Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • praca po 16 roku zycia na gospodarstwie rolnym11 Lutego 2009

  Witam. Chciałbym włączyć prace na gospodarstwie rolnym do wysługi lat. Od 16 do 24 roku życia pracowałem na gospodarstwie rolnym moich rodziców. Mama podlegała pod (...)

 • staż a wymiar urlopu12 Października 2007

  Witam, czy staż z Urzędu Pracy jest wliczany do wymiaru urlopu wypoczynkowego? Pozdrawiam ciepło M. A jaki staż? Staż pracy, czy staż bezrobotnego? Staż pracy TAK, staż bezrobotnego NIE bao24 do okresu zatrudnienia (...)

 • Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ4 Stycznia 2005

  Mam pytanie, moją mamę zwolnili z pracy, kłopoty firmy, ma rentę po tacie - takie pieniądze, za które się nie da wyżyć, czy przysługuje jej zasiłek dla bezrobotnych w urzędzie pracy ?? Proszę (...)

 • Dom w gospodarstwie rolnym30 Października 2001

  Czy można wydzielić dom jako odrębną nieruchomość nie wchodzącą w skład gospodarstwa rolnego (Puszkin) Według mnie tak! Nalezy wydzielić geodezyjnie grunt pod budynkiem i wtedy jedną nieruchomośc (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  wszystkie loty do Polski i spowrotem, za 2 i pol roku policzylam iz syn byl w Polsce 12 razy. Wiec teraz do mojej odpowiedzi do sadu na zarzuty mojego bylego dorzucilam prosbe o podwyzenie alimentow, bo (...)

 • Przepisanie domku jednorodzinego z działką24 Listopada 2003

  Moi rodzice posiadają dom jednorodziny wraz działką 34 arową, chcą przepisać całość. Tylko proszę o rade w jakim charakterze :darowizny, testamentu lub czegoś inego ? (hronus) Przeczytaj przepisy (...)

 • Spadek Po Rodzicach19 Lutego 2011

  Witam Poszukujie pomocy w sprawie Spadku po Rodzicach Gospodarstwo Rolne Rodzice zmarli nagle io nie zostawili testamentu mieli troje dzieci wszyscy zyją ,pierwszy zmarl tata pozniej mama w 1980 (...)

 • SN postanowienie13 Listopada 2011

  Witam! Mam wielki problem z dotarciem do Postanowienia SN z dnia 5 marca 2008 roku Sygn. akt V CSK 447/07 Czy ktoś może mi pomóc w dotarciu do treści tego postanowienia ? Przekopałem net i nic! B proszę (...)

 • Zachowek czy mi sie należy8 Grudnia 2004

  Czy mi sie należy zachowek , moi rodzice posiadali gospodarstwo rolne o pow. 1.8 ha oraz dom dwurodzinny.W roku 1968r. zmarła nasza mama , został ojciec i nas pieciu braci .W 1970 roku tata przeprowadził (...)

 • doliczenie pracy w rolnictwie do stażu pracy27 Listopada 2010

  Czy mogę zaliczyć do zakładowego stażu pracy (nabywając jednocześnie uprawnienia do nagrody jubileuszowej) okres pracy w gospodarstwie rolnym rodziców o pow. 5,5 ha od ukończenia 16 (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane