przedawnienie oszustwa z art 286 ust 1 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

podstawe prawna art.117 kc. Pozdrawiam. schycha dzisiaj dostałem kartkę z berlina z następującą treścią -"Wracamy właśnie z Niemiec,mamy ciekawą propozycję.Prosimy o (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

przestępstwa z art. 286 § 1. PPHUEDMAR Zapraszamy do zapoznania się z poradą prawną: Utracone korzyści w rozumieniu art. 286 kk. e-prawnikpl witam mam pytanie (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

sprawie mamy z taką właśnie do czynienia) przedawniają się z upływem lat dwóch. Stosujemy tu również Art. 750 i 751 Kodeksu Cywilnego- tryb dotyczący przedawnienie roszczeń (...)

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

, to policja jest zobowiązana przyjąć od Pani zawiadomienie i wszcząć postępowanie. Bowiem zachodzi tutaj uzasadnione przypuszczenie popełnienia przestępstwa określonego w art. 286 par.1 kk. (...)

Pobieraczek - wezwanie do zapłaty i niekompletne dane. Pomocy!!!

Pobieraczek - wezwanie do zapłaty i niekompletne dane. Pomocy!!!

z art. 88 § 2 kodeksu cywilnego uprawnienie do uchylenia się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego pod wpływem błędu wygasa z upływem roku od jego wykrycia. Jeżeli przedsiębiorca, (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

drobnym druczkiem tak: Przetwarzanie danych osobowych przez KRUK dbywa się na podstawie art 23 ust. 1 p. i art. 3 ust. 2 z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych(tekst (...)

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku Jak dlugo trzeba czekac na przedawnienie wyroku, albo czy mozna ten wyrok zawiesic?? (karolllll) To reguluje k.k. Art. 103. par 1. Nie można wykonać kary, jeżeli (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

dlug z 2005 roku i w piatek dostalam z firmy INTRUM JUSTITIA przysylaja mi odsetki z 5 lat do zaplaty przysylajac tylko kilka dni temu jeden list to juz jest wymuszenie pieniedzy z allegro (...)

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk

próby. Chciałem uprzejmie zapytać jaką najniższą karę mogę zaproponować dla siebie składając wniosek zgodnie z art. 387 k.p.k ? Art. 286 podlega karze pozbawienia wolności (...)

art 286 kk

art 286 kk

art 286 kk witam dostałem 1w zawieszeniu na 2 z art 286 kk i usuniecie szkody w ciagu 1 roku. Jestem bezdomny mieszka pokatnie u znajomych dodatkowo płace alimety w wysokosi (...)

Artykół 286 k 1 czego on dotyczy prosze o kilka przykładów czy to oszustwo ??

Artykół 286 k 1 czego on dotyczy prosze o kilka przykładów czy to oszustwo ??

Artykół 286 k 1 czego on dotyczy prosze o kilka przykładów czy to oszustwo ?? Zostałem wezwany w charakterze swiadka na komende w sprawie przestepstwa z artykółu 286 k 1 (...)

Zakup samochodu z wadami ukrytymi bez wiedzy kupującego

Zakup samochodu z wadami ukrytymi bez wiedzy kupującego

orientowalem mam prawo odstapic od umowy z tytulu zatjenia wad ukrytych, a konkretnie zatajenia informacji o rzeczywistym stanie technicznym pojazdu. Z tego prostego faktu wynika, ze wartosc tego (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

komornika.Po dwu miesiącach okazało się że zawieszony komornik nadal potrąca mi z emerytury. Dzwoniąc do komornika i pytając dlaczego mi potrąca z emerytury skoro ja się wywiązuje z (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

9tys. Co ciekawe z tego co widzę z dokumentacji jaką mi przysyłają to komornik nie domyka spraw najstarszych tylko wpłaca po kilkanaście zł na różne sprawy co skutkuje zwiększaniem kosztów (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawniaja sie wraz z kwota glowna po pierwsz czyli po dwoch latach art. 554 kodeksu cywilnego po drugie wyrok z 12 pazdziernika 2004 handel dlugami nie zgodny z ustawa o ochronie (...)

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

ust. 1 lub 2, art. 20 ust. 1-4, art. 40 ust. 1 lub 2, art. 86, art. 94 ust. 4 i art. 97, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności (...)

plikostrada - pomocy

plikostrada - pomocy

sądowego nakazu zapłaty. W przypadku podania w trakcie zamawiania usługi fałszywych danych osobowych, kancelaria prawna złoży oficjalne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa oszustwa z (...)

pytania o przestępstwo

pytania o przestępstwo

przesłuchaniu w kwietniu, a dziś odebrała list, ze prokuratura wniosła akt oskarżenia do sądu- przestępstwo z art. 286 par.1 kk w zw. z art. 286 par 3 kk. Proszę (...)

PRESCO!POMOCY!!!

PRESCO!POMOCY!!!

prawa przewozowego według którego przedawnienie roszczeń z tytułu zapłaty należności przewozowych, zgodnie z treścią art. 77 ust. 1 i 3 pkt 4 Prawa przewozowego, (...)

Akt oskrażenia - Art. 286. 1

Akt oskrażenia - Art. 286. 1

. § 4. Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego. Mnie interesuje Art. 286. § 1. , ponieważ taki widniał (...)

OSZUSTWO!!!

OSZUSTWO!!!

. nie jest to typ dzielony, tak jak np. kradziez (szkoda do 250 zl - wykroczenie, powyzej - przestepstwo). mozna zlozyc zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa oszustwa - art. 286 par. 1 (...)

Art. 286§ 1 - Czy jest szansa na wyrok skazujący?

Art. 286§ 1 - Czy jest szansa na wyrok skazujący?

Art. 286§ 1 - Czy jest szansa na wyrok skazujący? Będąc kawalerem przez dwa lata spotykałem się z dosyć wpływową, zamężną panią prezes. Przekonywała mnie, że nie utrzymuje (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

jest uzależnione jest to prawo. Nabycie prawa do emerytury następuje z chwilą spełnienia ostatniego z wymaganych warunków. Przepisy art. 24 ust. 1 i art. 27 ust (...)

czy ja idę do więzienia ???

czy ja idę do więzienia ???

to zinterpretować ??? W liście było napisane tak: (...) , przy czym czyn stanowi wypadek mniejszej wagi, tj. o czyn z art.286&3kk. ORZEKA 1. oskarżonego uznaje się za winnego popełnienia (...)

Co robić??

Co robić??

przewozowego. Eliza Art.77 ust.1 ustawy z 15.11.1984 prawo przewozowe (Dz.U.00.50.601z p.zm.): "...roszczenia dochodzone na podstawie ustawy lub przepisów wydanych w jej wykonaniu (...)

Nietypowa Sytuacja w Postępowaniu Przygotowawczym

Nietypowa Sytuacja w Postępowaniu Przygotowawczym

nie powiedziała mi o co zostałam podejrzana jej słowa były następujące 'ja potrzebuję porozmawiać z panią na temat jednej sprawy'. Warto dodać, iż wczesniej wspomniana kierownik, wraz z (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

. Mało tego tym samym popełniła kolejne przestępstwo zgodnie z art. 286. § 1 czyli wyłudziła pieniądze z Mops-u a dokładnie z funduszu alimentacyjnego. Państwo (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

niedomowien. wlasnie dzwoniono do mnie z ultimo i okazalo sie ze kupili moj dlug z 2003 roku z firmy telekomunikacyjnej. wspomne tez ze wlasnie od 2003 roku do 2016 roku mieszkalam poza granicami (...)

Wyrok w sprawie oszustwa, a Bank domaga się spłaty wyższej kwoty...

Wyrok w sprawie oszustwa, a Bank domaga się spłaty wyższej kwoty...

Wyrok w sprawie oszustwa, a Bank domaga się spłaty wyższej kwoty... Zaciagnełem kredyt ktorego nie spłacałem. Zostałem skazany za oszustwo (286&3kk w zw. z 286&1 kk) Otrzymałem (...)

Co z płatnością z 2002 r?

Co z płatnością z 2002 r?

którym mowa w ust. 1, może przetwarzać dane wyłącznie w zakresie i celu przewidzianym w umowie. 3. Podmiot, o którym mowa w ust. 1, jest obowiązany przed rozpoczęciem przetwarzania (...)

1

2

3

4

5

...

15