praca poza miejscem zamieszkania pit 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

na zwyczajnych porządnych ludziach... pit Wczoraj dostałem mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Policjant na mandacie wpisał miejsce zamieszkania mojego kumpla. Czy (...)

Widzenia ojca z dzieckiem.

Widzenia ojca z dzieckiem.

z córka tak aby dzieci mogły sie wspólnie bawić. POMÓŻCIE!!!! Czy mam szanse Sądownie wywalczyć widzenie z dzieckiem poza miejscem zamieszkania dziecka????? Czy któs z Was był w (...)

(PIT37) koszty uzyskania

(PIT37) koszty uzyskania

moim miejscem zamieszkania. Kadrowa policzyła zwykle koszty uzyskania czyli za ten miesiąc 111,25, ale to sie nijak ma do faktu, że firma się mieści poza moim miejscem zamieszkania (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

możliwe bo spadła mi zdolność kredytowa praktycznie do 0. Mam 2000 netto. Pracuję poza miejscem zamieszkania.Wynajmuję mieszkanie, które kosztuje 1000zł. Alimenty to 350zł, więc na skromne (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

spotykac , dopasowuje sie do jego wolnego czasu choc mam swoje obowiazki praca dom itd odbieranie synka z przedzkola . a co na to mój jeszcze małzonek ze ja nadal uniemozliwiam mu spotkania z dzieckiem (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

utrzymywania ze sobą kontaktów. § 2. Kontakty z dzieckiem obejmują w szczególności przebywanie z dzieckiem (odwiedziny, spotkania, zabieranie dziecka poza miejsce jego stałego pobytu) i bezpośrednie

umowa najmu

umowa najmu

firmę szkoleniową, gdzie wszelakie spotkania z moimi klientami odbywają się poza miejsce zamieszkania. Biuro także znajduje się poza miejscem zamieszkania. Zdarzyło mi (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

pracy się wyśmiewa,bo jego praca to praca itp.a po każdej awanturze mówi,że mnie kocha i jak gdyby nigdy nic ma ochotę na seks.To jest okropne,mam dość,to nienormalny facet.Twój też kwalifikuje (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

obecności jego pratnerki, żony, narzeczonej????? Czy ojciec ma organizować spotkania tylko i wyłącznie poza swoim miejscem zamieszkania? A może ma ukrywać przed dzieckiem, że jest z (...)

Nowe życie, a kontakty z dziećmi po rozwodzie

Nowe życie, a kontakty z dziećmi po rozwodzie

wakacji i naprzemienne święta. Skierowano nas na mediację, gdzie po długich negocjacjach został ustalony harmonogram spotkań - poza miejscem zamieszkania dzieci pierwsza sobota miesiąca, (...)

Zasiłek dla bezrobotnych oraz koszty uzyskania przychodu

Zasiłek dla bezrobotnych oraz koszty uzyskania przychodu

, gdzie wpisać w PIT 37. Czy też może to jest inne źródło? I czy koszty uzyskania przychodu podwyższam w związku z pracą poza miejscem zamieszkania za cały rok kalendarzowy, (...)

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

tych osób, sam(a), nie wpadnie na to,że na czas pobytu dziecka poza miejscem zamieszkania kwotę,jak Viola sama twierdzi niewielką, należy po prostu dać. Twierdzenie czy dziecko przeje (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

opieki i kontaktów z synami zatajając nawet miejsce zamieszkania z dziećmi,wbrew wyrokowi KOMORNIK zajmuje Mi z 75% renty podtawowej za 36lat pracy 3/5 i ZUS będzie Mi od przyszlego miesiąca wypłacał (...)

Co zrobic jesli byly maz nie placi

Co zrobic jesli byly maz nie placi

zwiazkow poza malezenskich od angielskiego, z koleo prawo polskie jest bardziej surowsze, jesli chodzi o uzyskanie jakiego kolwiek ze swiadczen) W innym swietle sie przedstawia sprawa konkubenta, jesli

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

przyłapałem ją na tym) Nigdzie nie mogę się dowiedzieć na jakiej podstawie i kto taki zaliczył mi te 70 funtów tygodniowo? Podkreślam że pracuje przez agencję pracy co się z tym wiąże to wiadomo,raz (...)

Dwa miejsca pracy (obszary) na umowie, a diety w podrozy krajowej

Dwa miejsca pracy (obszary) na umowie, a diety w podrozy krajowej

wypłacenia diet za podróż służbową w kraju. Czy jest to działanie zgodne z prawem? Technicznie rzecz biorąc dieta przysługuje, jeśli praca odbywa się poza miejscem pracy określonym (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

choroba nie pozwala mi pracować (mam tutaj na myśli pracę zawodową jak i naukę) tak ciężko jak zdrowemu człowiekowi - albo nauka albo praca. panciekawski Witam, mam problem jeżeli chodzi o alimenty. (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

rozbijanie rodzin w majestacie prawa. ssatan Witam! Proszę o pomoc. Moja sprawa wygląda tak. 2 lipca 2011 roku wziąłem ślub z matką mojego dziecka. Syn ur się 26 sierpnia 2010r. Po pół roku małżeństwa, (...)