prawo podatkowe 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

podatkowego za 2011? dorisek1616

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

myszunia84 prawo-pracy.net Super strona, szkoda, że na niej pusto...:( Sc prawo-pracy.net urlop wychowawczy nalezy wykorzystac do ukonczenia przez dziecko 4 roku życia :) prawo-pracy.net (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

mają wynosic progi podatkowe na 2013 rok? klikuś Na ten rok progi podatkowe pozostają bez zmian? monika54 Nie wiem nic o żadnych zmianach w tym temacie. judyta45 Skala podatkowa 2013 Do 85.528 (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

tym moje pytanie kiedy będe miała prawo do urlopu w wymiarze 26 dni? nika32 prawo-pracy.net ile urlopu przysługuje pracownikowi, kótry pracował 8 dni i się zwoilnił? irmina prawo-pracy.net (...)

koszty uzyskania przychodu 2011

koszty uzyskania przychodu 2011

Witajcie, mam pytanie, cz podatek od nieruchomości może być kosztem uzyskania przychodu? Jak uważacie i jak na to patrzy prawo podatkowe? quszti Ogólnie rzecz ujmując to może być. Bo zgodni (...)

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

/x_C_I__P_40157570__PZTA_0D.html 8. PRAWO INTERTEMPORALNE W PRAKTYCE SĄDOWEJ termin: 14 czerwca 2011 r. Warszawa, w godz. 10:00 - 16:00 wykładowca: Zbigniew Miczek, sędzia Sądu Rejonowego w

rewolucja VAT

rewolucja VAT

rewolucja VAT Witam! Sporządzam zeznania podatkowe kilku przedsiębiorcom. Prezydent 24 marca podpisał ustawę nowelizującą z 18 marca 2011 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

jutro. Czy mogę tak zrobić? Rob prawo-pracy.net umowa o pracę kończy mi się ostatniego grudnia jestem aktualnie na zwolnieniu lekarskim czy mogę chorować dalej? basia prawo-pracy.net Witam. Małżonka (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wiceprezesa, który w marcu 2011 roku zauważył, że wynagrodzenia rady nadzorczej są za wysokie. Dlaczego? Doszedł do nowelizacji tzw. ustawy kominowej. W artykule 29b ust. 2 napisano, że w 2011 (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

sad nakazał mi spłacić brata ,który zrzekł sie części majątku na mnie, nie chciał on spłaty i po 14 latach się dopomina z 0dsetkami 54% rocznie.Czy ma do tego prawo? kora prawo-cywilne.net (...)

Ulgi podatkowe w 2011 roku !

Ulgi podatkowe w 2011 roku !

Ulgi podatkowe w 2011 roku ! Jakie ulgi podatkowe są przewidziane na 2011 rok ?? z góry dziękuję za odpowiedź!

Rozliczenia podatkowe za 2011

Rozliczenia podatkowe za 2011

Rozliczenia podatkowe za 2011 Interesuje mnie kwestia składania zeznań podatkowych za 2011 drogą internetową. Jakie nowe formularze będzie można wypełnić i wysłać w takiej formie? (...)

Ulgi podatkowe 2011

Ulgi podatkowe 2011

Ulgi podatkowe 2011 Witam. czy ktoś ma dostęp do wiadomości dotyczących ulg podatkowych na 2011 rok? bardzo bym prosił o takie informacje. z góry dziękuję za odpowiedź! Hej, sam sie (...)

Czy firma Hekko toleruje łamanie prawa autorskiego?

Czy firma Hekko toleruje łamanie prawa autorskiego?

początku tego roku 7 stycznia 2011, data indeksacji w google jest także z 7 Sty 2011. Jakbym był uparty to bym wszedł jeszcze w wyszukiwanie zaawansowane, ustawił przedział czasowy na 1 styczeń (...)

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011??

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011??

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011?? witam szukam informacji na temat zeznań podatkowych za rok 2011, chodzi mi o to jakie ulgi podatkowe obecnie sa dostepne? (...)

Niepoprawne dane w pit 37

Niepoprawne dane w pit 37

zeznania podatkowe bazując na numerze identyfikatora podatkowego czy teraz pozostaje mi czekać na pismo z urzędu?

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

tyle. Zakres działań jakie w ramach prowadzonego postępowania zaświadczeniowego winny podjąć organy podatkowe ogranicza się do zbadania, w oparciu o przedłożone dokumenty, czy doszło do nabycia (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał trzy polisy, (...)

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu Witam jakie ulgi podatkowe obowiązy=uje w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje na ten temat

koszty uzyskania, zus, ulga, progi  w 2011

koszty uzyskania, zus, ulga, progi w 2011

koszty uzyskania, zus, ulga, progi w 2011 Witam, czy ktoś wie czy KUP, ulga , ZUS i progi podatkowe w 2011 roku ulegną zmianie, nigdzie nie mogę znalezc informacji a muszę zdefiniować (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia się (...)

Czy w sytuacji gdy mam podpisaną umowę z siecią Orange do 22 kwietnia 2011 roku , owa sieć ma prawo

Czy w sytuacji gdy mam podpisaną umowę z siecią Orange do 22 kwietnia 2011 roku , owa sieć ma prawo

Czy w sytuacji gdy mam podpisaną umowę z siecią Orange do 22 kwietnia 2011 roku , owa sieć ma prawo Czy w sytuacji gdy mam podpisaną umowę z siecią Orange do 22 kwietnia 2011 roku , owa (...)

Od 10 maja 2011 można wyrzucić firmę z przetargu bez prawomocnego wyroku sądu !!!

Od 10 maja 2011 można wyrzucić firmę z przetargu bez prawomocnego wyroku sądu !!!

. PODSTAWA PRAWNA: Ustawa z dnia 25 lutego 2011 r. o zmianie ustawy - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2011 nr 87 poz. 484).

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

alimentów z ich strony; Art. 4. 1. Zasiłek rodzinny ma na celu częściowe pokrycie wydatków na utrzymanie dziecka. 2. Prawo do zasiłku rodzinnego i dodatków do tego zasiłku przysługuje: 1) (...)

Testy na prawo jazdy 2011 - darmowe testy na prawo jazdy kat B 2011

Testy na prawo jazdy 2011 - darmowe testy na prawo jazdy kat B 2011

Testy na prawo jazdy 2011 - darmowe testy na prawo jazdy kat B 2011 Polecam dla przyszłych kierowców stronkę z darmowymi testami na prawo jazdy obowiązujące od 2011 (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

kazdy powinien muwic co lezy na watrobie. prawo nalezy jeszcze raz poprawic. slaaawek alimenty.pl Prawo w Polsce jest takie i nie inne ,a ty powinieneś się wykastrować chemicznie by nie pierdzielić (...)

Święta w sobotę 2011 - Dni wolne od pracy 2011

Święta w sobotę 2011 - Dni wolne od pracy 2011

, który ustanawia dniem wolnym od pracy 6 stycznia (święto Trzech Króli). Jednocześnie zlikwidowane zostanie prawo do odbierania wolnego za święta przypadające w sobotę. Jednakże w 2011 roku (...)

Dni wolne od pracy 2011 - święta w sobotę 2011 ??

Dni wolne od pracy 2011 - święta w sobotę 2011 ??

, który ustanawia dniem wolnym od pracy 6 stycznia (święto Trzech Króli). Jednocześnie zlikwidowane zostanie prawo do odbierania wolnego za święta przypadające w sobotę. Jednakże w 2011 roku (...)

zachowek

zachowek

splacala przyznanej nam przez sad naleznosci za zachowek , to beda rosly odsetki , wiec jak bedzie regulowalo to prawo jesli po kilku latach te odsetki przewyzsza wartosc posiadlosci , a ta osoba umrze i

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

rozbijanie rodzin w majestacie prawa. ssatan Witam! Proszę o pomoc. Moja sprawa wygląda tak. 2 lipca 2011 roku wziąłem ślub z matką mojego dziecka. Syn ur się 26 sierpnia 2010r. Po pół roku małżeństwa, (...)

1

2

3

4

5

...

9