Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?4 Marca 2006

  Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie brzmi - Czy oprócz tego , że musi zdać egzaminy - to musi na nowo zrobić (...)

 • Sprawiedliwy czy wredny prokurator?10 Kwietnia 2002

  Zatrzymano mnie jadacego pod wplywem alkohlu.badanie alkomatwm wyszlo 0,59 0,60 0,57.badanie krwi 0,4.policja chciala umorzyc sprawe i skierowac sprwe do sadu grodzkiego(dawne kolegium)ale prokurator nie zgodzil (...)

 • Łamanie praw ojca!26 Sierpnia 2003

  Szanowni Państwo! Mam 31 lat , jestem lekarzem medycyny Moje małżeństwo rozpadło się , w czerwcu założyłem żonie sprawę rozwodową. W styczniu ubiegłego roku żona wyrzuciła mnie do rodziców, od lipca (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  Jestem z mężem 5 lat po ślubie,mamy dwoje dzieci.Chce się z nim rozwieść. Mieszkamy razem, jednak od 2 lat nic nas nie łączy poza wspólną opieką nad dziećmi i rachunkami. Ponieważ to małżeństwo nie (...)

 • zakaz prowadzenia pojazdów a prawo jazdy14 Września 2010

  witam, dostałem karę za alkohol i nie mogę jeździć samochodami, w sumie jeszcze przez 4 miesiace. Nie miałem prawa jazdy wcześniej, ale czy teraz mogę zacząć kurs na prawo jazdy (...)

 • prawo jazdy-alkohol8 Września 2010

  Witam Mam takie pytanie zabrano mi prawo jazdy ponieważ jechałem pod wpływem alkoholu i moje pytanie dotyczy ile czasu ten incydent będzie widniał w moich aktach?Z góry dziękuję za odpowiedzi

 • Zabrane prawo jazdy za alkohol12 Stycznia 2009

  Witam, zabrali mojemu znajomemu prawo jazdy co grozi za 1.27 promila? ja mialem 1.94 i sedzina powiedziala tak:1 promil rok zakazu 2 promile 2 lata wiec rok zakazu najbidniej a max 2 lata ale (...)

 • Co na to prawo-czy to było świadome działanie policji?18 Lipca 2004

  Wracam do tematu - "Czy bylem nietrzeźwy". Zostałem zatrzymany przez policję w czasie jazdy samochodem po 1 piwie Reds. Szczerze powiedzialem ze wypiłem to piwo 15 min przed zatrzymaniem (burza (...)

 • amfetamina i kierowanie pojazdem?30 Lipca 2013

  Witam mam takie pytanie zasadniczo bardzo istotne. Jak karana będzie osoba która prowadziła pojazd pod wpływem amfetaminy? Tzn czy tak jak po alkoholu (bo to też używka), tak jak po narkotykach (np. LSD) no (...)

 • Zabrane prawo jazdy za alkohol, a wczesniejsze zdanie egzaminu przed zakonczeniem wyroku.7 Sierpnia 2010

  Witam, zabrali mi prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu (4 lata), za 4 miesiące kończy mi się wyrok, czy istnieje możliwość wcześniejszego zdania egzaminu na prawo (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane