prace elektryczne 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

stycznia 2011 roku pensja minimalna wynosi 1386 zł. - Kończymy prace dotyczące zmiany ustawy o świadczeniach rodzinnych i ustawy o pomocy społecznej, w taki sposób, aby dokonać waloryzacji (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

zmienił prace i od wrzesnia wychodzi 640 zł na osobe czy oni biorą to pod uwage. gubik prawo-pracy.net Jak to jest z tym urlopem

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM MIESIĘCZNE WYPOWIEDZENIE DO (...)

Juwenalia w Olsztynie - Kortowiada 2011 - PROGRAM !!!

Juwenalia w Olsztynie - Kortowiada 2011 - PROGRAM !!!

, Stadion) 15:00 - Strefa Lech (Stadion Główny) - 2 namioty z muzyką i strefą chill 17:00 - Mega Koncert (Górka Kortowska) Fervor, Kuśka Brothers, Radio Bagdad, AbradAb, ENEJ, Elektryczne Gitary, LADY (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

zaswiadczenia zaniose do mopsu? czy nie ma to znaczenia ze w 2011 nie wykazalam skladki a w 2012 wykazano. dodam ze moj dochod w obu latach byl niski bo dorabialam jako uczennica, byly to rzadkie prace (...)

praca w warunkach szkodliwych

praca w warunkach szkodliwych

-maila sasetka125@wp.pl [/cytat] czerny75 czy nalezy sie szkodliwe gdy mialem angaz monter konstrukcji stalowych a wykonywalem caly czas spawanie elektryczne? starszy pracowałam wełnie przez 12 lat

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

Panem Y a XXX sp. z o.o. tj. z dniem 31 maja 2011 roku." Pomijając chwilowo fakt, która z 3 umów jest obowiązująca proszę o informację czy obowiązek wypłacania odszkodowania wygasł z dniem ustania

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

prace zawarta dn. ....za porozumieniem stron z dniem 13.05.2018. Data na pismie to 13.05.2018 r a mamy 2016r. Dodam ze mam umowe na czas nieokreslony. Prosze mi pomoc czy ja moge to jakos cofnac ? Co

zadlużone mieszkanie ojca

zadlużone mieszkanie ojca

sklepie,na posesji,słupy energetyczne,elektryczne,w szkole,gazociągi,odszkodowanie za urodzenie dziecka,za stan wojenny 13 grudzień 1981 r.,za zwrot karty pojazdu,wypadek w szkole,powodzie,zalania

Kara umowna nie wykonanego remontu

Kara umowna nie wykonanego remontu

200kilometrow. A i tak nie ma sensu nic zrobić bo ona chce mieć przeróbki elektryczne a jeszcze ich nie przemyślała... Powiedzialem że mam kolejne umówione zlecenia i nie da rady, chyba że zamienie (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

chwili jestesmy na etapie oczekiwania na wize schengen.Decyjza w ciagu 3 tygodni. Sama Cristine powiedziala, ze preferuje zycie w Europie, gdyz na Filipinach jest bardzo ciezko o prace.....a jesli jest

Problem z wypłatą odszkodowania :(

Problem z wypłatą odszkodowania :(

elektryczne mogło być spowodowane przez ZE, przez innych użytkowników bloku, przez wyładowania atmosferyczne, prace konserwacyjne sieci w lokalu lub błędnie wykonanie instalacji - deweloper (...)

zaświadczenie o niekaralności

zaświadczenie o niekaralności

kwietniu 2011 mialem sprawe i wyrok za posiadanie 2mies na 2 lata . Lecz w marcu 2011 wzialem te zaswiadczenie z Sadu i figuruje tam jako niekarany . I tu wlasciwe pytanie ,wiem ze nie powinienem, (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

? Dziękuje za odpowiedzi. tleniss56 Witam W dniu dzisiejszym zarejestrowałem się na bezrobociu Prace straciłem (rozwiązano umowę)w lipcu do grudnia przebywałem na zwolnieniu lekarskim,cały czas szukają (...)

witam, mam troche nietypowa sytuacje z pracodawca i prosze o pomoc, wyglada to nastepujaco: Pracuje w

witam, mam troche nietypowa sytuacje z pracodawca i prosze o pomoc, wyglada to nastepujaco: Pracuje w

macierzynskim, a pozniej do teraz na wychwawczym. Chce jednak rozwiazac swoaj umowe o prace, a mam niewykorzystane urlopy za lata 2010, 2011, 2012. Przysługuje mi 20 dni urlopowych za kazdy rok. (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

ubezpieczyl go ,po jakims czasie stracil prace i nie mielismy z czego splacac, a niby kredyt byl od tego ubezpieczony. Po dwuch latach odzywa sie firma windykacyjna intrum i wzywa do zaplaty. Pierwsza rozmowa

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

twierdze, ze wszystkim kobietom jest latwo, ze wszystkie sa przebiegle, bo zapewne sa i takie ktorym jest naprawde ciezko. Ale ludzie troche obiektywizmu!!!!A prace jest trudno znalezc i to sa fakty.A prawo

Dług mieszkaniowy  ( lojalnościowy )

Dług mieszkaniowy ( lojalnościowy )

brat w tym okresie mieszkał z nimi i był na ich utrzymaniu będąc osoba pełnoletnia. w roku 2011 nastąpiła eksmisja , mój brat zameldował się gdzie indzie i nie mieszka już z rodzicami. znalazł (...)

praca na czas określony

praca na czas określony

praca na czas określony mam do Was prośbę!! otóż w marcu 2012 roku konczy mi sie moja druga umowa o prace. pierwsza byla od 9 czewrca 2011, nastepna od 08 wrzesnia 2011 do 31 marca 2012. (...)

Bony na święta

Bony na święta

Bony na święta Witam serdecznie. Zacznę od początku aby dokładnie przedstawić sytuację w której obecnie sie znajduję. Od 6 czerwca 2011 odbywam staż zawodowy, który kończy sie 5 grudnia 2011. (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia się (...)

A jakby tak dołożyć firmie Kruk

A jakby tak dołożyć firmie Kruk

windykatorzy za swoje prace będą mieli w więzieniach dobre paczki bo ja już dojrzałam do samobója.. czekam tylko na jedną wizytę windykatora.. zrobię to przy nim przy nagraniu kamery Musi za to (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

dwóch latach (od 2011 do 20013)? Pozdrawiam leonxel Witam! Bardzo proszę o radę. Od 20lat ojciec z nami nie mieszka i jest z mamą po rozwodzie, alimenty, czasami dostawaliśmy (ja i brat) po ok 100 (...)

sprawa o ograniczenie wladzy rodzicielskiej

sprawa o ograniczenie wladzy rodzicielskiej

planowalismy wspolne zycie. Zamieszkalismy razem. Niestety ze wzgledu na prace na ktorej mi bardzo zalezalo musialam przelozyc termin spr w sadzie. Sprawe wyznaczono na styczen. W miedzyczasie ja zaszlam (...)

mam pytanie w imieniu brata,składał o zasiłek przedemerytalny dostał odmowna odpowiedz/

mam pytanie w imieniu brata,składał o zasiłek przedemerytalny dostał odmowna odpowiedz/

wskazujac dokąłdnie prace w szkodliwych warunkach. Dobrze jest sie powołac na odpowiednie przepisy. Kiedys pisąłam takie pismo odwoławcze i ... świadczenie takie przyznano. W razie pytań prosze pisac

Kryteria przyznania zasiłku macierzyńskiego

Kryteria przyznania zasiłku macierzyńskiego

zasiłek macierzyński? zbanoslaw nie, jeżeli pobiera wynagrodzenie na zasadzie przepisów specjalnych to nie moze pobierać zasiłku. szczepan555 Witam serdecznie... Mam umowę o prace do dnia porodu

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

krajowa w tym kraju jest wyższa).Wcześniej pracowałam w pełnym etacie za 950 netto ale straciłam prace i musiałam chwycić cokolwiek by utrzymać mieszkanie.Niestety za wiele nie mogę zdziałac szukając (...)

Wypowiedzenie

Wypowiedzenie

zgodne z prawem i jak w takim przypadku postąpić? adrian65 Witam, 5 marca złożyłam wniosek do swojej firmy na ręce szefa o dodatkowy macierzyński, urlop wychowawczy za 2011 i 2012r. oraz o wychowawczy. W

przesłanie skanu dowodu w sprawie rekrutacji o prace

przesłanie skanu dowodu w sprawie rekrutacji o prace

przesłanie skanu dowodu w sprawie rekrutacji o prace Witam 2011 roku szukalem pracy i wyslalem cv otrzymalem wiadomosc aby przeslac skan z 2 stron dokładna wiadomosc jaka otrzymalem : Witam! W

wysokość stażu 2011

wysokość stażu 2011

obowiązek udzielić mi urlop jak mam skierowanie na rehabilitacje w dany dzień? Czy przysługuje jakiś dodatkowy urlop w okresie sesji egzaminacyjnej albo gdy mam bronić prace dyplomową?

1

2