Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • kupie prawko30 Stycznia 2010

  kupie prawko ktos moze zalatwic i za ile tylko bez walow bo ubije napisz do igorstanek@interia.pl zajefajny pomagam przy załatwieniu legalnego prawa jazdy na ukrainie szybko bezproblemowo zapewniam (...)

 • Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?4 Marca 2006

  Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie brzmi - Czy oprócz tego , że musi zdać egzaminy - to musi na nowo zrobić (...)

 • Sprawiedliwy czy wredny prokurator?10 Kwietnia 2002

  Zatrzymano mnie jadacego pod wplywem alkohlu.badanie alkomatwm wyszlo 0,59 0,60 0,57.badanie krwi 0,4.policja chciala umorzyc sprawe i skierowac sprwe do sadu grodzkiego(dawne kolegium)ale prokurator nie zgodzil (...)

 • Łamanie praw ojca!26 Sierpnia 2003

  Szanowni Państwo! Mam 31 lat , jestem lekarzem medycyny Moje małżeństwo rozpadło się , w czerwcu założyłem żonie sprawę rozwodową. W styczniu ubiegłego roku żona wyrzuciła mnie do rodziców, od lipca (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  Jestem z mężem 5 lat po ślubie,mamy dwoje dzieci.Chce się z nim rozwieść. Mieszkamy razem, jednak od 2 lat nic nas nie łączy poza wspólną opieką nad dziećmi i rachunkami. Ponieważ to małżeństwo nie (...)

 • zakaz prowadzenia pojazdów a prawo jazdy14 Września 2010

  witam, dostałem karę za alkohol i nie mogę jeździć samochodami, w sumie jeszcze przez 4 miesiace. Nie miałem prawa jazdy wcześniej, ale czy teraz mogę zacząć kurs na prawo jazdy (...)

 • prawo jazdy-alkohol8 Września 2010

  Witam Mam takie pytanie zabrano mi prawo jazdy ponieważ jechałem pod wpływem alkoholu i moje pytanie dotyczy ile czasu ten incydent będzie widniał w moich aktach?Z góry dziękuję za odpowiedzi

 • Zabrane prawo jazdy za alkohol12 Stycznia 2009

  Witam, zabrali mojemu znajomemu prawo jazdy co grozi za 1.27 promila? ja mialem 1.94 i sedzina powiedziala tak:1 promil rok zakazu 2 promile 2 lata wiec rok zakazu najbidniej a max 2 lata ale (...)

 • Co na to prawo-czy to było świadome działanie policji?18 Lipca 2004

  Wracam do tematu - "Czy bylem nietrzeźwy". Zostałem zatrzymany przez policję w czasie jazdy samochodem po 1 piwie Reds. Szczerze powiedzialem ze wypiłem to piwo 15 min przed zatrzymaniem (burza (...)

 • Zabrane prawo jazdy za alkohol, a wczesniejsze zdanie egzaminu przed zakonczeniem wyroku.7 Sierpnia 2010

  Witam, zabrali mi prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu (4 lata), za 4 miesiące kończy mi się wyrok, czy istnieje możliwość wcześniejszego zdania egzaminu na prawo (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane