prośba o przeniesienie w pracy na inny oddział Wyszukiwarka e-prawnik.pl


zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

isc do pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w góre. i ile nam zostaje (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

opodatkowania. To może nakłonić brudasa do zmiany zdania. mrozowskim Witam. Kupiłem samochód w Niemczech na rachunek z autokomisu na siebie, czy w związku z tym mogę go odsprzedać (...)

jak umotywować wniosek o przeniesienie na inny oddział w pracy?

jak umotywować wniosek o przeniesienie na inny oddział w pracy?

jak umotywować wniosek o przeniesienie na inny oddział w pracy? jak umotywować wniosek o przeniesienie na inny oddział w (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

sprzedawcy biletow... przeciez lepiej jest dac komus zarobic na sprzedarzy biletow w kiosku niz zatrudnic sprzedawce w autobusie na 8h, tak? bo tyle podatkow odchodzi ..??? , bo, np (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie art. 14 (...)

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

alimenty na rodzinę i chyba wytrąciliśmy mu oręż z ręki Oby tak było do końca. Dukczewska Miałam okropnie trudną sprawę z moim byłym mężem w sprawie w sądzie o rozwód (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

ktoś zna się na takich sprawach niech napisze do mnie, nie stać mnie obecnie na fachową poradę prawnika. Nijel Dzien dobry, czy moge Pania prosic o pomoc w uzyskaniu informacji (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w góre. i ile nam zostaje w (...)

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

mieszkający w jej sąsiedztwie doświadczyli jej interwencji w różnych sprawach- głośniej ktoś się odezwał inny stuknął drugi puknął jeszcze inny zapalił papierosa na (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty na siebie???? bardzo prosze o pomoc kinamina Jesli w marcu koncze 25 lat i chce dalej studiowac dziennie, czy w takim przypadku jestem w stanie wygrac sprawe o (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

pieniedzy na dalsza nauke wiec siedze w domu bez jakiegokolwiek zawodu mam zamiar napisac o pienieadze na dzieci i na siebie. ile moge rzadac? on dzieci nie odwiedza nie spedza (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

PZU w tekim kalkulatorze znalazłem w necie wychodzi mi 10 tys. nowych czy to mozliwe żebym tyle odzyskał proszę o jakies informacja czarek.skijar87@wp.pl czarek. czarodziejka42 proszę (...)

Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?

Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?

fizycznej ,której kobieta o niskim temperamencie mu nie zapewnia.Tak jak my kobiety tkwimy nieraz w nieszczęsliwym zwiazku latami i placzemy w poduszkę tak i męzczyzni nieraz cierpia tkwiac (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

I TEŚĆ MA BARDZO WPŁYWOWYCH ZNAJOMYCH. W MIĘDZYCZASIE ŻONA ZAŁATWIŁA SOBIE OBDUKCJĘ LEKARSKĄ I OSKARZYŁA O POBICIE. W ZWIĄZKU Z TYM ŻE MĄŻ PRACUJE W WOJSKU INFORMACJĘ (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

podpisałm umowe o wynajem mieszkania na czas okreslony(do maja)w umowie byla zawarat klauzura o miesiecznym wypowiedzeniu i o kaucji o ktorej dowiedzielismy sie w (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

to tydzien ;( > problem polega na tym ze boje sie ze w pracy nie przedłużą mi umowy gdyz :§ 3. Umowa o pracę zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

. Wszystko zależy od Ciebie jak do tej sprawy podejdziesz.Jeżeli mogę Ci doradzić, to w Sądzie bądź opanowany ale wiedz czego chcesz i na czym ( na kim ) Ci zależy,na dziecku (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

...... H(a)Ci do tego Ja dostalam mandat 100 zl za otwarta puszke piwa siedzac spokojnie z kumpela na murku wieczorkiem w pierwszy dzien pobytu w Polsce,takie bylo przywitanie mnie w (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

zadłużenia odbyła się sprawa w sądzie. Co z przedawnieniem w mojej sytuacji? Jan W 2001 R ZAŁOZYLEM KONTO BANKOWE W PKO S.A. TYM Z BYCZKIEM DOSTAŁEM LIMIT NA KARCIE 1000 (...)

Oskarżony o uporczywe uchylanie sie od płacenia alimentów

Oskarżony o uporczywe uchylanie sie od płacenia alimentów

na wywiad, był zarejestrowany w PUP i zostało wysłane pismo o aktywizacje. Po miesiacu przyszła informacja o wyrejestrowaniu dłuznika z PUP z powodu nie stawienia sie w PUP (...)

Pomówienie (zla opinia o pracowniku)

Pomówienie (zla opinia o pracowniku)

( toczy sie sprawa w Sądzie Pracy) z zarzutem nierównego traktowania w pracy. Co powinienem w tej sprawie zrobić? Dyrektor oszukał Sąd. Czy mam o tym powiadomić Prezesa (...)

Mobbing w pracy!!!

Mobbing w pracy!!!

nadal. Jestem wciaz przez nich przesladowana, glownie w sieci i mam pewnosc, ze osoby te korzystaja w tym celu z komputera w pracy. Moje pytanie brzmi: czy bedac zatrudniona na (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

może zadziałać w przyszłości w drugą stronę, i dziadkowie, o ile będą żyli, oraz twoi rodzice mogą wystąpić o wsparcie z twojej strony, gdy skończysz studia, i będzie (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

dyskfalifikuje do tej pracy proszę o odpowiedz na tej stronie lub joasia1402wp.pl joasia1980 Praktyka w kurateli społecznej na pewno pomoże Ci przybliżyć charakter pracy,ale (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

ludzie z takich firm i oni też czasem piszą na nich. A odpowiadając na ich zaczepki i dając się wciągnąć w to człowiek zniża się do ich poziomu a nie o to chodzi. sator windykator (...)

gdzie można złożyć skargę na prac, obsługi w orange??

gdzie można złożyć skargę na prac, obsługi w orange??

telefon. W salonie byłam W piatek, Pan powiedział, że telefonu nie ma na magazynie, ale W poniedziałek go zamówi, więc W srode najpóźniej powinien być. Jest sroda, idę (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

ubiera dzieci ani mnie,siebie tez nie ubiera.Jeśli chodzi o mnie i o dzieci pomagają mi rodzice(ubieraj nas itd.)sypiamy osobni tzn.ja w pokoju z dziecmi a mąż w swoim pokoju.Współżyjemy (...)

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

MALZENSKIEGO ZAMIENILA JE NA WIEKSZE ( DOKLADNIE W ROKU 1988 ) . OJCIEC NIGDY W TYM MIESZKANIU NIE MIESZKAL , NAWET NIE BYL ZAMELDOWANY ( PRZEBYWA ZA GRANICA ). W ROKU 1995 MOI RODZICE (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

ustawo wolny od pracy w tym przypadku jest to 3 maja i 1 listopada przypadaja w dni wolne od pracy to pracodawca ma obowiazek dac pracownikowi inny wolny dzien w pracy. (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie (...)