prawo pocztowe 2013 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Nowe prawo pocztowe od 1 stycznia 2013 roku!

Nowe prawo pocztowe od 1 stycznia 2013 roku!

Nowe prawo pocztowe od 1 stycznia 2013 roku! w wyniku zmian które przyjął senat z dniem 1 stycznia 2013 roku poczta polska traci monopol na przesyłki do 50 gram. zaczyna się wolny (...)

Liberalizacja prawa pocztowego 2013

Liberalizacja prawa pocztowego 2013

Liberalizacja prawa pocztowego 2013 Od pierwszego stycznia 2013 roku uwolniliśmy się od blaszek w listach, które dostarczano nam w niektórych przypadkach. Nowe prawo pocztowe sprawia, (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

wypłata i wypłata żony łącznie przekracza 538 zł .Czy liczy sie łączny dochód z całego roku czy tylko wielkość drugiej wypłaty. Czy takie jest prawo w roku 2013 .Prosze o pomoc bo (...)

w 2013r. weszło nowe Prawo pocztowe, które nakazuje operatorowi pocztowemu wypłacac odszkodowanie

w 2013r. weszło nowe Prawo pocztowe, które nakazuje operatorowi pocztowemu wypłacac odszkodowanie

w 2013r. weszło nowe Prawo pocztowe, które nakazuje operatorowi pocztowemu wypłacac odszkodowanie w 2013r. weszło nowe Prawo pocztowe, które nakazuje operatorowi pocztowemu wypłacac (...)

Dowódca Batalionu nie chce mi przedłużyć kontraktu - wydaję mi się, że to tylko jego \

Dowódca Batalionu nie chce mi przedłużyć kontraktu - wydaję mi się, że to tylko jego \"widzi mi

nagrodowy tak jak niżej: - styczeń 2013 r. - urlop nagrodowy 5 dni - dokładnej daty nie pamiętam 2013 r. - urlop nagrodowy 3 dni - lipiec 2013 r., sierpień 2013 r., grudzień 2013 (...)

Dowódca Batalionu nie chce mi przedłużyć kontraktu - wydaję mi się, że to tylko jego \\\

Dowódca Batalionu nie chce mi przedłużyć kontraktu - wydaję mi się, że to tylko jego \\\"widzi

nagrodowy tak jak niżej: - styczeń 2013 r. - urlop nagrodowy 5 dni - dokładnej daty nie pamiętam 2013 r. - urlop nagrodowy 3 dni - lipiec 2013 r., sierpień 2013 r., grudzień 2013 (...)

Dowódca Batalionu nie chce mi przedłużyć kontraktu - wydaję mi się, że to tylko jego \\\\\\\

Dowódca Batalionu nie chce mi przedłużyć kontraktu - wydaję mi się, że to tylko jego \\\\\\\"widzi

otrzymałem urlop nagrodowy tak jak niżej: - styczeń 2013 r. - urlop nagrodowy 5 dni - dokładnej daty nie pamiętam 2013 r. - urlop nagrodowy 3 dni - lipiec 2013 r., sierpień 2013 (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

informacje iż moja byłą żona będzie miała prawo zadłużenie wobec MOPS w Knurowie wpłacać w systemie ratalnym a ja pieniędzy nie (dostanę gdzie obecnie według mnie są bezprawnie przetrzymywane (...)

szanse na odzyskanie pieniędzy ?

szanse na odzyskanie pieniędzy ?

????? ?????? prawo-pracy.net bag Got You Way down? We Offer The Remedy CHANEL prawo-pracy.net watch was much too easy in the past, these days it is virtually impossible Apple iPhone 4 prawo-pracy.net (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

urlopu dla poratowania zdrowia. Jednak czuję się wypalona zawodowo.Czy w takim wypadku mam szanse na taki urlop? Pozdrawiam L. Zwolinska prawo-pracy.net Czy mam prawo do urlopu dla poratowania zdrowia

Jakie pismo napisać ?

Jakie pismo napisać ?

Wojewody Lubelskiego za pośrednictwem Prezydenta Miasta Lublin. Wojewoda Lubelski nie uznał jednak racji Marka Kowalskiego i w dniu 30 października 2013 r. wydał decyzję Nr WM-5/12 utrzymującą w (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

najemcom potem została babcia.Pytanie brzmi tak czy ma prawo nas wyrzucić bo jest osobą po 70tce i ma różne humory i czasem marudzi że nas przyjeła pod dach i ma do tego prawo mieszka również (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

-wynagrodzenie-wyniesie-1600-zl.html pimiolek Minimalne wynagrodzenie wynosi obecnie 1500 zł brutto. Prawdopodobnie w 2013 roku wzrosnie o 6,7% - do kwoty 1600 zł brutto, ale póki co to tylko propozycja

