przelicznik z hektara do zasiłku rodzinnego 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

alimentów z ich strony; Art. 4. 1. Zasiłek rodzinny ma na celu częściowe pokrycie wydatków na utrzymanie dziecka. 2. Prawo do zasiłku rodzinnego i dodatków do tego (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

przyznany do maja 2011roku) i otrzymywałam z Opieki Społecznej 300 zł zasiłku wychowawczego, który został mi zabrany. Również zostałam pozbawiona zasiłku rodzinnego (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Witam ma pytanie co do becikowego, jeżeli synka urodziłam pod koniec stycznia 2011 to z którego roku muszę mieć dochody czy z 2010 czy z 2009? Nie pracowałam w 2010 nigdzie (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

poprzedzającego dzień nabycia prawa do zasiłku przekraczała 150 % przeciętnej stopy bezrobocia w kraju lub - powyżej 50 roku życia oraz posiadających jednocześnie co najmniej 20-letni okres (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

grudnia 2010 r. do dnia 28 lutego 2011 r. - 6406,16 zł Od 1 marca 2011 r. - 4000 zł witoma witam Mam pytanie w tym roku miała sie zmienic kwota zasiłku pogrzebowego od kiedy ta zmiana (...)

prawo do zasiłku

prawo do zasiłku

prawo do zasiłku mam pytanie. czy mam prawo do zasiłku jeżeli posiadam grunt o powierzchni 4,8 hektara i właśnie straciłem prace? bardzo prosze o odpowiedz. pozdrawiam! Nie (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

utratą możliwości sprawowania opieki nad dzieckiem, jako że opieka z mocy prawa przypada matce. Dziecko już nieco starsze może się wypowiedziec z kim chce być, z mamą czy z (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

, że każdy podchodzi do informacji zawartych w FORUM jako wskazówki do dalszego sprawdzenia informacji i podążania tym tropem. Uważam też , że w przypadku , gdy ktoś nie dokońca jest pewny (...)

Mała działka a ubezpieczenie w krus

Mała działka a ubezpieczenie w krus

wychodzi powyżej hektara przeliczeniowego i teraz zgłupiałem krus mówi że nie podlegam, a z przeliczenia wychodzi co innego.

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

UTRZYMANO W KWOTACH , KTÓE PŁACIŁ DOBROWOLNIE. DO MOJEGO MEŻCZYZNY DZWONIŁA ŻONA I TEŚĆ Z POGRÓŻKAMI, ŻE GO WYKOŃCZĄ PSYCHICZNIE, FINANSOWO I SPOWODUJĄ ŻE WYLECI Z PRACY ALBO (...)

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

mam również zabrane prawa do dziecka. Ostatnio się dowiedziałem że matka z dzieckiem wyjechała do Niemiec , dzisiaj w skrzynce pocztowej miałem pismo z wydziału "Beistandschaften (...)

Alimenty

Alimenty

jak nie to pojdzie do sondu... a zeby tego uniknac... wysyłam jej co miesiac kwote jak sobie zarzyczyła + do tego paczki z zabawkami ubrankami i tp... ale matce dziecka to chyba nie wystarcza (...)

Nazwisko dziecka

Nazwisko dziecka

góry dzieki dorka_marti Z tego co się dowidziałam nie ma problemu z przepisaniem nazwiska, wystarczy pójść do urzędu stanu cywilnego z aktem ślubu i obecnym mężem. Nazywa się (...)

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

) Albo ***z tytułu samotnego wychowywania dziecka i utraty prawa do zasiłku dla bezrobotnych** to jest wyższe ok 400zł ale chyba tylko do ukończenia przez dziecko 7 lat :( Na pewno (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

będę musiał wysyłać już do zusu a nie do firmy? Czy po 6 września muszę iść do zusu żeby cośwypełniać, zanieść świadectwo pracy itp, czy tym zajmuje się firma? Michał prawo-pracy.net (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

tylko zabieraj się do pracy .oraz skozystaj z lustra do goscia alimenty.pl Zgadzm sie z tym co piszesz moge miec tylko pretensje do syna że jak przychodzila taka do (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

się nie znam na tym. Proszę o pomoc. Co mogę zrobić w takiej sytuacji ? milthir Mieszkam razem z rodzicami.Moje relacje z ojcem są na bardzo niskim poziomie.Czy mogę wystąpic do sądu (...)

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

podstawie przepisów o świadczeniach rodzinnych, świadczenia pielęgnacyjnego lub dodatku do zasiłku rodzinnego z tytułu samotnego wychowywania dziecka i utraty prawa do zasiłku (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

symboliczna. Wróćmy teraz do ojca dziecka. Z jego pensji 2500, należy odliczyć alimenty. Spokojnie 500zł. Do tego, doliczmy koszt spędzania czasu z dzieckiem, do tego jakiś (...)

Kryteria przyznania zasiłku macierzyńskiego

Kryteria przyznania zasiłku macierzyńskiego

? jakie dokumenty mi są potrzebne? z góry dziękuję za odpowiedzi teklaaa warunki wymagane do nabycia prawa do zasiłku i okres wypłaty zasiłku macierzyńskiego?? czy ktoś (...)

kryterium dochodowe do zasiłku rodzinnego 2011

kryterium dochodowe do zasiłku rodzinnego 2011

kryterium dochodowe do zasiłku rodzinnego 2011 Witam, Czy w przyszłym roku zmieni się podstawa w kryterium dochodowym do zasiłku rodzinnego? Jeśli tak to na (...)

zasiłek a utrata dochodu

zasiłek a utrata dochodu

.... więc dochód ten bedzie normalnie liczony do ustalenia wysokości dochodu do zasiłku rodzinnego. ewcia1p Jeżeli w tej chwili przebywa na urlopie wychowawczym, czyli nie powróciła (...)

podać do sądu czy nie???

podać do sądu czy nie???

warto złożyć wniosek o przyznanie alimentów? czy jeśli nawet sąd przyzna 400-600 zł będę miała prawo do zasiłku dla rodziców samotnie wychowujących dzieci oraz do zasiłku (...)

Alimenty i zasiłek dla samotnej matki

Alimenty i zasiłek dla samotnej matki

, no ale jak wspomnialam, konczy mi sie umowa z dniem narodzin nowego/ej obywatela/lki RP i bede musiala wrocic do domu. Pochodze z malej miejscowosci, gdzie sa okropne klopoty ze znalezieniem (...)

Prawo rodzicielskie

Prawo rodzicielskie

. borsuk Z tego co mowisz to niezla z ciebie suka..... - i do tego klamliwa i bez wzobrazni :-) mr.P. Ja uwazam ze ma Pani szanse, trzeba tylko udowodnic ze faktycznie nie utrzymuje z (...)

Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .

Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .

daty pozwu od stycznia do maja, czyli 750 zl.Chcialem splacic to w ratach po 150zl miesiecznie, jednak matce mojej coreczki zależało na całej kwocie odrazu. Podala mnie do komornika nie posiadapem (...)

Zasiłek dla samotnie wychowującej matki

Zasiłek dla samotnie wychowującej matki

mi nie pomaga zyje tylko z dzieckiem tylko z tego co udalo nam sie zalatwic.Moje pyanie brzmi o co moge sie jeszcze starac jakie mam prawa do zasilku w opiece i czy mam wieszke prawa na to (...)

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

wezwanie do sądu o obniżenie alimentów do kwoty 200zł,dodam z były mąż zarabia 2800zł ,a argumentuje obniżkę alimentów tym iż przebywa na zasiłku chorobowym z którego (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

utrzymałaby ani siebie ani żadnego z dzieci, co też wskazuje, że dawałem na życie?.. itd? abby26 Witam , czy należą mi się zaległe alimenty? Ojciec nigdy nie płacił, komornik ściągał jakieś (...)

Zmiany w świadczeniach alimentacyjnych

Zmiany w świadczeniach alimentacyjnych

zł na dziecko). Będzie on wypłacony za okres od maja do grudnia br. Prawo do niego będą mieli ci, którzy już pobierają dodatek do zasiłku rodzinnego z tytułu (...)