Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Oskarżenie o piractwo16 Września 2012

  Witam Dziś miałem b. nieprzyjemny telefon, mianowicie producent oprogramowania oskarża mnie o piractwo. Opiszę całą sprawę: jakiś czas temu ściągnąłem program na licencji DEMO. Aby odblokować (...)

 • wykorzystywanie nazw klubów i nazwisk w programie żużlowym, bez logo i herbów18 Kwietnia 2012

  Witam, stworzyłem program żużlowy, który chcę darmowo udostępniać na stronie internetowej tak aby każdy mógł wydrukować i iść z nim na mecz. W RAMACH PRZYPOMNIENIA bo nie każdy się zna na (...)

 • wykroczenia przeciwko prawa pracy16 Października 2011

  ?????? ??? prawo-pracy.net Alternatives Each person Should Know Concerning The bag Web business ?????????? prawo-pracy.net Cease Whining And Begin your own special men Program In exchange ??????-???? prawo-pracy.net

 • program z lista płac2 Lipca 2010

  Wiatm, od niedawna prowadze dzialalnosc gospodarcza. zatrudnilam pierwszych pracownikow. szukam programu z lista plac. czy istnieje cos takiego? co moga Panstwo polecic? Ja również proszę o podpowiedź w podobnej (...)

 • Program do rozliczania PIT 2011 - darmowy8 Lutego 2012

  Pewnie wiele osób z pośród was szuka prorgamu sprawdzonego i niedrogiego. Tutaj macie program sprawdzony, bardzo dobrej jakości i za darmo;) http://serwisy.gazetaprawna.pl/pit/dzialy/pobierz-program (...)

 • Czy to jest legalne????22 Maja 2008

  Jest to tekst który znalazłem w internecie i szczerze nie wiem czy to jest legalne wiem ze duzo tekstów tego typu jest nie legalnych ale to sie "wydaje" byc wiarygodne prosze o opinie wykwalifikowanych (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!22 Lipca 2005

  ? Chcesz powiedzieć przepraszam, ale nie masz odwagi? Napisz lub zadzwoń do nas. Opowiedz nam swoją historię. Powstaje nowy psychologiczny program telewizyjny, który jest stworzony właśnie dla Ciebie

 • Umowa o dzieło a VAT12 Sierpnia 2004

  Będę pisał program komputerowy na umowę o dzieło. Moje pytanie jest: Jak wygląda sytuacja z VAT-em, chodzi mi czy ja mam płacić VAT od tej umowy i czy ją ewidencjonować? Nadmienię tylko, iż nie (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  wywiadu srodowiskowego ustalam jak jest w jego miejscu zamieszkania i czego mu bedzie potrzeba jak wyjdzie. Teraz powinienem napisac program wolnoscowy, i tu zaczyna sie problem. Po pierwsze wyznaczmy

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  nie mylę pojęć. Taki dostałam temat pracy. Wiem, że kurator nie prowadzi mediacji (nie byłby bezstronny). Miałam po prostu wymyśleć program z uwzględnieniem roli kuratora w przygotowaniu przestępcy (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane