projekt zmiany ustawy o policji z 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

27 Wraz z 1 stycznia 2011 roku minimalne wynagrodzenie wzrośnie z 1.317 do 1.386 zł brutto, czyli będzie wyższe o 5,2 proc. od kwoty, jaka obowiązuje obecnie. Mniej dostaną (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Witam ma pytanie co do becikowego, jeżeli synka urodziłam pod koniec stycznia 2011 to z którego roku muszę mieć dochody czy z 2010 czy z 2009? Nie pracowałam w 2010 nigdzie (...)

Legalizacja miękkich narkotyków

Legalizacja miękkich narkotyków

, zwykle chodzi o pieniądze. O ile sam nigdy nie miałem okazji sięgnąć po narkotyki "miękkie" czy "twarde" (pewnie także z powodu Sztaudyngerowskich trzech "O" - braku okazji, (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 91,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 98,00 zł na dziecko w wieku powyżej 18 roku życia (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

rozwiedzionych regulował art. 28 ustawy z dnia 22 czerwca 1995 r. o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr z 2002 r., Nr 42, poz. 368.). Zgodnie z (...)

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

chowanie glowy w piasek to słabe rozwiazanie;/ klara77 Obowiązek nauczycieli do nadzoru nad podopiecznymi wynika z ustawy z dnia 7 września 1991r. o systemie oświaty (Dz.U. z (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

mogę. Mnie chodzi o to, czy bez problemu mogę założyć sprawę o alimenty jego rodzicom, czyli dziadkom syna??????? Aditi Hej CO TY MÓWISZ MI O ZA WYSOKICH DOCHODACH ABY OTRZYMAĆ ALIMENTY (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

przestępstwem karnym. Zgodnie z ustawą prawo prywatne międzynarodowe z dnia 4 lutego 2011 r. art. 63 Prawo właściwe dla zobowiązań alimentacyjnych określa rozporządzenie Rady (WE) (...)

Zmiana kategorii wojskowej

Zmiana kategorii wojskowej

pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam Tych, którym nie byłem w stanie odpowiedzieć indywidualnie. postrachWKU Zwracam sie z prośba o to bysmy (chodzi o tych co walcza z nieszzcesnym (...)

Mieszkanie policyjne

Mieszkanie policyjne

ubezwlasnowolnionym bo bez jakichkolwiek praw .Nic nie zalatwilam i dalej wiem ze policja to trzecia wladza i ze grozi mi wkrotce wyrzucenie z lokalu . W tych wszystkich przypadkach decydenci z (...)

Nazwisko dziecka

Nazwisko dziecka

Pajór. W 2011 roku wziwlismy slub i syn oraz maz zmienili nazwisko na Zys. Od tego roku od lipca jestesmy z mezem po rozwodzie. Teraz byly maz zmienia nazwisko na swoje Pajór i chce (...)

projekt ustawy o podatku od towarów i usług 2011

projekt ustawy o podatku od towarów i usług 2011

projekt ustawy o podatku od towarów i usług 2011 Czy ktoś może w skrócie opisać zmiany w tym podatku w 2011? wszędzie są organizowane szkolenia, ale ja potrzebuję (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

mysle o tym ze on ma dziecko z inna kobieta. Oboje studiujemy i ciezko nam wydac 300 zl, gdzyz sami mamy niewiele. Z tego powodu chce sie nawet rozwiesc z mezem bo zyc z taka (...)

Prawo jazdy w 2011 r. - zmiany!

Prawo jazdy w 2011 r. - zmiany!

Prawo jazdy w 2011 r. - zmiany! Czy orientujecie się może, jakie zmiany nastąpią w uzyskiwaniu prawa jazdy w przyszłym roku? czy wydłuży się ilość godzin, które trzeba samochodem (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wiceprezesa, który w marcu 2011 roku zauważył, że wynagrodzenia rady nadzorczej są za wysokie. Dlaczego? Doszedł do nowelizacji tzw. ustawy kominowej. W artykule 29b ust. 2 napisano, (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

?  diron Ktoś wie o ile będzie podwyżka cen abonamentu telewizyjnego i radiowego? Czy podwyżka będzie od nowego roku? Czy w związku z tym podniosą się ceny kablówki w spółdzielniach (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

pozew o alimenty too on mnie wyrzuci z domu,nie wiem jak to zrobić jak najdelikatniej.Boję się o zdrowie mamy, gdyby trzeba było iść do sądu, ma problemy z sercem (stan przed (...)

Podrobiona legitymacja

Podrobiona legitymacja

, policji i prokuratury, moze i nawet z sadu). Czy ktos z was mial moze podobna sytuacje bedac w dalszym ciagu studentem? Tomek ma 17 lat i złapano mnie ostatnio na podrobionej legitymacji (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

mógłbym się odnieść do Pani ostatnich zdań, które to bardzo dużo o Pani mówią i o tym jak mało Pani wie o temacie o którym z takimi emocjami się Pani wypowiada. tata77 (...)

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

policji.... mogę sie domyśleć że za alkohol... bo lubi pić i przyznaje się do tego.... konkubina go wyrzuciła z domu też pewnie dlatego... ma 3 synów, z żoną byłą 1 a z (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

ramach pomocy prawnej i często z tego korzysta. Są urzędy, które przyjmują umowy, ale robią to z braku znajomości przepisów. Raczej będzie miał Pan z tym kłopot. Odsprzedanie pojazdu (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

Presco w pozwie do sądu stwierdziła że nie ma konieczności powiadamiania mnie o złożonym pozwie. Pozew ten otrzymałem z sądu w jednej kopercie razem z nakazem zapłaty. Proszę pomóżcie (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

TO CO ROBIŁ NIE MIAŁO NIC WSPÓLNEGO!!! Z TAKIMI SPRAWAMI , SPÓŁKĘ AKTUM ZAŁOŻYŁ W 2011 ROKU . NO PYTAM O CO CHODZI Z WAMI LUDZIE ?? IDZIE DO NORMALNEJ FIRMY LUB PRAWNIKA (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

butelki z kilku metrów ciężko zauważyć , a jak w butelce jest sok z agrestu . A jeśli butelkę z alkoholem zainstaluje w skarpetce i będę pił coś ze skarpetki ? mayones Stary te kurwy (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

piśmie które dostałam z ZUS napisane jest tylko tjw, tj artykuł 8 z ustawy z dnia 25.06.1999r. Ja też nic nie mogłam znaleźć na ten temat dlatego znalazłam się tutaj. Aż w (...)

widzenia z dzieckiem

widzenia z dzieckiem

wzoru wniosku z góry dziękuję :) platytnka81 Oczywiście wyśle wam coś na ten temat. madziula133 Dzięki bardzo :) platytnka81 Witam. Bardzo prosze o jakiś wzór pozwu o ustalenie widzeń (...)

Policyjne mieszkanie - mam problem z wykupem -WAŻNE!

Policyjne mieszkanie - mam problem z wykupem -WAŻNE!

Policji o wstąpienie w stosunek najmu. Policja nie wyraziła zgody powołując się na art 89 ust. 1 i 2 ustawy o Policji z dn. 6.04.1990 r. Dz. U. nr 30 poz. 179. Uzasadnili: (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

-cywilne.net Mam wazne pytanie. Moja rodzina otrzymala wczoraj list z banku SKOK z informacja ze jestesmy spadkobiercami kredytu ktory w 2004 roku zaciagnela moja siostra. Nikt z rodziny (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

to jest? proszę o poradę mati prawo-pracy.net ile urlopu mi sie nalezy jezeli pracuje na pol etatu a moj staz pracy wynosi 40 lat?czy nalezy mi sie 13 czy 26 dni ?prosze o szybka odpowiedz z (...)

Szkolenie prawne a propos nowelizacji KPK i KPC

Szkolenie prawne a propos nowelizacji KPK i KPC "SOLINA2014"

wpływ zmian w KPK wynikający z ustawy z dnia 30 sierpnia o zmianie ustawy ? KPK. oraz niektórych innych ustaw na: 1. sposób prowadzenia postępowania przed Sądem I instancji: (...)

1

2

3

4

5

...

49