progi podatku za 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku Podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku wynosi: * Do kwoty 85.528 zł podatek wynosi 18% (minus kwota zmniejszająca podatek, tj. (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

wysokości. Staraliśmy się o zasiłek rodzinny, ale po przeliczeniu okazało się, że mamy za duży areał gruntów. Czy jest jakieś rozwiązanie prawne w tej sytuacji. Za taki miesięczny dochód (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to jakas kara jesli (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

komisji, kiedys byłem i sie dowiedziałem:) wielech Hej mam pytanie, ile obowiązuje obecna kwota wolna od podatku?? w tym roku i zeszłym była taka sama, wcześniej też była taka?? harburg Mam takie (...)

VAT-25

VAT-25

ich rzecz. Wewnątrzwspólnotowe nabycie występuje pod warunkiem, że dostawcą towarów jest podatnik podatku od towarów i usług lub podatnik podatku od wartości dodanej, nabywcą jest podatnik (...)

Podatek Akcyzowy - WÓDKA!!

Podatek Akcyzowy - WÓDKA!!

. Teraz mnie frapuje temat, tego jak nakłada sie akzyce za wódke. No za alkohol, bo za piwo jest inny niż za wódkę czystą, do czego to zależy. Są może jakieś progi akcyzowe?? (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

abonament RTV wiem, że będzie on droższy a o ile?Jaka będzie obowiązywała kwota za ten abonament?Z góry dziekuję za informacje irek28 Wysokość opłat za używanie odbiorników (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

powodowałoby brak podatku do zapłaty, powinien (o ile mi wiadomo ? czy prawidłowo?) złożyć do 30 kwietnia 2011 r. formularz PIT-39. Niestety przez błędne informacje jakie uzyskał nie zrobił (...)

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

. podatku za firmowe auto, ale nie więcej niż 6 tys. złotych. Odliczenie podatku od zakupu paliwa będzie natomiast w ogóle niemożliwe. Ograniczenia zostaną wprowadzone w 2011 (...)

spadek

spadek

to zapłaceniem podatku od spadku? Z góry dziękuję za informację ania33z Witam! Mam pytanie, 6 miesięcy temu zmarł mój teść, który nie zostawił po sobie testamentu. Mój mąż ma starszą (...)

Odliczenie internetu

Odliczenie internetu

będę mógł odliczyć sobie wydatki na internet za miesiące czerwiec-grudzień, mimo, że na fakturach za okres styczeń-październik widnieje mój stary adres. Gdzieś przeczytałem, że podatnikowi (...)

Konieczność wprowadzenia kasy fiskalnej

Konieczność wprowadzenia kasy fiskalnej

karze dodatkowej czyli tym 30% dodatkowego podatku naliczonego, gdyż nie jestem VATowcem. De facto posiadanie kasy nie zmieniło by nic w wysokości mojego dochodu i związanego z tym podatku (tak (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

ok. 20-22 tys. zł podatku przy budowie mieszkania oraz ok. 10 tys. zł przy remoncie. renia89 System zwrotu VAT za materiały budowlane wykorzystywane przy remontach i budowach prowadzonych metodą

Ulga meldunkowa

Ulga meldunkowa

2011, a nie w 2007-2008. Dla zbycia nieruchomości nabytych poza latami 2007-2008 ulgi meldunkowej nie ma. abdiasz witam mam pytanie dotyczące ulgi mieszkaniowej. od którego momentu należy liczyć 12

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

lepiej temu dziecku sie zylo za 900 od ojca i za, dajmy na to 500 od mamy niz teraz jemu za 600. Pojmujesz roznice? lilka Fajne prawo w tym kraiku. Syn płodzi dzieci na lewo i prawo a alimenty (...)

jak uniknąć płacenia podatku kupując samochód firmowy?

jak uniknąć płacenia podatku kupując samochód firmowy?

uniknąć płacenia podatku od tych samochodów! Oczywiście wszystko zgodnie z prawem, ale zastanawiam się czy jest w ogóle jakieś takie wyjście, aby nie płacić tak wysokiego podatku jaki obecnie (...)

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r?

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r?

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r? Czy zmieniły się przepisy mówiące o tym, co będzie można odliczyć od podatku za 2011 rok? Jeśli tak to jakie są to zmiany? Szczególnie (...)

koszty uzyskania przychodu 2011

koszty uzyskania przychodu 2011

(miejscem stałego lub czasowego zamieszkania podatnika jest inna miejscowość niż ta, w której znajduje się zakład pracy, a podatnik nie uzyskuje dodatku za rozłąkę) - koszty roczne: 2502,56 zł (...)

skala podatkowa 2011

skala podatkowa 2011

skala podatkowa 2011 Witam Jaka sklala podatkwoa w roku 2011?Jakie zmiany?Z góry dziękuję za informacje SKALA PODATKOWA 2011!!! Podstawa obliczenia podatku * do 85 528 zł (...)

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku?

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku?

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku? Czy może mi ktoś podać jaka jest kwota ulgi podatkowej za 2010 rok? Za 2010 rok będziemy rozliczać się według progresywnej skali podatkowej. Osoby (...)

Sprzedaż mieszkania w PL i zakup nieruchomości zagranicą

Sprzedaż mieszkania w PL i zakup nieruchomości zagranicą

trzeba nic składać, a jak to wygląda w Polsce? Mam obowiązek jeszcze coś złożyć? Zakup lub sprzedaż nieruchomości (jeśli była zwolniona z podatku) wymaga jeszcze dodatkowych formalności? dziękuję (...)

odliczenie dziecka od podatku 2011

odliczenie dziecka od podatku 2011

odliczenie dziecka od podatku 2011 Witam Ile wynosi ulga na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuję za wszelkie informacje

TEKST JEDNOLITY USTAWY O PODATKU VAT 2011 SEJM

TEKST JEDNOLITY USTAWY O PODATKU VAT 2011 SEJM

TEKST JEDNOLITY USTAWY O PODATKU VAT 2011 SEJM Witam Gdzie znajde jednolity tekst ustawy o podatku Vat na 2011 rok?Z góry dziekuję za wszelkie informacje na ten temat

CO MOŻNA ODLICZYĆ  od podatku W 2011 ROKU

CO MOŻNA ODLICZYĆ od podatku W 2011 ROKU

CO MOŻNA ODLICZYĆ od podatku W 2011 ROKU Witam Czy może ktoś mi pomodz i odpowiedzieć na moje pytanie co mozna odliczyc od podatku w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie (...)

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 załącznik nr 10

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 załącznik nr 10

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 załącznik nr 10 Witam Gdzie znajde ustawę o podatku VAT w roku 2011 cały tekat mnie interesuje.Z góry dziekuję za pomoc

Nowe druki vat 7 2011

Nowe druki vat 7 2011

Nowe druki vat 7 2011 Od kiedy należy korzystać z nowych druków VAT 7? Czy jest to obowiązek od 1 stycznia czy może jednak w grę wchodzi okres rozliczeniowy?? Minister Finansów zastrzegł, że

zeznanie PIT za 2011 rok

zeznanie PIT za 2011 rok

zeznanie PIT za 2011 rok co moge odpisac od podatku, krotka liste prosze, byle tresciwą. - Ulgi rehabilitacyjnej - Wydatków na sieć - Darowizn w PIT - Wychowywania dziecka - Składek ubezpieczeniowych

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

. Firmy prowadzące uproszczoną księgowość: PIT (z załącznikami, np. PIT-B) za ostatni zamknięty rok obrachunkowy, zestawienie z Podatkową Księgą Przychodów i Rozchodów z wynikami za ostatni (...)

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota Witam Mam pytanie jaka kwota uligio na dziecko przysługuje w roku 2011?Będę wdzięczna za wszelkie informacje Zgdonie z inforacją ze strony money.pl - cyt: "W (...)

1

2

3