prawo rzeczowe 1946 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

wariatkę, albo kur...., albo margines społeczny bo sami stamtąd niekiedy - pochodzą!!!! własnościowe czy spółdzielcze i tak jesteś niezrównoważona - bo wogóle to co ty chcesz???? Prawo, prawo (...)

Wykup mieszkania lokatorskiego

Wykup mieszkania lokatorskiego

sprzedaż na zasadach ustawowych, czyli za 50 proc. http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060920/prawo/prawo_a_1.html Fix Spółdzielcza "niby własność" W związku z tym, iż wiele (...)

Jak zmusić męża (procedura sądowa)do łożenia na dom

Jak zmusić męża (procedura sądowa)do łożenia na dom

bankowych , sądy się toczą w ślimaczym tempie a żyć trzeba i opłaty robić . Może ktoś wie jak zmusić takiego pasożyta do partycypowania w kosztach utrzymania domu ? Iwona 1946 (...)

Sąsiad chce abyśmy po jego smierci przejęli jego mieszkanie lokatorskie!!!

Sąsiad chce abyśmy po jego smierci przejęli jego mieszkanie lokatorskie!!!

podobnego w "cywilizowanym" świecie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego jest to ograniczone prawo rzeczowe. Poza tym, w przypadku upadłości spółdzielni (...)

Testament za granicą

Testament za granicą

dziedziczenia, a to prawo rzeczowe nie jest znane prawu państwa członkowskiego, w którym na nie się powołano, prawo to podlega, o ile zachodzi taka potrzeba i w zakresie, w jakim jest (...)

Bardzo dobry adwokat Warszawa (ale nie tylko) - prawo karne

Bardzo dobry adwokat Warszawa (ale nie tylko) - prawo karne

herberto Jeśli chodzi o prawo karne to mogę polecić mecenas Barbarę Laskowską. Pani adwokat jest świetna w tym co robi: nie tylko ma ogromną widzę i doświadczenie, ale też takie ludzkie podejście. (...)

Wydawnictwo Beck - różne nowe książki TANIO

Wydawnictwo Beck - różne nowe książki TANIO

postępowania karnego Tom 4 Hofmański Beck Kodeks postępowania cywilnego Tom 3 Piasecki Beck Kodeks spółek handlowych Tom 3 Szajkowski Beck Prawo Rzeczowe tom 4 Gniewek Beck 2 wydanie Prawo (...)

najlepszy adwokat Warszawa-opinia

najlepszy adwokat Warszawa-opinia

interesy klienta, od strony prawno finansowej. MatiWawa Adwokat Michał Krawczyk prowadził moją sprawę rozwodową. Rozmowy były bardzo rzeczowe i konkretne. Zostałem kompleksowo poinformowany o sposobie

Kto jest właścicielem działki?

Kto jest właścicielem działki?

prawo? Kiedyś miał działke i ja sprzedał i nie wiadomo gdzie sa pieniadze podejrzewamy ze je przepił nie chcemy mu nic oddawać Justyna prawo-cywilne.net Widziałem ciekawą działkę z tablicą (...)

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

nie? Wiem, że z prawem bywa różnie- Pan Pińkowski widać nie robi tego pierwszy raz- skoro skutecznie oszukuje w różnych kwestiach, zabiera ludziom materiały dowodowe itp.. prawo jest popierdzielone (...)

Rozwód - szukam adwokata we Wrocławiu

Rozwód - szukam adwokata we Wrocławiu

tego rankingu najlepszych adwokatów do rozwodu https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-rodzinne/ Tu masz namiar +48 666 609 065. sylwiawojtaszek Śmiało rekomenduję Adwokat Magdalenę Chróścielewską (...)

Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

godnego zaufania w mojej sprawie. Już na pierwszym spotkaniu w kancelarii przedstawił konkretne i rzeczowe podejście do problemu i możliwe rozwiązania. Teraz wprowadzamy je w życie ale jestem również (...)

Własnościowe Prawo Spółdzielcze a rozdzielność majątkowa małżonków

Własnościowe Prawo Spółdzielcze a rozdzielność majątkowa małżonków

albo dla celów tylko jednego małżonka - bo mieszkanie wspólne już mają). Bank zna to prawo i wie, że zabezpieczenie rzeczowe (hipoteka) zależy w takim przypadku od obojga małzonków, a nie (...)

czy kontroler biletów ma do tego prawo?

czy kontroler biletów ma do tego prawo?

się z tego leka awantura, wezwano policje itp. Ponoć bede wezwany na komende, czy mogę coś zrobić, aby udowodnić że nie była to moja wina? Co mi ewentualnie za to grozi? Prosze o rzeczowe informacje!

napoje w pracy

napoje w pracy

. 1106 z późn. zm.) świadczenia rzeczowe wynikające z przepisów o bezpieczeństwie i higienie pracy, a taki charakter mają wymienione posiłki i napoje, nie są objęte składkami ubezpieczeniowymi. (...)

Alimenty na byłego męża.

Alimenty na byłego męża.

NAPISAŁ TAKIE PIERDOŁY TO DO KSIĘGI TRZEBA WPISAĆ ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????. GOŚĆ Ja myślę, że nie ma co spekulować, bo prawo i emocje to (...)

PRESCO!POMOCY!!!

PRESCO!POMOCY!!!

czy nie... Ważne, że proceder jest bezprawny i macie prawo do obrony. Jedyna szansa na zwlaczenie tej firmy, to tysiące zgłoszeń do prokuratury na ta firme. Wysztarczy jeden mail na adres waszej

Najlepszy adwokat w Poznaniu

Najlepszy adwokat w Poznaniu

prawo karne. olkiewicz43 Polecam kancelarię adwokacką Adwokat Kamil Wasilewski, pan mecenas pomyślnie załatwił moją sprawę i szczerze go polecam. tomlach Najlepszym adwokatem w Poznaniu jest dla (...)

Ustawa o ogrodach działkowych.

Ustawa o ogrodach działkowych.

prawo rzeczowe użytkowania działki, prawo dziedziczne, czego do tej pory nie było, bo o tym, kto wchodzi po zmarłym, decydował zarząd. Gdyby zarząd działek nie zaskarżył ustawy (...)

Prawa Ukrainki z mężem Polakiem i dzieckiem w Polsce

Prawa Ukrainki z mężem Polakiem i dzieckiem w Polsce

Morze ja ścigać spokojnie prawo jest za nim pawloo

Posiadanie

Posiadanie

Posiadanie Gdzie mogę znalezc (w internecie) artykuły dotyczące posiadania? Chodzi o prawo cywilne/ prawo rzeczowe/ poisdanie! Wazne aby serwis ten byl bezpłatny! (Ola_m) pm w archiwum gatety

Typy własności mieszkań

Typy własności mieszkań

od kryterium w czyich zasobach one istnieją.Spuścizńą zeszłego okresu jest tak zwane OGRANICZONE PRAWO RZECZOWE, które generalnie powoduje że do jednego lokalu przyznają się dwa podmioty (...)

Kupno działki

Kupno działki

prawo wystąpić do sądu z roszczeniem o zasiedzenie części nieruchomości na której stoi jego budynek, jeśli stoi tam od 30 lat, bo taki jest okres zasiedzenia w złej wierze, a w dobrej jeszcze krótszy

Zadośćuczynienie i odszkodowanie z OC sprawcy

Zadośćuczynienie i odszkodowanie z OC sprawcy

wypadku, ? najbliższej rodzinie osoby, która w wyniku wypadku poniosła śmierć. Z ubezpieczenia OC sprawcy odszkodowanie wypłaca się zarówno za szkody rzeczowe, jak i osobowe. Szkodę z polisy OC (...)

Skuteczny adwokat rozwód Łódź

Skuteczny adwokat rozwód Łódź

Skuteczny adwokat rozwód Łódź Witam wszystkich. Poszukuję skutecznego adwokata z Łodzi, ktora specjalizuje sie w sprawach o rozwód. Musi być to ktoś z bardzo dużym doświadczeniem, agresywny i walczący (...)

DOBRY ADWOKAT DO ROZWODU

DOBRY ADWOKAT DO ROZWODU

://www.dobryprawnik-lodz.pl/thread-category/prawo-rodzinne/ Jeżeli macie jakiś problem to polecam się z nią skontaktować (telefon 666-609-065) i przedstawić jej sytuację. Pomoże i Wam. Pozdrawiam (...)

Szukam dobrego prawnika w Warszawie

Szukam dobrego prawnika w Warszawie

adwokatów do rozwodu https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-rodzinne/ Tu masz namiar +48 666 609 065. sylwiawojtaszek Ja trafiłam do kancelarii pani Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej bez większych (...)

Adwokat od prawa karnego - Poznań

Adwokat od prawa karnego - Poznań

-uniewinnienie od wszystkoch zarzutôw!!!!! Wszyscy mówili, że się nie da a się udało. Super skuteczny.!!! Tu sobie zobaczcie jeszcze https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-karne/ annajakubczyk

Oznakowanie towaru na rynek polski

Oznakowanie towaru na rynek polski

przypadku sprzedaży takich towarów bez polskich oznakowań? Czy mógłbym przygotować metki we własnym zakresie? Co wówczas musiałoby się na nich znaleźć/jakie informacje? Będę bardzo wdzięczny za (...)

Niebieska Karta

Niebieska Karta

ogóle Dzielnicowemu? I czy mam prawo wglądu do całości mojej NK przed tym faktem, a - jeśli nie - czy on jest zmuszony mi pokazać ten dokument przy wizycie bądź później? - wiem, że Dzielnicowy (...)

1

2