przejęcie długu Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Czy istnieje możliwość przejęcia długu osoby fizycznej ????

Czy istnieje możliwość przejęcia długu osoby fizycznej ????

. Doszukałem już się szystkiego co potrzeba o tym wiedzieć. Art. 519. § 1. Osoba trzecia może wstąpić na miejsce dłużnika, który zostaje z długu zwolniony (przejęcie długu). (...)

Umowa o przejęcie długu!

Umowa o przejęcie długu!

Umowa o przejęcie długu! Umowa o przejęcie długu! Pożyczyłam koleżance sporą sumę pieniędzy,przy pożyczce spisałyśmy umowę,miałyśmy też świadków przy tym.Teraz koleżanka (...)

Uwłaszczenia a umowa

Uwłaszczenia a umowa

też wskazuje na zaspokojenie wszystkich praw należnych, i czy może być traktowane jako przejęcie długu (przez 1. długu 2. wobec siostry dziadka; a 2. długu 1. wobec mojego ojca) (...)

Getin Bank i bardzo mocna sprawa.

Getin Bank i bardzo mocna sprawa.

, otrzymałem 3 zdjęcia od brata, że listownie przyszło ponaglenie do zapłaty z Getin 05.08.2022 oraz z kruka o przejęcie długu od Getin z datą 07.09.2022. Oczywiście w danych miesiącach przelewy (...)

Nie spłacany przez 3 lata debet na koncie w PKO BP. Pierwszy komornik, drugi kom

Nie spłacany przez 3 lata debet na koncie w PKO BP. Pierwszy komornik, drugi kom

restrukturyzacji i windykacji. Z akt banku wynika, że mam 30 dni na całkowitą spłatę zadłużenia, w przeciwnym wypadku grozi mi przejęcie mojego długu przez S-COLLECT FUNDUSZ INWESTYCYJNY (...)

Spadek po zmarłym, zadłużenie hipoteczne

Spadek po zmarłym, zadłużenie hipoteczne

Spadek po zmarłym, zadłużenie hipoteczne Witam potrzebuję godnego zaufania adwokata w Krakowie lub Rzeszowie. Chodzi o przejęcie spadku z hipoteka. Przejęcie spadku po zmarłej matce, hipoteka