prognozy za gaz wystawione w 2010r. dotyczące 2011r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

nieostrożnie i miałem zadłużenia w Erze, Idei, w Reiffaisen Bank, w ING i w kilku mniejszych instyrucjach. W przeciągu kilku lat dostałem około 40 pism od przeróżnych (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

ubezpieczyciela B (po prostu nie wypowiadałeś umowy). Miałeś w takim przypadku dwie polisy bo A przedłużało umowę o kolejne 12 miesięcy za które de facto musiałeś zapłacić i polisę (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

2005r. jesteśmy w separacji (syg.Akt).Obecnie toczy się sprawa rozwodowa w Sadzie Okręgowym w P XIV Wydział Cywilny z siedziba w P(syg.Akt ). Od początku małżeństwa żona (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zagrożona( w tym czasie 2 kolejne pobyty w szpitalu)cały czas ciąża zagrożona;/ za miesiąc pracodawca wypłacił mi wynagrodzenie.Wypłane z ZUS-u mam wstrzymaną,twierdzą że za (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

? Dlaczego wklad ojca w wychowanie dzieci ma sie w ogole nie liczyc? Czy ojciec nie jest czlowiekiem? Czy nie jest w swych prawach rowny matce? Zboczylam z tematu, ale chce tylko pokazac, ze (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

otrzymali obywatelstwo niemieckie w 2005r. z lini mojej mamy, a ja nie bo urodziłam się w1973r. Teraz wszyscy mieszkają w Niemczech, a ja zostałam w Polsce. Czy jest (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

widywałam tylko w dniu kiedy je kupiłam, potem nawet w święta dziecko przysyłane było w za małych i podartych ciuchach. Dodatkowo mąż opłacał przedszkole w kwocie 200zł. (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

zapytać, czy są w Polsce instytucje , które pomagają w spłacie zadłużenia w ZUS. Nie chcę , aby ktoś spłacił dług za mnie , ale pożyczył mi pieniądze , z możliwością (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

przyjda w pozniejszym czasie, zaplacilismy po czym ona kiedy ja nakrylam w mieszkaniu zaczela nam grozic rozprawa w sadzie ze bedziemy placic za brak miesiecznego wypowiedzenia za (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

w dni ustawowo wolne w punktach bukmacherskich - to jest karygodne.Po co jest Ustawa?Po to żeby ja łamać? Dlaczego MY mamy pracować w Swięta i to w dodatku za tak marne pieniądze? (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

w tych sprawach zostały określone w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 30 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 132, poz. 1115). W załączniku do rozporządzenia zostały wykazane choroby, (...)

Zwrot z funduszu remontowego

Zwrot z funduszu remontowego

roboty dotyczące nieruchomości wspólnej. Zarządca z Zamościa rek-in dziękuję serdecznie za podpowiedź. dojlidy dziękuję za podpowiedź dojlidy Nawiązując do tego wątku, proszę (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

pomocnych wyjaśnień. adrimb Bardzo dziękuję za dotychczasowe informacje. Ale oczywiście mam kolejne pytania: 1. Czy w każdym przypadku kobiecie będącej w ciąży przysługują w (...)

zachowek

zachowek

, a majątek po sobie przekazał w całości babci. Dodam, iż mój ojciec zmarł w 1999r. a dziadek w 2012r. Dziadkowie mieli tylko 1 dziecko - czyli mojego ojca. Chcę dochodzic (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

do zapłaty za przesyłki, których nie dostałem (w ramach promocji wypełniłem kupon, w którym pod miejscem na podpis zamieszczono "drobny druk" - klauzulę, w myśl której poza (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

", przecież ja nic nie pisałem o wycenach. Po pierwsze 11 tys zł. za poprowadzenie sprawy to jest baaaaaardzo duża kwota, po drugie co to za koszty sądowe w takiej wysokości (chyba że (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

26 letnia nauczycielka, mam 26 lat i 4 lata pracuje w szkole jako nauczyciel. Mam pytanie, - moja umowa o prace w jednej ze szkół wygazsa w dniu 31 sierpnia tego roku. Pracuj,,e w (...)

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

lokalu mieszkalnego (jeden w zleceniu) za 650-800 PLN, a tzw. wycenę masowš (kilka lokali w jednym budynku) – za każdy lokal 350PLN Ad.3. Ustala się opłatę w wysokoœci (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

kartami credytowymi,debetowymi!Ze place wynajem za dom w UK podatki za dom samochud,rachunki,kredyt,i pozostale rachunki....I na dzien dzisiejszy zycie mi ratuja nadgodziny w pracy.Nie (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

Kruk ściga mnie za tą karną opłate.To co menti W 2004 roku nie zapłaciłam faktury za telefony w Idei. Ci odłączyli mi te telefony , a potem chcieli kary za ponowne podłączenie.Zapłaciłam (...)

Niedopłata PGNiG

Niedopłata PGNiG

Niedopłata PGNiG Witam. Mieszkam w wynajętym mieszkaniu, gdzie ciepłą wodę oraz ogrzewanie zasila gazownia. Dostałam rachunek za gaz w kwocie 4440,59 zł., który stanowi wyrównanie (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

forum kilkanaście) podkreślam, ze przedawnienie nie następuje z urzędu i trzeba o nie wnieść do sądu. Za każdym razem, w każdej mojej wypowiedzi podkreślam, że przedawnienie podnosi sie (...)

Mandat za zakłócanie ciszy nocnej?

Mandat za zakłócanie ciszy nocnej?

:D Tekla do kwadratu... 5min. ciszy i łup w podłogę pare strzałów i znowu cisza. Zgłaszałem na Policję,policja zajeżdzała w chwili jak akurat była cisza i dupa blada :/ TERAZ ODPALAM NAGRYWANIE,TELEFON

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

gotówkowy na swoje nazwisko w banku. Za poręczenie posłużyło zaświadczenie o zarobkach wg nowej umowy (7.500zł netto) wystawione przez księgową ABC PL i podpisane przez Pana Y. Tuż (...)

świadectwo pracy i art.41par1K.P.

świadectwo pracy i art.41par1K.P.

likwidacja sklepu.Okazało się,że moja była pracodawczyni musi zwrócić im zasiłek macierzyński który otrzymałam.W liście do niej(bo dostałam tez odpis) w uzasadnieniu podali,że ''z danych zawartych (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

. Sąd wyznaczył zabezpieczenie alimentacyjnę na córkę w lutym 2014r. w wysokości 500zł do chwili obecnej "tatuś" zapłacił za jeden miesiąc. Wchwili obecnej przebywa w (...)

Wykorzystanie materiałów na gadżetach

Wykorzystanie materiałów na gadżetach

sprzedawać. Nie ma tych problemów w sytuacji non-profit czy wręcz charytatywnej :D W innych - warto skonsultować się z firmami, które ostatnio wykorzystywały wizerunek danej postaci i najzwyczajniej (...)

Ukarana za chęć do pracy!

Ukarana za chęć do pracy!

mnie wniosku) na stały zasiłek przedemerytalny w wysokości 160%. Jednak od 01.01.2001 r. zaczęła obowiązywać nowa ustawa z dn. 22 grudnia 2000 r. [Dz. U. nr 122 poz.1323], która <b>zniosła</b>

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

złożyć w terminie do złożenia zeznania podatkowego za rok, w którym nastąpiło zbycie nieruchomości. ? A co z osobami, które nabyły nieruchomości po 31 grudnia 2008 r.? ? (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

w umowie z bankiem mam podpisane ze wynagrodzenie w kwocie X ma co miesiąc wpływać na konto ( jest to jeden z warunków ) bo inaczej mogą mi podnieś stopę procentową za niespełnienie (...)