projekt ustawy prawo o stowarzyszeniach 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

momencie poddał się ale kiedy mnie poznał zaczęlismy walczyć o jego córeczke. Wprawdzie jego żona cały czas napiera na nas ale walro walczyć o swoje.Złożył pozew o rozwód a później (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

? wilczyca90 niestety lekarze nie dbają o to żeby informować o tych kwitach, oc jest nie zrozumiałe bo to ich nic nie kosztuje zeby powiedziec o kwicie i go wydac! Grażyna 43 Hej. Proszę (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wiceprezesa, który w marcu 2011 roku zauważył, że wynagrodzenia rady nadzorczej są za wysokie. Dlaczego? Doszedł do nowelizacji tzw. ustawy kominowej. W artykule 29b ust. 2 napisano, że w (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

sprawa ta ulegla przedawnieniu? kiedy mam wyslac pismo o przedawnieniu? najpierw do firmy windykacyjnej czy od razu do sadu? bardzo prosze o szybka odpowiedz. kamila prawo-cywilne.net czy (...)

kiedy gmina zadecyduje o przewłaszczeniu

kiedy gmina zadecyduje o przewłaszczeniu

mogły decydować, Czy to prawda? Chodzi pewnie o  przygotowany projekt zmiany ustawy o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości. (...)

Prawo jazdy w 2011 r. - zmiany!

Prawo jazdy w 2011 r. - zmiany!

par. 45a i 64a). Dnia 31 grudnia 2010 r. wchodzi w życie obszerna nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym. Nowelizacja ta nie dotyczy jednak kwestii uzyskiwania uprawnień do prowadzenia (...)

Stowarzyszenie ochrony koni i psów - cel rejestrować czy nie???

Stowarzyszenie ochrony koni i psów - cel rejestrować czy nie???

sprawa z tymi podatkami? Odnośnie kosztów mam jeszcze jedno pytanie. Czy za rejestrację trzeba, czy nie trzeba w końcu płacić? Z Ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o Stowarzyszeniach, (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

mogę. Mnie chodzi o to, czy bez problemu mogę założyć sprawę o alimenty jego rodzicom, czyli dziadkom syna??????? Aditi Hej CO TY MÓWISZ MI O ZA WYSOKICH DOCHODACH ABY OTRZYMAĆ ALIMENTY (...)

płatny drugi kierunek studiów

płatny drugi kierunek studiów

płacić. robert40 "Projekt, z dnia 30 marca 2010 r., ustawy o zmianie ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym, ustawy o stopniach naukowych i tytule naukowym (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sądowi za postępowanie i tu podał przykład jeśli walczy czy się o 70 tyś i się przegra to trzeba dać sądowi minimum 5 tyś i żeby dzwonić i się zapytać o ile się walczy ( bo tego nie (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku zmienia się opłata za

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

, by wymusić na parlamencie zmianę ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych. Niedługo nowe wybory. Pogońmy posłów do roboty! Apel do wszystkich członków spółdzielni mieszkaniowych o (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

życia adamN oooo dzięki za link koci7 Witam. Mam pytanie w związku z zasiłkiem rodzinnym. Czytałam ustawę o tymze zasiłku i chodzi mi konkretnie o ten fragment: " Art. 6. 1. Zasiłek rodzinny

VAT-25

VAT-25

przepisów o podatku od towarów i usług. Zatem w sytuacji, gdy u Wnioskodawcy wystąpi nadpłata podatku od towarów i usług, będzie mu przysługiwało prawo złożenia wniosku o stwierdzenie nadpłaty. (...)

Jak długo w BIK

Jak długo w BIK

zaden bank nie da mi kredytu???? Z gory dziekuje za pomoc Anka prawo-cywilne.net jak sprawdzić czy jestem w biku leszek prawo-cywilne.net Witam! Jeżeli kogoś dziwi fakt,że widnieje w BIK za 5zl66gr,to

składka zus 2011

składka zus 2011

składka zus 2011 Rząd chce, by składki ZUS w 2011 roku były wyższe. Nowe rozwiązania, które mogą obowiązywać od 1 stycznia 2011 roku, zakłada projekt ustawy o (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

znacznie wzrosły, a ja do dnia dzisiejszego nie wystąpiłam o podwyżkę. Jestem o to zla na siebie, ale pojście do sądu i "proszenie" się o pieniądze kosztuje mnie za dużo nerwów. (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

pieniędzy na utrzymanie się na studiach. Czy mają do tego prawo? Czy nie mają obowiązku utrzymywania mnie dopóki się uczę? Bardzo proszę o odpowiedz i porade!!!! najlepiej e-mailem: sophie11@o2.pl (Kassia

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

mógłbym się odnieść do Pani ostatnich zdań, które to bardzo dużo o Pani mówią i o tym jak mało Pani wie o temacie o którym z takimi emocjami się Pani wypowiada. tata77 Tata77 (...)

Projekt ustawy o emeryturach i rentach 2011

Projekt ustawy o emeryturach i rentach 2011

Projekt ustawy o emeryturach i rentach 2011 Prezydencki projekt nowelizacji ustawy o emeryturach i rentach zakłada, że osoby, które zrezygnują do końca września (...)

Legalizacja miękkich narkotyków

Legalizacja miękkich narkotyków

, zwykle chodzi o pieniądze. O ile sam nigdy nie miałem okazji sięgnąć po narkotyki "miękkie" czy "twarde" (pewnie także z powodu Sztaudyngerowskich trzech "O" - braku okazji, odwagi, (...)

samowola budowlana

samowola budowlana

wykonane, dlatego nie ma możliwości ich wstrzymania i zastosowanie będzie miał przepis art. 51 ust. 1 ustawy - Prawo budowlane, stosowany odpowiednio na podstawie art. 51 ust. 7 w/w ustawy. (...)

Wykup mieszkania lokatorskiego

Wykup mieszkania lokatorskiego

mówi, iż w przypadku upadłości spółdzielni, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego przekształca się w odrębną własność. Owszem jest taki zapis w artykule 17 18 ustawy (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

wystarczy! marta O BONGO CZY W OGÓLE SA JAKIES ŚWIERZE-Z JAKIS OSTATNICH MIESIECY ,INFORMACJE NA TEN TEMAT.mam zasądzone alimenty 100 zł mąz oczywiscie pracuje ale na czarno,chcialabym wiedziec czy (...)

wewnętrzna instalacja gazowa

wewnętrzna instalacja gazowa

mieszkania(lokalu).Wiadomo decydowałbym sam o wszystkim. Sprawa jednak komplikuje sie w momencie wystepuja inni, pozostali wspolwłasciciele, którzy maja rowniez wspołwlasnosc (prawo) do decydowania (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

powrotu do swojego kochanka wrócić do Ciebie prosimy o kontakt ten wielki miłość rzucającego zaklęcie o greatmutaba@yahoo.com on pomoże Ci z powrotem swojego kochanka z powrotem w ciągu 24 (...)

projekt ustawy o podatku od towarów i usług 2011

projekt ustawy o podatku od towarów i usług 2011

projekt ustawy o podatku od towarów i usług 2011 Czy ktoś może w skrócie opisać zmiany w tym podatku w 2011? wszędzie są organizowane szkolenia, ale ja potrzebuję tylko (...)

Od 10 maja 2011 można wyrzucić firmę z przetargu bez prawomocnego wyroku sądu !!!

Od 10 maja 2011 można wyrzucić firmę z przetargu bez prawomocnego wyroku sądu !!!

. PODSTAWA PRAWNA: Ustawa z dnia 25 lutego 2011 r. o zmianie ustawy - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2011 nr 87 poz. 484).

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

\" złożyła obywatelski projekt ustawy o zmianie ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę. Obecnie znajduje się on w sejmie i trafił obecnie do prac w podkomisji stałej (...)

Służebność

Służebność

, przed którym toczy się sprawa o własność lub o wydanie nieruchomości albo jej części, jest właściwy również do przeprowadzenia rozgraniczenia, jeżeli ustalenie przebiegu granic jest (...)

1

2

3