodu i obawiam się że odchodząc od męża skrzywdzę dzieci lub je stracę. Tak naprawdę rozwodząc się zostanę z tym sama bo rodzina się go bardzo boi i nie pomogą (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  byla kontrola z PIP-u 11.05.08. Ciekawe jakie beda jej skutki pozdrawiam :? misia prawo-pracy.net Mail do Weissa został wysłany, teraz poczekamy czy sie tym zajmie, mam nadzieje ze tak(tu) Magda prawo-pracy.net (...)

 • wadliwie wykonana umowa9 Września 2009

  Witam Was! Mam problem z Wykonawcą bramy. W roku 2007 podpisaliśmy umowę na wykonanie ogrodzenia i bramy, która miała być zrobiona w maju tegoż roku. Natomiast do grudnia jej nie zrobiono. Oddano do (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  Tylko pozazdroscic aplikantom, ktorzy przyjda do Twojego Sadu do pracy, w koncu oszczedzaja cale 50 zl.Pozdrawiam legus Jaki jest program pracy kuratora sądowego? Jak kurator może (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  MACIERZYNSKI SIE WLICZA DO OKRESU ZATRUDNIENIA?????????????????????? NIGDY WCZESNIEJ NIE PRACOWALAM ALE ROK TEMU BYLAM 3 MIESIACE NA STAZU KTORY ZORGANOZOWANY BYL PRZEZ URZAD PRACY CZY TO TEZ SIE (...)

 • Kara za niszczenie drzew na cudzej posesji13 Grudnia 2012

  Witam, sprawe już zgłosiłem na policję, czekam na przyjazdy funkcjonariuszy. Sąsiad, 4 świerki na lini naszych posesji, które jednak są zasadzone przezemnie na mojej posesji na jego strone przechodza (...)

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia12 Marca 2006

  nauczyciela do wzięcia urlopu na poratowanie zdrowia ? Jesli ja obecnie pracuję siódmy rok, a czwarty rok w tej pracy, od 2 lat mam w niej umowe na czas nieokreślony. Moja pierwsza umowa była (...)

 • wykroczenia przeciwko prawa pracy16 Października 2011

  Witam chcialabym sie dowiedziec gdzie moge zglosic takie sytuacje : w pewnej firmie budowlanej pracownicy pracuja od rana tj 0d godz 6-7 czasem nawet do godz 21-22 oprocz tego pracuja w soboty i niedziele (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  droższe niż w Zakopanym, ale do takich paradoksów już się przyzwyczaiłem. Do pracy wracam chętnie, bo ją lubię. Myślę jeszcze w sierpniu wyjechać na kilka dni do Kazimierza (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane