progi podatku 2011 rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku Podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku wynosi: * Do kwoty 85.528 zł podatek wynosi 18% (minus kwota zmniejszająca podatek, tj. (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

podatku należnego branego pod uwage przy zasiłku rodzinnym odlicza się nadpłacaną kwotę z tytułu ulgi remontowej z lat poprzednich kwota ta została mi odliczona od podatku przy zaświadczeniu (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

dochodowych, od których liczona jest interwencja socjalna. Chcemy, aby te progi wzrosły o wskaźnik inflacji, takie pierwsze przymiarki to 2,1 proc. Skutki finansowe to około 200 mln zł na ten rok (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

zmianie ulegną zasady przyznawania becikowego a także jego suma. Pojawią się nie obowiązujące do tej progi progi dochodowe w wysokości 1922zł w przeliczeniu na głowę w rodzinie. Do wniosku (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wypełnić PIT, i wykazać nasze dochody. bruno szulc Szybkie pytanie, jaka była kwota wolna od podatku rok temu? Do sprawdzenia rozliczenia potrzebuje. naftalina W 2011 roku kwota wolna (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku zmienia się opłata (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

powodowałoby brak podatku do zapłaty, powinien (o ile mi wiadomo ? czy prawidłowo?) złożyć do 30 kwietnia 2011 r. formularz PIT-39. Niestety przez błędne informacje jakie uzyskał nie zrobił (...)

Odliczenie internetu

Odliczenie internetu

Odliczenie internetu Witam, Prosiłbym o poradę w sprawie odliczenia od podatku wydatków na internet. Moja sytuacja wygląda następująco. Cały 2011 rok mieszkam we Wrocławiu przy ulicy (...)

spadek

spadek

DAWNO UMARLI A JEGO OJCIEC JUŻ WTEDY MÓWIŁ ŻEBY BYŁO PRZEPISANE NA NIĄ PONIEWAŻ ONA BYŁA MU NAJBLIŻSZA.MINĄŁ OD JEGO ŚMIERCI ROK SIOSTRA ZOSTAŁA ZNIECHĘCONA DO WALKI O DOM ALE JA UWAŻAM ŻE (...)

zeznanie PIT za 2011 rok

zeznanie PIT za 2011 rok

zeznanie PIT za 2011 rok co moge odpisac od podatku, krotka liste prosze, byle tresciwą. - Ulgi rehabilitacyjnej - Wydatków na sieć - Darowizn w PIT - Wychowywania dziecka - Składek ubezpieczeniowych

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku?

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku?

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku? Czy może mi ktoś podać jaka jest kwota ulgi podatkowej za 2010 rok? Za 2010 rok będziemy rozliczać się według progresywnej skali podatkowej. Osoby (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

końca roku, a zarazem do końca okresu w którym to odliczenie jest możliwe (z uwagi na zmiany w przepisach od 2011 r), pozostało tylko 18 dni. EFLdoradcaonline [cytat] [cytat] raberra, jak sie

skala podatkowa - 2011 rok

skala podatkowa - 2011 rok

skala podatkowa - 2011 rok Podstawa obliczenia podatku (w złotych): * do 85 528 -> podatek wynosi: 18% podstawy obliczenia minus kwota 556zł 02gr * ponad 85 528 -> podatek wynosi: 14 839zł (...)

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r?

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r?

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r? Czy zmieniły się przepisy mówiące o tym, co będzie można odliczyć od podatku za 2011 rok? Jeśli tak to jakie są to zmiany? Szczególnie (...)

TEKST JEDNOLITY USTAWY O PODATKU VAT 2011 SEJM

TEKST JEDNOLITY USTAWY O PODATKU VAT 2011 SEJM

TEKST JEDNOLITY USTAWY O PODATKU VAT 2011 SEJM Witam Gdzie znajde jednolity tekst ustawy o podatku Vat na 2011 rok?Z góry dziekuję za wszelkie informacje na ten temat

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?!

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?!

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?! Mogę w tym roku jeszcze odliczyć sobie ulgę internetową, tzn za rok 2011? Będę wtedy za to potrzebować faktury?! ;/ Wystarczy (...)

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ ! Od 1 stycznia 2011 r. podatnicy będą mogli przesyłać dziewięć zeznań za 2010 rok bez stosowania bezpiecznego (...)

USTAWA VAT 2011

USTAWA VAT 2011

USTAWA VAT 2011 Witam Gdzie znjade ustawe o podatku Vat na rok 2011 dokładnie interesuje mnie teks jednolity tej ustawy.Z góry dziekuję

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota Witam Mam pytanie jaka kwota uligio na dziecko przysługuje w roku 2011?Będę wdzięczna za wszelkie informacje Zgdonie z inforacją ze strony money.pl - cyt: "W zeznaniu

ustawa o vat 2011 tekst jednolity

ustawa o vat 2011 tekst jednolity

ustawa o vat 2011 tekst jednolity Witam Gdzie znjadę tekst jednolity ustawy o podatku VAT na rok 2011?Z góry będę bardzo wdzięczna

darmoy program do rozliczen podatku

darmoy program do rozliczen podatku

darmoy program do rozliczen podatku Witam Mam pytanie gdzie znajde darmowy program do rozliczeń podatku w rok 2011?z góry dziekuje za odpowiedzi

nabycie spadku po upływie pół roku

nabycie spadku po upływie pół roku

nie płacić i mieć zwolnienie z podatku od spadku?? Czy jest jakaś możliwość, żeby wybrnąć z tej sytuacji?? Prosiłbym o jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam i z góry dzięki

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

temat, ile ma wynosić taxa na przyszły rok, czyli 2012, a nie 2011 czy 2010 itp.? dzadzibóg Ile obecnie wynosi maxymalna stawka notarjalna?? halinka67 w jakim przypadku, o jaką sumę chodzi? (...)

Problemy z pracodawcą

Problemy z pracodawcą

Problemy z pracodawcą Witam. Zaczełam pracę w małej firmie i od 4 lat pracuję na 1/4 etatu pracodawca podpisał ze mna umowę w 2010, 2011 roku, a do dziś nie umie się doprosić o umowę za rok

nie rozliczyłam się/ brak dochodów

nie rozliczyłam się/ brak dochodów

2011 miałam dochód, ale nie rozliczałam się, być może pracodawca zrobił to za mnie, bo dostałam zwrot podatku na początku 2012. W 2012 nie miałam żadnych dochodów, ponadto skończyłam (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Witam.Rok temu przy rozwodzie zmniejszono mi alimenty z 450zl na 300zl.Mam dwie corki,14i16 lat.Tatus mieszka na stale w Niemczech.Tacy sa sedziowie.Pozdrawiam.Aga aga ja mam 18 lat rok temu urodzilam dziecko