progi podatkowe 2010 rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

mają wynosic progi podatkowe na 2013 rok? klikuś Na ten rok progi podatkowe pozostają bez zmian? monika54 Nie wiem nic o żadnych zmianach w tym temacie. judyta45 Skala (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

zmianie ulegną zasady przyznawania becikowego a także jego suma. Pojawią się nie obowiązujące do tej progi progi dochodowe w wysokości 1922zł w przeliczeniu na głowę w rodzinie. Do wniosku (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

dochodowych, od których liczona jest interwencja socjalna. Chcemy, aby te progi wzrosły o wskaźnik inflacji, takie pierwsze przymiarki to 2,1 proc. Skutki finansowe to około 200 mln zł na ten rok (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

składaniu wniosku na przyszły rok, urzędniczka stwierdziła, iż takiego prawa nie posiadam. I nie wiem na podstawie jakiego aktu prawnego ona tak powiedziała. madzia292929 Art. 3. Ilekroć w ustawie (...)

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

wpisać NIP małżonka/małżonki. W pole numer 5 należy wpisać rok, za który dokonujemy rozliczenia. W tym roku będziemy wypełniać pity 2010 formularze, więc w pole numer 5 będzie trzeba (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

sierpnia 2010 r. w Wydziale I na rozprawie sprawy ze skargi J. B. na postanowienie Dyrektora Izby Skarbowej we W. Ośrodek Zamiejscowy w L. z dnia [...] stycznia 2010 r. nr [...] w przedmiocie odmowy (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

, gdy nie ma niezależnych organizacji, które podejmowałyby pracę na rzecz dłużników. Utworzony przez: Laurent Berthel, modyfikacja: czw 18 mar 2010 14:16:54 CET Janchen prawo-cywilne.net W 1994 (...)

zachowek

zachowek

temu)moi rodzice podarowali mi dzialke budowlana. Mama zmarla w 2006 a Ojciec w 2010. Ojciec pozostawil testament, ze daruje swojemu wnukowi akcje pracownicze. Czy przysluguje mi prawo do zachowku od

PIT Fałszywe zeznanie podatkowe

PIT Fałszywe zeznanie podatkowe

rok 2010, na ktorym widnieje zawyzona kwota moich dochodow.Kwota zostala zawyzona ponad 3 krotnosc moich rzeczywistych dochodów.Dodam ponadto iż moi koledzy maja ta sama sytuacje.Klub ma w obec (...)

Pit za 2009 i 2010

Pit za 2009 i 2010

Pit za 2009 i 2010 witam, moja znajoma ma taki problem , chciała złożyć zeznanie podatkowe w tym roku ale dowiedziała się, że jej zeznania za tamten rok nie zostały złożone, miała (...)

Zbliża się koniec terminów rozliczeń

Zbliża się koniec terminów rozliczeń

: Niemicy za 2009 rok (także Gewerbe za 2009) Irlandia za 2009 Austria za 2008 Holandia za 2008 Belgia za 2008 Norwegia za 2010 należy złożyć do końca bieżącego roku. Aby uniknąć problemów (...)