Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  to na jakiej podstawie) i czy to prawda z tymi przedawnieniami oraz z ta windykacją "bezpośrednią". Ja szczerze się nie uchylam od płacenia ale tych długów narobili pracownicy (...)

 • KRUK! potrzebuje pomocy!17 Stycznia 2006

  Witam, Mam pytanie dotyczace doświadczeń z KRUKIEM. Ale żeby od początku - w grudniu bank citi wypowiedzial mi umowę o kartę kredytową i zarządał spłąty w ciagu 30 dni od otrzymania pisma. (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  taki,że znalazłem prace,szef powiedział że mnie wezmie na razie na miesiac a potem da mi umowe.W przeciagu miesiaca rozmawialem z nim nie raz na temat umowy o prace,powiedzial ze jeszcze nie było miesiaca. Po (...)

 • Czy pójdę siedzieć???6 Listopada 2003

  Wtam wszystkich i proszę o pomoc,ponad 3 lata temu ukradłem buty i zostałem ukarany karą 6 miesięcy na 3 lata w zawieszeniu, teraz niedawno znowu mi sie poprzestawiało w głowie i ukradłem (...)

 • Sąd grodzki11 Stycznia 2004

  Potrzebuje w skrocie opisu jakimi sprawami zajmuje sie sad grodzki.? Listonosz przyniosł mi list polecony lecz nie bylo mnie w domu i nikt nie mogl go odebrac,poinformowal tylko ze jest on z sadu (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  obowiązkach to zgodnie z przepisami robi to sąd nie kurator czy też nie na jego wniosek myślę, że odwalacie tę pracę nie potrzebnie leży to, bowiem w gestii sekcji wykonawczej i u nas to (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  jest to traktowane jako przyznanie się do długu i przerwiesz tym tok przedawnienia. Tak samo nie pisz czasem żadnych listów z prośbą o rozłożenioe długu na raty, bo to również oznacza przyznanie (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  testy jestem w ciązy, ciaza bardzo młoda zeby zobaczyc na usg-ide dopiero 17.10.08 Jeżeli sie potwierdzi ciąza co robić, niby z wyliczeniem do dzien poczecia połowa wrzesnia a ja jeszcze była pracowniekiem (...)

 • Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?4 Marca 2006

  Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie brzmi - Czy oprócz tego , że musi zdać egzaminy - to musi na nowo zrobić kurs prawa (...)

 • Alimenty na pełnoletnie dziecko28 Lutego 2002

  pełnoletniego dziecka masz tylko wtedy gdy sie ono uczy, do momenty ukończenia studiów wyższych lub skończenia 25 lat. agula Mam syna który ma 27 lat ,wprawdzie mieszka i studiuje w niemczech ale musze (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.