praca za granicą od zaraz dla par 2011 bez języka Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

odwoławczy nakazał mu to zrobić i sąd I instancji ponownie orzekł bez zajrzenia w akta i bez wyjaśnień komornika. A jeśli chodzi o Europejski Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej, (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

utrzymac za 200zl miesiecznie? Hanka alimenty.pl Moja corka ma prawie 2 latka od 5 miesiecy dostaje 150 zl miesiecznie od swojego ojca ,od urodzenie nic nie dostala a ja zlozylam sprawe (...)

alimenty a możliwości ojca....

alimenty a możliwości ojca....

kobiety za matka?Dzieci są znerwicowane,nic nie mogą nam powiedzieć bo od razu by miały karę. KOBIETY JA TEŻ JESTEM MATKĄ,ALE WSTYD MI ZA WAS PATRZĄC, JAK NISZCZYCIE ŻYCIE SWOIM (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

będzie się wymigiwał od odebrania pisma. Taka informacje uzyskałam od jego rodziny. milka alimenty.pl Jeżeli jest tak zameldowany to nawet jak się będzie migał to sąd wyda wyrok zaoczny (co (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

BO TO NA DZIECI PŁACIMY ALIMENTY NIE NA SWOJE ZACHCIANKI każdy chce żyć godnie ale... patrzmy najpierw na to co dla dziecka jest dobre a potem popatrzmy co bysmy chcieli dla siebie... bo my swoje (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

regulaminów, ale postaram się coś na ten temat znaleźć. U nas tak naprawdę nigdy nie walczyliśmy z tym problemem gdyż nigdy kurator nie wysyłał tych informacji. Mamy to szczęście, że tak dla (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

za mojego młodu miał taką sprawę, wtedy to mama mu wytoczyła, więc wiem, że alimenty zostaną ściągnięte dla mnie jak i dla komornika, najpierw chyba właśnie to załatwię a później (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

koniec. Ja w tym czasie byłem z dziećmi. Zresztą od 3 tygodni od kiedy to dostaliśmy dla dzieci przedszkole to ja byłem przy nich, ona tylko raz odebrała dzieci z przedszkola. Zaznaczam (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

. To jakaś paranoja. My mamy mieszkanie na kredyt, wie nie mam zamiaru sie nigdzie wyprowadzać. Nic nas z mężem nieLączy od ponad dwóch lat, wcześniej przebywał trzy lata za granicą. (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

przyszłej żony. Jest i było kilka przeciwności które pokonaliśmy razem lub nad którymi "pracujemy" żeby być razem. Dla mnie nie ma w sumie większych problemów jak chodzi o kilka kwestii, ale (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

wytrzymala. root_error_351 SKORO SŁUŻYSZ POMOCĄ TO CO POWIESZ NA TO ŻE: OD KILKU MIESIĘCI JESTEM Z MĘŻCZYZNA, KTÓRY ODSZEDŁ OD ŻONY BOWIEM BYŁA DLA NIEGO KOSZMAREM.ZONA ZNĘCAŁA (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

oni wzieli dane mojego faceta jak czytam w necie to sold to niby od przejazdow bez biletow byl ale mojego nigdy nie złapał nikt na jezdzie bez biletu bo on poprostu nie jezdzi mpk dziwne (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

lepiej temu dziecku sie zylo za 900 od ojca i za, dajmy na to 500 od mamy niz teraz jemu za 600. Pojmujesz roznice? lilka Fajne prawo w tym kraiku. Syn płodzi dzieci na lewo (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

wdzięczna za wszelkie informacje. Mój mail:MeggieG@interia.pl. Pozdrawiam obecnych i przyszłych kuratorów. Gosia :)) tz.ILE? PAWEŁ34 jestem kuratorem wyznaczonym przez sąd dla osób ubezwłasnowolnionych. (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

zdalnie. No i cena, pobierają stałą opłatę bez względu na windykowaną należność. madejas ja ze swojego doświadczenia mogę zaproponować firmę Windygo. Optymalnym rozwiązaniem dla mnie (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

.509 kodeksu cywilnego zakupiła od Canal Plus. wzmagane wierzytelność nieznikające z dokumentu ze za dnia 2003.08.18 do 2003.10.01 za niezapłacone faktur trzeba zapłacić 938 złote plus (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

od byłego męża z zagranicy? Będę wdzięczna za pomoc. Bardzo proszę o pomoc w odpowiedzi na pytanie?-Czy mogę podwyższyć alimenty dla ojca,który ich nie płaci?Od momentu (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

kazali mi za marzec mi przynieść ale mi przekracza kamila prawo-pracy.net witam.chcialabym sie dowiedziec czy nalezy mi sie płatny wychowawczy gdy z pitu za 2009 r nie przekracza mi 504zl na osobe (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

rozwodu.w 2010 urodziłam dziecko za granicą,wróciłam do polski jak dziecko miało 6,5 miesiąca, czyli już za póżno na składanie wniosku(nie wiedziałam że istnieje termin)mój były (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jest praca dla kobiety w ciąży, że są ważniejsze dla mnie teraz sprawy niż praca i opóźnione przesyłki i dobijający się klienci non stop na telefonie. Szefa mam super, wie (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

potrzebne dokumenty.Pozdrawiam wojtek dlaczego możesz wyjaśnić ktoś a propos wychodzenia za maz, jakie dokumenty sa potrzebne aby wyjsc za maz w Niemczech , za niemieckiegio obywatela? (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

. Moja matka nie pracuje, nie dostaję więc od niej żadnych pieniędzy, cały dom utrzymuje ojczym, od którego dostaję pieniądze na własne wydatki (300 zł miesięcznie). Po za tym dostaję (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

córkę oraz widzenia taty z dzieckiem w pierwszy i trzeci weekend m-ca.W soboę od 10-19,w niedzielę od 10-15.Wszystko super,bardzo jasne.Tata alimentów nie płaci chociaż pracuje za granicą (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

, który z miłości do swoich dzieci i DLA ICH DOBRA, podejmie tę walkę. aannkkaa piatka za wypowiedz .Mam takom samom sytuacje za miesiac sprawa robie co moge zeby wygrac rocznom curke matka (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

zarabiac robil ze mnie wariatke dla niego byla tylko praca do ktorej musial chodzic potem calymi dniami spanie albo koledzy i dom przepelniony i piwkowanie,dla mnie i dzieci czasu nie mial (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

dawid prawo-pracy.net Pracuje na czarno bez umowy jestem zarejestrowana w urzędzie pracy czy po zgloszeniu tego faktu może interweniować policja czy to jest rola skarbówki się Lolkka Co to za (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

polskich dłużników możliwości obrony! Dla jednych zmiany na lepsze dal innych nie... mrozuu Witam! Zostałem osądzony o alimenty za granicą, pojechałam tam do pracy. Wyjechałem stamtąd. (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

system pracy jest od poniedziałku do piątku 8 godzin. Przemek prawo-pracy.net Cześć. Ja natomiast pracuję w przedszkolu i podobno dla nas nie ma dni wolnych w piątek za 3 maj. Z tego (...)

Proszę o pomoc!!!! Pilne!!!

Proszę o pomoc!!!! Pilne!!!

. Co nie oznacza Gabrielo, że żal mi tzw. tatusiów którzy nie płacą, bo uważam ich za najgorszy rodzaj złodzieji ktrórzy okradają swoją rodzinę. ponadto każdy powinie odpowiadać finansowo za (...)

Podwyżka alimentów

Podwyżka alimentów

mieszkania i opłatami za media. Czyli np. jeżeli za mieszkanie płacisz 400zł, to dziecko pokrywa 100zł. Ale to niekiedy nie przechodzi... Bo z regóły sędzia twierdzi, że bez dziecka (...)

1

2

3

4

5

...

6