prawo o miarach 2001 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Art.23 1 & 3 k.p zmiana pracodawcy.

Art.23 1 & 3 k.p zmiana pracodawcy.

grudnia 2001 r.). W takim przypadku równiez zostalaby rozwiazana z uplywem terminu, na jaki zostala zawarta, to jest z dniem 16 grudnia 2001 r., i zgoda na urlop udzielona przez poprzedni zaklad (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

. Prosze o odpowiedz i pomoc. karlitojar bardzo proszę o kontakt będę bardzo wdzięczna mag@iso.pl Pozdrawiam mag_ma Prosiłabym o pomoc w unieważnieniu małżeństwa. Będę wdzięczna (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

......robisz sobie z nas pośmiewisko....... A potem o windykacji mówi się jak o wariatach......Żal i sromota wielka Tez windykator Fifi przeczytaj sobie Ustawę o prawie telekomunikacyjnym (...)

Spółdzielnia ignoruje wodomierze

Spółdzielnia ignoruje wodomierze

bylismy pod zarzadem zadnej spodzielni, bo blok byl wczesniej hotelem pracowniczym. Gorgiusz sluzę pismem z 1997 r urzędu miar o koniczności przestrzegania zapisu ustawy o miarach i ich (...)

Fotoradary - legalizacja

Fotoradary - legalizacja

wskazaniem instytucji wnioskujących o odstępstwo od wymagań paragrafu 13. Czy wszystkie legalizacje były legalne? Działaniem spójnym z powyższym jest gąszcz zmian w ustawie Prawo o (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

orzeczenie o konieczności pójścia na taki urlop? Bardzo proszę o jasne odpowiedzi. Z góry dziękuję. Anka prawo-pracy.net Witam! Jestem nauczycielem ze stażem 32 lat pracy i mam nabyte (...)

rewolucja VAT

rewolucja VAT

? Prawo o miarach ustawy. Została ona opublikowana w Dzienniku Ustaw nr 64, poz. 332. Czy mógłby mi ktoś w takiej \"pigułce\" przedstawić najważniejsze zmiany w ustawie? Co może być (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

myślę,że całkiem nieźle; jeśli chodzi o umocowania prawne, to proponuję przeanalizować treść art. 3 ustawy o kuratorach sądowych; poglądów o kopaniu dołków nawet nie chce mi (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

sprawa ta ulegla przedawnieniu? kiedy mam wyslac pismo o przedawnieniu? najpierw do firmy windykacyjnej czy od razu do sadu? bardzo prosze o szybka odpowiedz. kamila prawo-cywilne.net czy (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

starać się o głównego najemcę?Proszę o odp.na E-mail:jadwigasloma@gmail.com Jarek prawo-cywilne.net czy babcia moze przepisac wnuczce mieszkanie komunalne katrina prawo-cywilne.net (...)

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

). Źródło i podstawa prawna: Ustawia z dnia 21 czerwca 2001 r. o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Z 2005 r. Nr 31, poz. 266, z (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

nowelizacje, o wyrażenie opinii na ten temat i ewentualne podanie ustawy i paragrafu oraz źródła literaturowego. Chciałbym nadmienić, że nie chodzi mi o zaniechanie płacenia alimentów, ale (...)

Aplikacja radcowska -wszelkie informacje

Aplikacja radcowska -wszelkie informacje

się bezduszna. Pa! Ewqa Katowice: a) prawo cywilne materialne i procesowe – 12 pytań, b) prawo gospodarcze w tym prawo spółek handlowych – 12 pytań, c) prawo karne (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

mogę. Mnie chodzi o to, czy bez problemu mogę założyć sprawę o alimenty jego rodzicom, czyli dziadkom syna??????? Aditi Hej CO TY MÓWISZ MI O ZA WYSOKICH DOCHODACH ABY OTRZYMAĆ ALIMENTY (...)

zachowek

zachowek

ma prawo do zachowku?Niestety nawet nie wiem czy zostawił jakiś spadek, testament.Proszę o poradę krok po kroku jak mogę pomoc mamie uzyskać zachowek lub jakieś informacje czy można wystąpić (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

sprawie o zaprzeczenie ojcostwa muszę przedstawić badanie DNA czy wystarczą oświadczenia moje i męża o tym, że nie jest to jego dziecko oraz zaświadczenie o separacji? betta80 Ja mam (...)

Trzylatka - wypowiedzenie umowy najmu lokalu mieszkalnego

Trzylatka - wypowiedzenie umowy najmu lokalu mieszkalnego

zameldowania, nr dowodu tożsamości]. Z poważaniem, (odręczny podpis)" Przytaczane przepisy: USTAWA z dnia 21 czerwca 2001 r. o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

powrotu do swojego kochanka wrócić do Ciebie prosimy o kontakt ten wielki miłość rzucającego zaklęcie o greatmutaba@yahoo.com on pomoże Ci z powrotem swojego kochanka z powrotem w ciągu 24 (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

wystarczy! marta O BONGO CZY W OGÓLE SA JAKIES ŚWIERZE-Z JAKIS OSTATNICH MIESIECY ,INFORMACJE NA TEN TEMAT.mam zasądzone alimenty 100 zł mąz oczywiscie pracuje ale na czarno,chcialabym wiedziec czy (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

tym wiąże komornikiem. To są typowe działania windykacyjne. Jeśli chodzi o ustawe o ochornie danych osobowych, to Pani pierwotny wierzyciel jak najabardziej ma prawo, sprzedać lub przekazać (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

mojego komentarza proszę o skierowanie pytaniana które odpowiem ( E-mail-- GrazynaPiszczola@poczta.fm ) Wzwiązku iż jestem jedyna która podjeła sie walczyc o prawo lokatora i sprawę (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

pieniędzy na utrzymanie się na studiach. Czy mają do tego prawo? Czy nie mają obowiązku utrzymywania mnie dopóki się uczę? Bardzo proszę o odpowiedz i porade!!!! najlepiej e-mailem: sophie11@o2.pl (Kassia

dzial spadku po 10 latach

dzial spadku po 10 latach

o jaka kolwiek pomoc Z gory dziekuje Dziwne, kto Cie o tym poinformowal, ze tylko 3 miesiace, bo w rzeczywistosci mozna sie namyslac 18 miesiecy, a co do wkladu, to niestety wchodzi w gre cena

Czy mam prawo do spadku ,zachowku związane ze śmiercią ojca gdy za życia przepisał wszystko na mojego brata

Czy mam prawo do spadku ,zachowku związane ze śmiercią ojca gdy za życia przepisał wszystko na mojego brata

prawo do zachowku i prawo do wliczania darowizn? Czy ktos wie? Proszę o odpowiedz, dzieki. Agusia Co było pierwsze,śmierć matki, czy darowizna? Jeżeli pierwsza zmarła matka, to ustawowo (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

o mojej sytuacji materialnej,pózniej miałam wywiad .ze wszystkich ustaleń wynikło że zostaje mi 600 zl na życie przy 4 osobowej rodzinie.przed wnioskiem o umorzenie pisalam o raty ,jednak (...)

Sąd odmawia mi protokołów z rozprawy jawnej jako informacji publicznej

Sąd odmawia mi protokołów z rozprawy jawnej jako informacji publicznej

. Rozprawa odbyła się jawnie. Pismo: DECYZJA w sprawie o sygn. Adm.-058-31/19 Działając na podstawie: ? art. 5 ust. 2 w zw. z art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 roku o dostępie (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

WYGRANA. as Dla mnie ULTIMO, to przestępcy pod przykrywką, też mnie nękają od pół roku o zadłużenie którego nigdy nie zrobiłem. Ja się pytam za co biorą pieniądze w Polsce Organy Ścigania????? (...)

Prawo do urlopu wypoczynkowego

Prawo do urlopu wypoczynkowego

Prawo do urlopu wypoczynkowego Pracownik który pierwszą pracę podjął 04 stycznia 2001 roku kiedy nabywa prawo do pierwszego urlopu. w grudniu 2001 czy w styczniu 2002 ? (azie) Ani (...)

Witam.Zaczne od tego że 2001 roku upomniało się o mnie prawo i trafiłem do zakładu karnego.napisałem

Witam.Zaczne od tego że 2001 roku upomniało się o mnie prawo i trafiłem do zakładu karnego.napisałem

Witam.Zaczne od tego że 2001 roku upomniało się o mnie prawo i trafiłem do zakładu karnego.napisałem Witam.Zaczne od tego że 2001 roku upomniało się o mnie prawo (...)

Witam.Zaczne od tego że 2001 roku upomniało się o mnie prawo i trafiłem do zakładu karnego.napisałem

Witam.Zaczne od tego że 2001 roku upomniało się o mnie prawo i trafiłem do zakładu karnego.napisałem

Witam.Zaczne od tego że 2001 roku upomniało się o mnie prawo i trafiłem do zakładu karnego.napisałem Witam.Zaczne od tego że 2001 roku upomniało się o mnie prawo (...)