przekroczenie 182 dni chorobowego Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

teraz boję się okolejne proszę o szybką pomoc mycha prawo-pracy.net mozesz isc na zwolnienie bo od tego roku przypada 270 a nie 182 dni aga prawo-pracy.net to jeżeli jest 270 dni to po (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

pieniędzy z zus za resztę chorobowego??,tzn za sierpień + 20 dni września??,jak oni płacą??,czy za cały miesiąc + za 20 dni września oddzielnie,czy za całość odrazy,czyli za sierpień (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

-pracy.net Tak pracodawca może zwolnić pracownika po wykorzystaniu przez niego okresu chorobowego (182 dni) oraz po (90 dniach) zasiłku rehabilitacyjnego Kodeks pracy art. 53 § 1 pkt1 lit.b (...)

zwolnienie a 182 dni chorobowego

zwolnienie a 182 dni chorobowego

zwolnienie a 182 dni chorobowego Mam taki problem choroba trwała 182 dni później był zasiłek rehabilitacyjny powrót do pracy przepracowane 8 miesięcy i teraz firma chce (...)

mam przyznany zasiłek rehabilitacyjny ale nie mam 182 dni zasiłku chorobowego,czy cofną mi zasiłek

mam przyznany zasiłek rehabilitacyjny ale nie mam 182 dni zasiłku chorobowego,czy cofną mi zasiłek

mam przyznany zasiłek rehabilitacyjny ale nie mam 182 dni zasiłku chorobowego,czy cofną mi zasiłek mam przyznany zasiłek rehabilitacyjny ale nie mam 182 dni zasiłku chorobowego,czy (...)

L4 - podstawa wymiaru

L4 - podstawa wymiaru

czas nie określony. Choruję od listopada 2015(podstawę stanowiła kwota brutto wpisana w umowę stosownie pomniejszona). Choruję w sposób ciągły od powyższego okresu, po upływie 182 dni przyznano (...)

zasiłek rehabilitacyjny

zasiłek rehabilitacyjny

nieokreślony, ostatni czas znajduje się na zwolnieniu chorobowym, niedługo mi minie 182 dni i chce się starać o zasiłek rehabilitacyjny. W takim wypadku może mi ktoś odpowiedzieć na kilka (...)

ile juz dni zwolnienia chorobowego?

ile juz dni zwolnienia chorobowego?

wymiarze 56 dni 4. 20/11/2009r. trafilam do szpitala i od tamtej pory jestem na zwolnieniu chorobowym do 19/03/2010r. MOJE PYTANIE: dni chorobowe licze wszystkie od poczatku roku 2009 do 19 marca (...)

ILE juz dni zwolnienia chorobowego??

ILE juz dni zwolnienia chorobowego??

PYTANIE: dni chorobowe licze wszystkie od poczatku roku 2009 do 19 marca 2010? czy tylko te od 20/11/2009r gdy jestem caly czas na L4? Co z tymi 182 dniami zasilku chor. z art.8 kp? Z góry (...)

zawieszenie stosunku pracy!!!

zawieszenie stosunku pracy!!!

zawieszenie stosunku pracy!!! mam raka płuca lecze sie od stycznia 2006. W lipcu minęły 182 dni chorobowego. Wystapiłem do ZUS o przyznanie swiadczenia rehabilitacyjnego, gdyz rokuję nadzieje (...)

nowe zasady 2005

nowe zasady 2005

182 dni, to później może pobierać 3 miesięczne świadczenie rehabilitacyjne. Szersze informacje możesz uzyskać w ZUS w informacji zasiłkowej. ???

Renta chorobowa

Renta chorobowa

, a później jak będzie trzeba tobie wypłacać to ZUS powie, że nie ma. eeee Witam, mam wykorzystane 182 dni zwolnienia chorobowego i teraz dopiero zbieram dokumenty niezbędne do uzyskania (...)

Wyrok nakazowy-niewszkazanie kierującego pojazdem

Wyrok nakazowy-niewszkazanie kierującego pojazdem

7 dni od dostarczenia wniosku i nie wiem co robić. Mąż dostał zdjęcie z radaru przekroczenie prędkości o 17 km i formularz do wskazania kto w tym czasie kierował. Mąż nie wskazał ponieważ (...)