progi podatkowe 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


koszty uzyskania, zus, ulga, progi  w 2011

koszty uzyskania, zus, ulga, progi w 2011

koszty uzyskania, zus, ulga, progi w 2011 Witam, czy ktoś wie czy KUP, ulga , ZUS i progi podatkowe w 2011 roku ulegną zmianie, nigdzie nie mogę znalezc informacji a muszę (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

to. Helena12 prosze panie, tata ma racje, sa 2 progi. wincent78 skala podatkowa z 2008 roku miała 3 progi podatkowe jako ostatnia. janek33 Witam forumowiczy. Co prawda to jest temat mniej (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

zmianie ulegną zasady przyznawania becikowego a także jego suma. Pojawią się nie obowiązujące do tej progi progi dochodowe w wysokości 1922zł w przeliczeniu na głowę w rodzinie. Do wniosku (...)

Podatek liniowy w 2011???

Podatek liniowy w 2011???

Podatek liniowy w 2011??? Czy nie wiecie może, czy w przyszłym roku zmieniają się stawki podatkowe w rozliczeniach PIT?? Nic się nie zmienia. Nawet progi zamrozili. erudyta

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna brutto (...)

progi dla zwolnienia podmiotowego 2011

progi dla zwolnienia podmiotowego 2011

progi dla zwolnienia podmiotowego 2011 Witam. Ile wynosi limit dla zwolnienia podmiotowego z VAT?. Czy w tym roku zmieniły się wartości? Chce się rozliczać poprzez ryczałt ewidencjonowany. Towar (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

://e-prawnik.pl/artykuly/ubezpieczenia-spoleczne/kiedy-przysluguje-zasilek-rodzinny.html - ostatnio zmieniły się progi dochodowe, przy których się można o zasiłek ubiegać.  Jeśli chodzi (...)

Działalność  gospodarcza

Działalność gospodarcza

sprzedawać mają trafiać do osób fizycznych jak i firm Wiem ze do jakiejś kwoty są zwolnienia podatkowe również do posiadania kasy fiskalnej. I interesuje mnie też jakie są progi podatkowe (...)

Dochód z najmu a dochód z umowy o pracę

Dochód z najmu a dochód z umowy o pracę

mieszkania będzie się łączył z dochodem z umowy o pracę i wpływał na progi podatkowe?

praca legalnie w kraju uni na stalym zatrudnieniu + firma wlasna w pl

praca legalnie w kraju uni na stalym zatrudnieniu + firma wlasna w pl

jakie koszty badz progi podatkowe by mnie dotyczyly??? prosze o konkretne odpowiedzi :)

II próg podatkowy 2012/2013

II próg podatkowy 2012/2013

32 % od całej sumy to mi wychodzą jakieś chorendalne sumy. http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/progi-podatkowe-2012-znamy-stawki.html - tu są zamieszczone przykłady jak obliczyć podatek, (...)

Ulgi podatkowe w 2011 roku !

Ulgi podatkowe w 2011 roku !

Ulgi podatkowe w 2011 roku ! Jakie ulgi podatkowe są przewidziane na 2011 rok ?? z góry dziękuję za odpowiedź!

Rozliczenia podatkowe za 2011

Rozliczenia podatkowe za 2011

Rozliczenia podatkowe za 2011 Interesuje mnie kwestia składania zeznań podatkowych za 2011 drogą internetową. Jakie nowe formularze będzie można wypełnić i wysłać w takiej formie? (...)

Ulgi podatkowe 2011

Ulgi podatkowe 2011

Ulgi podatkowe 2011 Witam. czy ktoś ma dostęp do wiadomości dotyczących ulg podatkowych na 2011 rok? bardzo bym prosił o takie informacje. z góry dziękuję za odpowiedź! Hej, sam sie (...)

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011??

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011??

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011?? witam szukam informacji na temat zeznań podatkowych za rok 2011, chodzi mi o to jakie ulgi podatkowe obecnie sa dostepne? (...)

Niepoprawne dane w pit 37

Niepoprawne dane w pit 37

zeznania podatkowe bazując na numerze identyfikatora podatkowego czy teraz pozostaje mi czekać na pismo z urzędu?

koszty uzyskania przychodu 2011

koszty uzyskania przychodu 2011

Witajcie, mam pytanie, cz podatek od nieruchomości może być kosztem uzyskania przychodu? Jak uważacie i jak na to patrzy prawo podatkowe? quszti Ogólnie rzecz ujmując to może być. Bo zgodni z treścią (...)

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu Witam jakie ulgi podatkowe obowiązy=uje w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje na ten temat

PESEL i Pit 2011

PESEL i Pit 2011

. alisza18 Osoby fizyczne nieprowadzące biznesu lub niebędące zarejestrowanymi podatnikami VAT nie muszą w kontaktach z administracją posługiwać się już numerem identyfikacji podatkowe. moskau (...)

VAT 2011 - zmiana stawek podatkowych !!!

VAT 2011 - zmiana stawek podatkowych !!!

VAT 2011 - zmiana stawek podatkowych !!! Obowiązujące stawki podatkowe na: http://podatki.gazetaprawna.pl/grafika/453428,48723,vat_2011_nowe_stawki_stare_faktury.html

zeznanie PIT za 2011 rok przez internet

zeznanie PIT za 2011 rok przez internet

zeznanie PIT za 2011 rok przez internet Witam mam ważne pytanie, czy z jednego komputera(IP) można wysłac tylko jedno zeznanie podatkowe czy więcej? To może troche dziwne pytanie ale chyba ważne (...)

rewolucja VAT

rewolucja VAT

rewolucja VAT Witam! Sporządzam zeznania podatkowe kilku przedsiębiorcom. Prezydent 24 marca podpisał ustawę nowelizującą z 18 marca 2011 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz (...)