Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  ..? Pozdrawiam anca Witam ponownie i dziękuje za odpowiedz na moje pytanie. Odpowiedz na pytanie 1. Akta spraw z orzeczoną kara pozbawienia wolności w zawieszeniu bez dozoru kuratora, o (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  prawdopodobnie sprawa NIGDY nie trafi do sądu. 4. Proszę pamiętać, nawet prośba o rozłożenie na raty jest traktowana jako uznanie długu , co powoduje, iż termin przedawnienia biegnie (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  pojazd jest jego własnością (posiadam wszystkie dokumenty). Babka w US mówi, że potrzebna jest chociaż jakaś pieczątka tego komisu, bo tak nie wie, czy on rzeczywiście był właścicielem?. Rozmawiałem (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  . 3500 netto miesięcznie. Płace z własnej woli na 7 miesięczna córeczkę 450 złotych miesięcznie. Oprócz tego dodatki w naturze, pieluchy, ubranka, zabawki, szczepionki (200-300) Aktualnie (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  prowadzona była w 1974 roku.. szymonwojtczak@vp.pl moim zdaniem o 4 lata za późno tak to byś się obłowił chłopie... tryr tzn od kiedy jest ustawa? milan polecieć można bardzo prosto....art. (...)

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca10 Listopada 2001

  umiejętności zawodowe, wykształcenie, doświadczenie itp. Jeżeli doodatkowo dopuściłeś do utraty pracy (np. wypowiedziałeś umowę o pracę) sąd nie weźmie tej niekorzystnej zmiany w (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  cześciowo wypełniony przez zakład pracy. Natomiast jeśli chodzi o nowe zasady, czyli zasiłek rehabilitacyjny - zakład pracy nie ma już niestety takiego obowiązku, więc na wszelki (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  1986 1991 przez pięć lat systematycznie wg.umowy.wypłata ma być w kwietniu. proszę o jakieś dobre rady. operator_guide@interia.pl. pzdr marek zgłoś się do Powiatowego Rzecznika Konsumentów, (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  pierwsze złożę doniesienie na Policję o nękaniu nas telefonami(i moich rodziców) oraz o otwieranie cudzej korespondencji. Ale dochodząc do sedna sprawy w ostateczności jeśli (...)

 • Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?27 Stycznia 2004

  , a on będzie coraz bardziej rodznny, później powie, ze zona chora, córka zdaje na studia, kłopoty majątkowe i zawsze będziesz kochanką. Szkoda cie do takiej roli, Weroniko, pozdrawiam 1czer64 Marto Ja (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.