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

emocje, dziwi mi także wybiórcze traktowanie prawa, przecież: - kruk ma prawo żadać spłaty długu, także gdy roszczenie jest przdawnione, ale i - dłuznik ma prawo podnieś zarzut przedawnienia (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

(odcinki pocztowe gdzie jest jasno napisane ze pieniadze sa dla mojej mamy wg zastosowania sadu ktore odbiera za moja siostre ) czy to ma jakies znaczenie i czy mam szanse odzyskac zalegle alimenty wiem (...)

prawo

prawo

% wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę, tj. musi wynosić w 2013 r. co najmniej 1280 zł (brutto). czyli około 1000 netto Mamusie chcecie mieć pieniążki ?to pretensje proszę zgłaszać do (...)

zabrane prawko a motorower

zabrane prawko a motorower

pojazdu szynowego (Prawo o ruchu drogowym art.2 poz 32. pojazd silnikowy - pojazd wyposażony w silnik, z wyjątkiem motoroweru i pojazdu szynowego. Natomiast zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów

CZY KTOŚ SCIAGAL ALIMENTY PRZEZ PROKURATURE????

CZY KTOŚ SCIAGAL ALIMENTY PRZEZ PROKURATURE????

jeśli były mąż otrzymuje alimenty na syna a mimo to podał mnie do komornika . Mam wszystkie przekazy pocztowe , jednak ex złosliwy facet pisze , że przez cały 2015r. nie otrzymał alimentów i nie (...)

zamiana na mniejsze i wieksze czynsze-o co chodzi

zamiana na mniejsze i wieksze czynsze-o co chodzi

eksploatacyjna.okazalo sie ze kilka osob wykupilo mieszkania i zalozylo wspolnote,ale czy wspolnota ma prawo decydowac o wysokosci i rodzaju oplat za mieszkanie mamy?jak to wyglada prawnie?czynsz w tej chwili (...)

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

-mail stowarzyszenie.compertus@gmail.com Beata1204 nie wspominałam o innym nazwisku- Wy wymienialiście "Pińkowski" ja cały czas mam podpis W dniu 31 sierpnia 2013 01:17 użytkownik Z Poważaniem

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

na L4. Zus nie chce wypłacić mi pieniędzy za chorobę. Od sierpnia 2013 roku byłam zgłoszona do ubezpieczeń w tym do chorobowego. Urodziłam dziecko 25.12.2013 - nie wygłaszałam się od sierpnia (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

korzystać ze swoich praw? Jest określony okres przedawnienia i jest on Twoim prawem. Więc czemu z niego nie korzystać? i tak dłużnik ma prawo podnieść zarzut przedawnienia a wierzyciel ma prawo (...)

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego rok 2013

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego rok 2013

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego rok 2013 Witam wszystkich, przeszukałam chyba wszystkie mozliwe strony na temat KA i roku 2013, dokladnie chodzi mi o to kto się wybiera na prawo

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

to zrobic pozdro letek letek prawo-cywilne.net mam podobną sytuację skontakuj się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 510-086-459 m.laszczowski prawo-cywilne.net umowa najmu lokalu----- handlowego

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

praktyczną jazdę. Posiadał prawo jazdy kat. A,B,C, E. W wyroku sądowym napisane jest iż zatrzymuje mu się prawo kat. A,B. O innych nic nie ma. Mąż zdał na B czy odzyska C i E. Laki mam taki (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

dostalem w 2017 dopłaty z 2013, przedawnone uwazajcie na daty, odpisałem ze przedawnione i anulowani WIĘKSZOŚĆ DOPŁAT. Bo to co robią jest niezgodne z prawem, szczególnie dopłaty. PŁACISZ ZA PACZKĘ (...)

zachowek

zachowek

splacala przyznanej nam przez sad naleznosci za zachowek , to beda rosly odsetki , wiec jak bedzie regulowalo to prawo jesli po kilku latach te odsetki przewyzsza wartosc posiadlosci , a ta osoba umrze i

'Nowe' prawo jazdy

'Nowe' prawo jazdy

'Nowe' prawo jazdy Witam Jak wiadomo, 19 Stycznia 2013 mają wejść zmiany w egzaminowaniu na prawo jazdy. W związku z tym mam kilka pytań, na które być może nie da się odpowiedzieć (...)

Zamknięte konto - spłata zaległości za obsługę rachunku

Zamknięte konto - spłata zaległości za obsługę rachunku

zamknięte w 2013 roku, pani tłumaczyła mi że owszem tak mogło się stać bo wtedy nie został dostarczony akt zgonu. Czy mam im płacić czy mają takie prawo żadać odemnie zapłaty ? przecież (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

długiej nie przyjemnej rozmowie w której mnie straszono itp dowiedziałem się iż dług jest za jakiś jeden nie opłacony rachunek w PLAY z 2013 roku. Przez 7 lat nikt nigdy nie wysłał mi żadnego (...)