program do wyliczenia zwrotu vat 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

. Jakie są Limity zwrotów dla osób, które złożyły pierwszy wniosek o zwrot VAT przed do 31 grudnia 2010 r., a w 2011 roku składają kolejny wniosek w II kwartale? kamila28 W przypadku (...)

VAT-25

VAT-25

zauważyć, że zgodnie z art. 80 § 1 ustawy Ordynacja podatkowa prawo do zwrotu nadpłaty podatku wygasa po upływie 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym upłynął termin jej (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku i do (...)

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

zakup nowych części. Dodatkowo zaproponowano mi odbiór kwoty odszkodowania, ale bez VAT-u. Jezeli chce otrzymać odzkodowanie z VAT-em musze przedstawić rachunki VAT-owskie na naprawę. (...)

wykup mieszkania od spółdzielni.......

wykup mieszkania od spółdzielni.......

lokatorskiego prawa do lokalu, 4. Najmu lokalu. Domyślam się, że jako członkowi spółdzielni, przysługuje Panu spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego (pkt.2) i wystąpił (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

wniosku do komornika o wszczęcie egzekucji a tym samym na uzyskanie pieniedzy. MUSISZ iść do komornika z orginałem wyroku ,u niego złozysz wniosek , podejdz z ksero do opieki społecznej (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

mieszkalnego nie jest uprawniony - jeśli uchwała o wykluczeniu ze spółdzielni nie została zaskarżona - do ustalenia, że nie doszło do wygaśnięcia lokatorskiego prawa do lokalu wskutek (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

) - no i masz komornika z dochodzącymi do tego kosztami. Naucz się jednej ważnej rzeczy:PISZ PISMA I ZOSTAWIAJ SOBIE POTWIERDZONĄ KOPIĘ KAŻDEGO Z NICH! do każdej instytucji do której (...)

Zwrot VAT z programu MDM w 2018 roku.

Zwrot VAT z programu MDM w 2018 roku.

?.) - program MDM. Program ten kończy się 30 września tego roku i do tego też czasu można zbierać faktury, papiery można składać do 31 grudnia 2018. Zgodnie z Art. 23 pkt 2. (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

kobieta nie mamy slubu ,zaszla w ciaze urodzila syna poszlismy do USC zapisac dziecko okazalo sie ze nie mozemy bo nie minelo jej od rozwodu do porodu 300 dni ,wiec ojcem dziecka do sprawy (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

wakacje i ferie i sama placilam za wszystkie loty do Polski i spowrotem, za 2 i pol roku policzylam iz syn byl w Polsce 12 razy. Wiec teraz do mojej odpowiedzi do sadu na zarzuty mojego bylego (...)

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011

możliwość odliczenia VAT od paliwa kupowanego do napędu samochodów o masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony. Chodzi tu w szczególności o samochody, które przeznaczone (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

. Zniechęca klientów do korzystania z usługa a pamiętajcie że dłużnik taki czy owaki może być jeszcze kiedyś Waszym klientem. Jeśli zadzwoni do niego ktoś z tej kancelarii tak jak do (...)

vat od paliwa 2011

vat od paliwa 2011

życie niniejszej ustawy do dnia 31 grudnia 2012 r., obniżenia kwoty lub zwrotu różnicy podatku należnego nie stosuje się do nabywanych przez podatnika paliw silnikowych, oleju napędowego (...)

WEZWANIE DO ZAPŁATY

WEZWANIE DO ZAPŁATY

wezwanie do mecenasa żyby od siebie wysłał wezwanie czy nie będzie problemu z tą skróconą nazwą majab0206 Witam od byłego pracodawcy otrzymałem wezwanie do zapłaty o treści: Firma XXX (...)