Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wysokość mandatów i liczba punktów karnych za niektóre wykroczenia16 Lutego 2011

  CZYNY O CHARAKTERZE SZCZEGÓLNYM: * nieudzielenie pomocy ofiarom wypadku - 10 pkt karnych i do 500 zł mandatu * spowodowanie kolizji - 6 pkt karnych i do 500 zł mandatu * spowodowanie innego (...)

 • Więziennictwo29 Marca 2001

  Kobiety w więzieniach, zagadnienia penitencjarne (Magda) TO wszystko to LIPA. Przyklad: mlody chlopaczek (JESZCZE nigdy nie karany) zostaje zlapany na goracym za kradziez radia (!), zostaje wsadzony do normalnego (...)

 • Nowy sposób na uniknięcie kłopotliwego podatku 75%!! Zobaczcie sami!!4 Czerwca 2012

  Wiadomo że podatek od nie ujwanionych dochodów wynosi 75%, to kawał pieniedzy. Okazuje sie ze jest na niego sposób. A mianowicie, po kontroli urzednika, trzeba szybko napisac czynny żal i stwierdzić (...)

 • Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku5 Marca 2010

  Witam. Odziedziczyłam w spadku mieszkanie własnosciowe po babci, w którym jestem zameldowana od urodzenia. Czy chcac sprzedac mieszkanie do 5 lat tez jestem zmuszona zaplacis US 19% od wartosci (...)

 • ojciec alkoholik 13 Września 2010

  Witam, czy jest jakiś sposób, aby sądownie zmusić ojca do poddania się leczeniu z alkoholizmu? Czy jeśli się na to nie zgodzi, czy mogę go eksmitować z mieszkania? Witam Co moge zrobic w takiej sytuacji, (...)

 • wykup mieszkania od spółdzielni.......24 Maja 2005

  Chciałbym wykupić na własność mieszkanie od spóldzielni w którym mieszkam od 20 lat, i sprzedac je za kilka dni. Czy w związku z tym poniosę jakieś dodatkowe koszty z tytułu opłat skarbowych. (...)

 • Czy naprawde matka ma tyle praw do dziecka nawet jezeli niewykazuje sie w roli matki?29 Maja 2008

  Witam jestem ojcem 3,5 letniego syna od paru miesiecy niejestesmy razem z powodu takiego ze zona interesowala sie bardziej kolegami nizeli nami czyli synem i mna wiec pewnego razu po przyjsciu niezle wchmielonym (...)

 • zakup alkoholu nieletnim 2013 !!29 Kwietnia 2013

  Witam. Czy sklep może zgłosić coś takiego na policję? Mogą być za to jakieś konsekwencje? Z góry dziękuję za odpowiedź. Nastolatkowie nie pili ale kamery uchwyciły moment przekazywania alkoholu. tak (...)

 • Darowizna z Ameryki w 1967 Ser prosba o pomoc2 Stycznia 2006

  Witam, Gorace zyczenia w Nowym Roku dla Grupowiczow. Zależy mi bardzo na radzie jak podejść do następującej sytuacji: Pani X w obecności notaruszki publicznej w Ameryce "zeznała" darowizne na Swoją (...)

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane