Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  na przykład chciałbym zapytać ile pracodawca zapłaciłby kary za to że zatrudnia na czarno? px prawo-pracy.net oo już coś mam ;) [...] "Zatrudnianie pracowników bez umów o pracę jest zagrożone (...)

 • Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków12 Kwietnia 2005

  Czy skreślenie z listy członków prowadzi bezpośrednio do eksmisji? Co z moim prawem własnościowym do mieszkania? Jakie są praktyczne skutki skreślenia z listy członków? Mam po prostu problem finansowy, (...)

 • za odmowę przyjecia MKK15 Lutego 2010

  Witam,zastanawiam się CZY WŚRÓD WAS JEST KTOŚ,KTO ORIENTUJE SIĘ W ...KODEKSIE DROGOWYM? A dlaczego? Otóż miałem sprawę na której tak świadkowie (patrol policji z prewencji)jak i oskarżyciel ich (...)

 • wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego9 Marca 2007

  ? bassia prawo-pracy.net JEZELI MAM NA UMOWIE 2 TYG.WYPOWIEDZENIE TO CZY PRACODAWCA MÓGL MI POWIEDZIEC ZE NIE CHCE ZADNEGO WYPOWIEDZENIA I TAK POPROSTU MNIE ZWOLNIC NA SLOWO?CZY JA WTEDY MOGE MU PRZEDSTAWIS (...)

 • prowadzenie pod wpływem na własnej posesji lub ziemi8 Lutego 2012

  mam pytanie, jak wyglada sprawa spozyweania alkoholu a nastpenie prowadzenia pojazdy ale po własnej posesji lub np po wlasnej ziemi?! czy mozna za to dostac mandat? to nie jest droga publiczna, ani osiedlowa. poprostu (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  zysie i nawet zus nie wie jak to jest dokładnie a tam ci powiedza byłam i wiem ze nie mozna 504 zł przekroczyc ale oni to obliczaja z pitu skarbowego za 2007 rok beata prawo-pracy.net witam azja,właśnie (...)

 • Prawo jazdy w 2011 r. - zmiany!15 Grudnia 2010

  Czy orientujecie się może, jakie zmiany nastąpią w uzyskiwaniu prawa jazdy w przyszłym roku? czy wydłuży się ilość godzin, które trzeba samochodem przejeździć? Program szkolenia osób ubiegających (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  [racodawcy o ciąży. W każdym razie wiele kobiet o tym, że jest w ciązy dowiaduje się ok. 3 miesiąca, tak miała moja koleżanka, cały czas miała krwawienia, myślała, że to okres, (...)

 • Przedawnienie wyroku22 Września 2004

  Jak dlugo trzeba czekac na przedawnienie wyroku, albo czy mozna ten wyrok zawiesic?? (karolllll) To reguluje k.k. Art. 103. par 1. Nie można wykonać kary, jeżeli od uprawomocnienia się wyroku skazującego (...)

 • Uprawnienia straży miejskiej31 Października 2013

  Witam otóż od niedawna borykam sie z problemem uprawnien strazy miejskiej w kwestii kontroli przez nich osiaganych predkosci kierujących pojazdem. Sprawa dotyczy stawiania fotoradarow przez w/w organ. Otóz na (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane