praca w 2011 rolnikow w niemczech w rolnictwie Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

otrzymali obywatelstwo niemieckie w 2005r. z lini mojej mamy, a ja nie bo urodziłam się w1973r. Teraz wszyscy mieszkają w Niemczech, a ja zostałam w Polsce. Czy jest ktoś (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

polski sąd to na tej podstawie można domagać się alimentów od osoby zamieszkującej w Niemczech. legate Moja sprawa toczy się juz 3 rok w Sądzie Okregowym w Łodzi-porażka.Dłużnik (...)

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod... Mieszkam z zona w Niemczech, slub bralismy przed laty w Polsce. Zamierzam sie rozwiesc, mam dosc tej meczarni, nerow i klotni. Nie mam (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

zarzut, że w umowie jest inna osoba niż w dokumentach pojazdu. Natomiast nabywca pojazdu w Niemczech może odsprzedać pojazd bez dokonania rejestracji. Taka transakcja może nie być (...)

Malzenstwo z cudzoziemcem

Malzenstwo z cudzoziemcem

włocha i chcemy się pobrac w polscew USC.on od osmiu lat mieszka w niemczech i ma tam stały pobyt.po slubie będziemy mieszkac własnie w niemczech i w zwiazku z tym (...)

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

Mieszkam w de a moja corka w Pl i pobieram w de kindergeld evi alimenty.pl oczywiscie ze jest mozliwe pobierac kindergeld w niemczech Mieszkam tu pracuje i pobieram kindergeld (...)

Praca sezonowa w Niemczech bez zezwolenia !

Praca sezonowa w Niemczech bez zezwolenia !

Praca sezonowa w Niemczech bez zezwolenia ! Od stycznia Polacy otrzymają możliwość zatrudnienia w Niemczech bez zezwolenia na pracę sezonową - pracę w rolnictwie, (...)

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

firmy w Polsce jest Pan Grzegorz R. Dostałam nie dawno właśnie pismo z Niemieckiego Sądu że mam się stawić w Mannheim w Niemczech na pierwszą rozprawę miedzy mną a Firmą (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

VAT-25

VAT-25

zakupilem w USA,a podatek zaplacilem w Niemczech, a urzednicy w US chca, zebym zaplacil im ejszcze raz VAT, co od razu uwazalem za bezpodstawne, ale jak widac urzednicy w US nie (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

zasięgnąłem porady w kancelarii Grzybkowski-Guzek w Poznaniu. Oczywiście sprawa skończyła się w sądzie ale została wygrana więc bardzo się z tego powodu cieszę. Fachowe porady i (...)

Praca w Niemczech 2011 - oferty pracy !!!

Praca w Niemczech 2011 - oferty pracy !!!

Praca w Niemczech 2011 - oferty pracy !!! witam. polecam serdecznie oferty pracy w Niemczech na stronie: http://praca.money.pl/praca_za_granica/praca;w;niemczech,lokalizacja,4.html

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

przelicznik w zlotych czy moze w euro?gdzie zaklada sie taka sprawe w polsce czy w niemczech i czy wymagana jest obecnosc partnera?czy np.moze sie obyc bez sprawy w sadzie-czy (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż staż skończyłam (...)

Praca w Niemczech 2011 - zarobki

Praca w Niemczech 2011 - zarobki

Praca w Niemczech 2011 - zarobki witam. czy ktoś wie, czy po otwarciu rynku pracy od maja 2011 zarobki dla Polaków będą takie same jak aktualnie obowiązujące w Niemczech?? (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

ZLEGALIZOWANE W POLACE:W POLSCE MAM MELDUNEK STALY;MIESZKAM W NIEMCZECH:OJCIEC DZIECKA MIESZKA W POLSCE;ALE OD 20-TU LAT PRACUJE ZAGRANICA-OBECNIE W DANI NA PAPIERACH:ZALEGLOSCI (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

umowę na 1/2 etatu na 3 m-ce, a pracowała na cały etat, w między czasie zaszła w ciąże a umowa wygasła 01.10.2010 i nie chcą jej przedłużyć na pełny etat. co w takiej sytuacji (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ U TEGO PRACODAWCY (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

prowadzimy jako nieliczni w kraju. Wiemy jak to robić i mamy poparcie w wielu sądach w kraju. Trzeba jednak użyć konkretnych argumentów. Jakich, to już nasza tajemnica handlowa. (...)

płaca minimalna w Niemczech - 6,89 EURO

płaca minimalna w Niemczech - 6,89 EURO

płaca minimalna w Niemczech - 6,89 EURO Witacie! Chcecie dobrze zarobić? Jeźdźmy do Niemiec!!!! Pracownicy zatrudnieni w Niemczech przez agencje pracy tymczasowej nie będą mogli (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

marcu. W sierpniu przyszła odpowiedź z Niemiec, że zaczynają szukać dłużnika. W grudniu przyszło pismo, że został znaleziony. Po wyciągnięciu wszystkich odpisów złożyłam w lutym (...)

SN  postanowienie

SN postanowienie

rozstrzygnięcia w nich zawarte są od siebie zależne i wzajemnie uwarunkowane. W toku rozpoznania sprawy na skutek wniesienia apelacji przez jednego uczestnika sąd może znieść współwłasność (...)

Alimenty z Niemiec

Alimenty z Niemiec

na takiej podstawie można skierować sprawę do egzekucji w Niemczech. Do tego będzie potrzebna pomoc prawnika w Anglii, który musi nawiązać współpracę z prawnikiem w Niemczech. (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

telefonu dostep internetowy do mnie.mogl w kazdej chwili zadzwonic..nie robil tego przez ostatnie 2 lata zadzwonil moze ok 4 razy tlumaczac sie ze nie stac go gdy w tym samym czasie dzwonil codziennie

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

religii,otoz w moim przypadku moj maz nie jest muzulmaninem,chcialby azeby dzieci same zdecydowaly w przyszlosci co chca wyznawac i ja na to w pelni przystaje, jednakze ustalilismy dopoki samo (...)

Od 1 maja 2011 - praca w Niemczech i Austrii

Od 1 maja 2011 - praca w Niemczech i Austrii

Od 1 maja 2011 - praca w Niemczech i Austrii Od 1 maja Niemcy i Austria w otwierają swoje rynki pracy dla Polski i 7 innych krajów (Słowacji, Słowenii, Czech, Węgier, Litwy, (...)

alimenty

alimenty

od obywatela tego kraju. elpasonaso Może zażądać , ale musi wykazać, ze znalazła się w niedostatku. Może żądać tylko w ciagu 5 lat od orzeczenia rozwodu, w wyjątkowych przypoadkach (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

praca jako spoleczny kurator sadowy w lublinie czy moze ktos sie orientuje w tym temacie prosze o inf. meggi u mnie jest podobnie ze stawkami:(Co gorsza wiem z cala pewnoscia, ze w (...)