Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • wykroczenia przeciwko prawa pracy16 Października 2011

  potrafi przywiezc pracownika (z dwu tyg delegacji ) w sobote o 1!!! w nocy do domu a w niedziele nastepnego dnia dzwoniac o godz 20 informuje pracownika ,ze o 23 tego dnia wyjezdza zpowrotem do pracy. Zdazalo (...)

 • Ile urlopu mi się należy???3 Stycznia 2006

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu na 1/2 i ma 26 dni.Jak to w końcu jest??Bardzo proszę (...)

 • Kara Nagany12 Marca 2008

  Witam.Czy pracodawca nakładając karę musi wyszczegolnic rodzaj popełnionego wykroczenia w sposób konkretny tz. dokładnie za jakie przewinienie.Co zrobic natomiast jeżeli pracodawca w wyszczególnieniu popelnionego (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  lekarskim i poszukiwac pracy. Okres pobierania składek chorobowych można przedłużyć do 6 miesięcy, trzeba tylko znaleźć w sobie jakąs chorobę niestety. Michał prawo-pracy.net trzeba ich (...)

 • Ile przysługuje mi urlopu8 Lutego 2007

  Witam, pracuje od 01.10.2006 w pewnej firmie i chce wziac w kwietniu, ile do tego czasu bedzie mi przyslugiwac urlopu? Ukonczylem srednia szkole z matura.Jestem na studium policealnym.Czy to prawda ze za kazdy przepracowany (...)

 • Chcę rozwodu - SZUKAM b. dobrego ADWOKATA13 Września 2002

  Fachowa obsługa prawna. Odszkodowania komunikacyjne i inne, zadośćuczynienia, spadki, zachowki, rozwody, separacje, alimenty, prawo spółek handlowych, prawo pracy. Naprawdę bardzo dobra (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  tzn. wrócić do swoich regulaminowych godzin pracy (które do tej pory były nagminnie łamane- mam wypracowane nadgodziny za które mi nie zapłacili i nie zapłacą).Moja szefowa oświadczyła że nic (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  , żeby urzędy przymknęły oko na te cholerne 2 zł ? proszę o odpowiedź Grześ prawo-pracy.net WITAJ MAGDA czy możesz i napisać jak liczą te dochody z us? bo wiadomo moje sa za 2007 ale ja teraz (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  orzeczenie Sądu Najwyższego. Ewa czyli jesli mam sobote wolna to moge 3 maja przeniesc sobie na 2 maja? i to by mi pasowalo ale z tym moim pier... szefem sie nie dogadam asia Jezeli dzien ustawo wolny od pracy (...)

 • Zostałam oszukana! Czy ktoś mi pomoże ?1 Września 2005

  Dzień dobry! Szukam pomocy lun odpowiedzi na sporo pytan. Otóż dalam ogloszenie do internetu że poszukuje pracy mój przyszly pracodawca zadzwonił do mnie i umówiliśmy sie na spotkanie. Mialam pracować (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane