progi podatkowe w 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

mają wynosic progi podatkowe na 2013 rok? klikuś Na ten rok progi podatkowe pozostają bez zmian? monika54 Nie wiem nic o żadnych zmianach w tym temacie. judyta45 Skala podatkowa (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

zmianie ulegną zasady przyznawania becikowego a także jego suma. Pojawią się nie obowiązujące do tej progi progi dochodowe w wysokości 1922zł w przeliczeniu na głowę w (...)

Skala podatkowa 2012 roku.

Skala podatkowa 2012 roku.

Skala podatkowa 2012 roku. Witajcie, czy zna ktoś stawki progów i inne wskaźniki (np. kwota wolna) dla podatku PIT od wynagrodzeń pracowników w 2012 roku? Z tego co wiem to, nic nie wskazuje (...)

koszty uzyskania, zus, ulga, progi  w 2011

koszty uzyskania, zus, ulga, progi w 2011

koszty uzyskania, zus, ulga, progi w 2011 Witam, czy ktoś wie czy KUP, ulga , ZUS i progi podatkowe w 2011 roku ulegną zmianie, nigdzie nie mogę znalezc informacji a muszę (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

to możliwe? milena35 Czy w przyszłym roku będzie podwyżka płacy minimalnej? Czy są juz jakieś projekty ile będzie tej podwyżki? Rząd zgodzi się na propozycje? hibas Z tego co mi wiadomo to ministerstwo (...)

Działalność  gospodarcza

Działalność gospodarcza

sprzedawać mają trafiać do osób fizycznych jak i firm Wiem ze do jakiejś kwoty są zwolnienia podatkowe również do posiadania kasy fiskalnej. I interesuje mnie też jakie są progi podatkowe (...)

Podatek liniowy w 2011???

Podatek liniowy w 2011???

Podatek liniowy w 2011??? Czy nie wiecie może, czy w przyszłym roku zmieniają się stawki podatkowe w rozliczeniach PIT?? Nic się nie zmienia. Nawet progi zamrozili. erudyta

praca legalnie w kraju uni na stalym zatrudnieniu + firma wlasna w pl

praca legalnie w kraju uni na stalym zatrudnieniu + firma wlasna w pl

jakie koszty badz progi podatkowe by mnie dotyczyly??? prosze o konkretne odpowiedzi :)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

vat25. co w takiej sytyacji mam zrobić. Prosze o odpowiedz guto Witam, mam pytanie mąż sam był w Holandii, ma fakturę na wynajem lawety, otrzymał w komisie w Holandii nie fakturę (...)

Polski budżet kosztem podatników

Polski budżet kosztem podatników

? można już powiedzieć, że: - niezagrożone są podwyżki dla 9,6 mln emerytów i rencistów ? będą nawet wyższe niż w tym roku, - podwyżek nie dostanie 0,5 mln urzędników, - zamrożone zostaną (...)

Skala podatkowa na 2012 krzywdzi lepiej zarabiających!!

Skala podatkowa na 2012 krzywdzi lepiej zarabiających!!

Skala podatkowa na 2012 krzywdzi lepiej zarabiających!! Jak sie spojrzy na te progi to nie trudno zauważyć że zasady ogólne opodatkowania są bardzo niekorzystne w przypadku uzyskiwania (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

w ogóle nie ma. Ich cennik ukryty jest w regulaminie, który sie akceptuje przy składaniu zamówienia jednocześnie na stronie w zakładce regulaminy mają cennik przewoźnika. Co moim zdaniem (...)

Nowe zmiany podatkowe od  31 marca 2012 r

Nowe zmiany podatkowe od 31 marca 2012 r

Nowe zmiany podatkowe od 31 marca 2012 r Od 31 marca 2012 r wchodzą zmiany podatkowe dotyczące tzw zaokrąglenia podatku. Przez te zmianę nawet odsetki w kwocie dziennej wynoszące (...)

Oszustwo podatkowe 2012 - gdzie to mogę zgłosić?

Oszustwo podatkowe 2012 - gdzie to mogę zgłosić?

Oszustwo podatkowe 2012 - gdzie to mogę zgłosić? Mam takie pytanie gdzie moge zgłosić oszustwo podatkowe. Posiadam informacje o danej firmie która na 90% dopuszcza się takiego oszustwa. (...)

Odliczenia od podatku 2012.

Odliczenia od podatku 2012.

Odliczenia od podatku 2012. Witam. Skąd mogę pobrać najbardziej konkretne informacje na temat tego co można odliczyć od podatku w 2012 roku? Szukam informacji dotyczących odliczen od (...)

Opóźnienia w Urzędzie Holenderskim.

Opóźnienia w Urzędzie Holenderskim.

deklaracje podatkowe 2012 do 01.04.2013 nie otrzymało decyzji do 01.07.2013. Sprawdzamy ten problem i postaramy się go możliwie szybko rozwiązać. Nie ma możliwości wysłania nowej deklaracji (...)

Niepoprawne dane w pit 37

Niepoprawne dane w pit 37

działalność w roku 2011 w mieście Y. W lutym 2012 dostałem pit 11 z danymi urzędu miasta X. Przekazałem ten pit 11 wraz z informacją o dochodach znajomej księgowej. Ta z (...)

Dzisiaj mija termin PIT-28.

Dzisiaj mija termin PIT-28.

czy też dzierżawy. Pamiętajcie, że nikt nie zabrania wam tego zrobić w wersji elektronicznej. Składając zeznanie podatkowe za 2012 r. należy pamiętać o prawidłowym wskazaniu swojego (...)

Ulga na dzieci 2012 dla rodziców po rozwodzie!

Ulga na dzieci 2012 dla rodziców po rozwodzie!

Ulga na dzieci 2012 dla rodziców po rozwodzie! Witam pytanie mam następujące. Czy ulga na dziecko przypadająca rodzicom tego dziecka którzy są rozwiedzeni przypadać będzie równo w 2012 (...)

termin złożenia zeznania podatkowego 2012

termin złożenia zeznania podatkowego 2012

termin złożenia zeznania podatkowego 2012 W jakim terminie należy złożyć zeznanie podatkowe za 2012 rok? Podatnicy są obowiązani składać urzędom skarbowym zeznania do dnia (...)

ulgi podatkowe dla singla 2012

ulgi podatkowe dla singla 2012

ulgi podatkowe dla singla 2012 Witma jestem singlem;) lub że tak powiem osobą żyjąca na kocią łapę, żadnych żon itp. tym bardziej mężów:P Co mogę sobie odliczyć napewno od podatku? internet, (...)

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

spełni definicję kosztów uzyskania przychodów, tj. czy spółka wykaże, że zakup samochodu "sportowego" ma na celu osiągnięcia przychodów lub zachowania albo (...)

Rozliczenia podatkowe od osób fizycznych 2012.

Rozliczenia podatkowe od osób fizycznych 2012.

się zawsze do kwietnia i to 30. czy w związku z nowym rokiem jakieś zmiany w terminie rozliczenia zaszły? \"Normalni\" podatnicy do końca wkeitnia musza się rozliczyć, a np tacy z PIT-28 i (...)

Rozliczenie podatkowe za prezent firmowe 2012

Rozliczenie podatkowe za prezent firmowe 2012

Rozliczenie podatkowe za prezent firmowe 2012 Hej wam. Jak wygląda sprawa prezentów firmowych w tym roku? wiem jak wygladała w tamtym ale ksiegowa mi mówiła ze zmiany weszły. prosze (...)

Wraca ulga internetowa!!

Wraca ulga internetowa!!

się chce z takich ulg podatkowych, to może jak takie ulgi to taki podatki? Jednorazowe na całe życie ;] Zamiast co roku płacić państwu zapłaćmy tylko raz w życiu? maksior11 Kurczę, no jak widzę (...)